Heroes of the Storm: Battle.net IDs

21 Sep 2015 11:09 #168971 by Vasilis Haralambakis

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Oct 2015 20:52 #169930 by Γεράσιμος Φιλιππάκος
marackiller #2848

αξίζει το HotS να ασχοληθώ ;

Μία φορά έπαιξα λίγο, δεν το λάτρεψα αλλά ένας φίλος μου με ψήνει..

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Jan 2016 23:41 #175215 by Πιέρρος Φουστέρης
Φίλε notmadly, το Heroes of the Storm είναι ένα από τα καλύτερα MOBA που έχω δοκιμάσει. Παίξε 2-3 ματσάκια και, αν δεις ότι δεν σου αρέσει, άστο.

DoUzOs#2124 εγώ. Το καίω με Valla (κα-valla πάνω στη μαύρη τίγρη μου) και θα ήθελα κόσμο να παίξουμε μαζί γιατί ο αγαπητός μας συντάκτης, Αριστοτέλης Ζησιμόπουλος, απαξιεί να μας δείξει τις ικανότητες του. Πού ξέρετε; Μπορείτε να πετύχετε και κανέναν άγριο Λόλα στο team, αν μπείτε μαζί μου!

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Jan 2016 23:52 #175219 by Anastasios Vozatzidis

DoUzOs wrote: Φίλε notmadly, το Heroes of the Storm είναι ένα από τα καλύτερα MOBA που έχω δοκιμάσει. Παίξε 2-3 ματσάκια και, αν δεις ότι δεν σου αρέσει, άστο.

DoUzOs#2124 εγώ. Το καίω με Valla (κα-valla πάνω στη μαύρη τίγρη μου) και θα ήθελα κόσμο να παίξουμε μαζί γιατί ο αγαπητός μας συντάκτης, Αριστοτέλης Ζησιμόπουλος, απαξιεί να μας δείξει τις ικανότητες του. Πού ξέρετε; Μπορείτε να πετύχετε και κανέναν άγριο Λόλα στο team, αν μπείτε μαζί μου!


Celebrongr#1222 add me για κανενα QM ! Btw valla = worst assasin, και εμενα στην αρχη μου αρεσε πολυ αλλα οι αλλοι ειναι κατα πολυ πιο καλοι!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Jan 2016 04:25 #175230 by Γιώργος Λόλας
Γεράσιμε, διάβασε και το review του Αριστοτέλη Ζησιμόπουλου για να καταλάβεις καλύτερα περί τίνος πρόκειται. Πάντως, είναι αρκετά διασκεδαστικό το Heroes of the Storm. Πρώτον, δε θα έχεις το άγχος να αγοράσεις αντικείμενα και κατά δεύτερον, πέρα από το βασικό στόχο (να καταστρέψεις την βάση των αντιπάλων), κάθε map έχει διαφορετικά objectives που σε βοηθάνε να το καταφέρεις αυτό. Αυτό του δίνει ποικιλία και δε βαριέσαι εύκολα.

Το battlenet ID μου: GeorgeLolas#2999

ΥΓ: Τα σπάει ο κοντός (Muradin) Πιέρρε! :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Jan 2016 13:26 #175304 by Πιέρρος Φουστέρης
Φίλε Celebron, δεν ξέρω τι λες, αλλά εμένα και μου αρέσει πολύ η Valla και κάνει πάρα πολύ καλό burst damage, κατάλληλο για έναν Assassin.

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Mar 2016 05:11 #178067 by Αντώνης Μπιθούλκας
Valla ισχύει! Μόλις ξεκίνησα HOTS και η πρώτη που πήρα ήταν η Valla και έχω τρελαθεί στα kills. Σκέφτομαι να ξεκλειδώσω και τον Arthas. Το battlenet ID είναι TonyLayjel#2757 κάντε add.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Mar 2016 13:31 #178085 by Anastasios Vozatzidis
Πίστεψε με, η Valla ήτανε tier 3 χαρακτήρας και τώρα θα πέσει περισσότερο με το ποιο πρόσφατο update, για τους καινούριους που αρχίζουνε να παίζουνε είναι καλή επιλογή αλλα όταν ανεβείτε και θα παίζεται με ποιο έμπειρους παίκτες η Valla είναι κακή έως μέτρια επιλογή, ειδικά το burst που ανέφερες έφαγε και nerf στο dmg του multishot!, το basic attack build πάλι θέλει γερο support από πίσω να σε κάνει focus γιατί για να βγάλει συνεχόμενο dmg θέλει να κάτσει ώρα μέσα στην μάχη και με το λιγοστό hp της φεύγει άκλαυτη,το καλύτερο burst το έχει η Lin Ming και το καλύτερο sustain το έχει ο Raynor!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification