Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

YouTube: Πείτε μας για το κανάλι σας

22 Apr 2015 15:15 #159684 by Konstantinos
Στο κανάλι μου ανεβάζω video με plays από Έλληνες κατα κυριο λογο παίχτες του League of Legends.

www.youtube.com/channel/UCAXchKs-MIegiE3Pyu4orIA

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 May 2015 16:31 #160915 by Akhs
1. Πληροφορίες καναλιού:
Καλησπέρα σε όλους σας ονομάζομαι Πολύδωρος Στολτίδης για τους φίλους Άκης κατά τον κόσμο με βλέπουν ως Unboxious Guru.
Άρχισα ένα κανάλι που ήθελα να παρουσιάζω προιόντα, να ανεβάζω βίντεο με παιχνίδια ή με αλλαγές που θέλω να κάνω στο χώρο από όπου με βλέπετε και γενικά ήθελα να μπω ενεργά στον κόσμο του Gaming και του Hardware.
Με αποτέλεσμα να δείχνω και την δουλειά μου, τον τρόπο που παίζω τα βιντεάκια με τις παρουσιάσεις που κάνω και άλλα πολλά.
Σίγουρα πολύ θα πούνε δεν τα λες καλά ή δεν μας άρεσε κλπ, παιδιά κανείς δεν είναι τέλειος από την αρχή και φυσικά χωρίς καμία υποστήριξη. Προσπαθώ για το καλύτερο και ελπίζω να τα καταφέρω!
2. Link από το κανάλι:
UnboxiousGuru Channel

3. Βάλτε ένα βίντεο από το κανάλι σας. Πατήστε το κουμπί youtube και ανάμεσα στον κώδικα βάλτε το link από το βίντεο.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 May 2015 00:05 #161200 by Σάββας Κιλικίδης
Το καναλι μου ειναι ενα πολυ μικρο ακομα αλλα προσπαθω να ασχολουμαι με το gaming οπως ολοι πλεον.Το καναλι μου:
www.youtube.com/channel/UCQxgv4_oh1Ly_BItfokPgEA

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 May 2015 01:31 #161212 by Peter Fetsis

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Jun 2015 22:16 #163180 by Νίκος Δρακόπουλος
Το τελευταίο χρόνο όπως και κάθε μαθητής της 3ης λυκείου σκεφτόμουν κι εγώ τι θα κάνω μόλις τελειώσουν οι πανελλαδικές.Προφανώς λοιπόν και σκεφτόμουν τι καινούρια πράγματα θα κάνω στο κανάλι όταν με το κακό τελειώσουμε :P .
Μια από τις ιδέες που μου ήρθε ήταν μια σειρά στην οποία συζητώ,ή καλύτερα μονολογώ,για κάποιο gaming related θέμα ή gaming developement related θέμα.Όσο αναφορά την παρουσίαση έχω βρει ένα ενδιαφέροντα τρόπο να το κάνω που δεν μπορώ όμως να περιγράψω.Ωστόσο είμαι Ένας gamer και δεν μπορώ σε καμία περίπτωση να μιλήσω για κάποιο θέμα χωρίς πρώτα να το ψάξω,να δω τι πιστεύουν οι υπόλοιποι gamers αλλά και οι developers,ώστε να έχω μια σφαιρική άποψη για το θέμα.Σε περίπτωση λοιπόν που επιτρέπεται από το site,θέλω να ρωτώ εδώ τους gamers μια και είναι ένα από τα μεγαλύτερα site στην Ελλάδα και σίγουρα θα έχουμε ποικιλία απόψεων.Πρακτικά αυτό που θέλω είναι μια συζήτηση περί του θέματος ώστε να μπορώ να βλέπω διαφορετικές απόψεις...κάτι σαν στατιστική έρευνα κοινώς.(Ενημερώστε με σε περίπτωση που πρέπει να μεταφερθεί το post σε άλλο τομέα ή να διαγραφεί ή οτιδήποτε άλλο γιατί δεν είμαι σίγουρος ότι ταιριάζει εδώ)

Για πρώτο θέμα θέλω ένα που έχω ψάξει στο παρελθόν και έχω λιγάκι παραπάνω εμπειρία σε σχέση με τα υπόλοιπα που έχω στη λίστα.Το πρώτο μου θέμα λοιπόν είναι:Ποια είναι η άποψή σας σχετικά με τα DLC;Είναι καλή η άνοδος στη προσφορά τους(αλλά και της τιμής τους);Ποια τα υπέρ και τα κατά;Τι είναι αυτό που κάνει ένα σωστό DLC που αξίζει να αγοραστεί;

Ας ξεκινήσουμε :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Jun 2015 22:42 #163181 by Tony
Η ιδεα σου να ξεκινησει ενα τετοιο topic μου φαινεται αρκετα καλη.Δεν μπορω να φανταστω λογο για τον οποιο οι διαχειριστες του forum θα το διαγραψουν.

Σχετικα με την ερωτηση :
Δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα με τα dlc.Θεωρω πως καλως υπαρχουν, αφου ετσι ο καθε gamer που απολαμβανει ενα παιχνιδι ,εχει τη δυνατοτητα(αν θελει) να διευρυνει την εμπειρια του γυρω απο το παιχνιδι.Αν το dlc ,αξιζει τα λευτα του και εγω εχω ευχαριστιεμαι το παιχνιδι τοσο ωστε να σκασω αλλα 10,15...40 ευρω ,τοτε δεν θα ενοχληθω καθολου.
Εννοειται πως dlc ''αγορασε το για να δεις τι γινεται στην ιστορια του παιχνιδιου'' πχ destiny , οχι μονο με κανουν να μην αγορασω το dlc ,αλλα και το ιδιο το παιχνιδι.Βεβαια ,αν καποιος ευχαριστιεται το ταδε παιχνιδι και εχει ''μαρουλι''..γιατι οχι?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Dec 2015 17:48 #173571 by George Bratsos
Καλησπέρα σας,

Με λένε Γιώργο και ασχολούμαι με τα παιχνίδια rally από πολύ παλιά (Colin Mc Rae). Πλέον τα τελευταία χρόνια από το 2010 ασχολούμαι εντατικά με το rally simulation και αγωνίζομαι με την ομάδα μου σε επίσημο πρωτάθλημα στο Rallyesim.com στο παιχνίδι Richard Burns Rally εκπροσωπόντας την Ελλάδα.
Στο κανάλι μου στο YouTube θα βρείτε replays από αγώνες και περάσματα ειδικών όχι μόνο από Richard Burns Rally αλλά και από το Dirt Rally που μόλις βγήκε και παρακολουθώ από την αρχή του Early Access.

Κατα καιρούς συνεργάζομαι και με μια Ελληνίδα συνοδηγό αγώνων και τρέχουμε παρέα μερικές ειδικές.

Σας περιμένω! www.youtube.com/bratsaki

Περισσότερα για μένα και την οδήγησή μου μπορείτε να δείτε στο About του YouTube και στο κανάλι μου στο Twitch .
Μία γεύση για το περιεχόμονε του καναλιού μου:





From simracing to real rallies!
Peugeot 205 F2000 tarmac rally car
~ rallydiaries.eu ~


Website: bratsaki.eu,
Facebook: fb.com/geobratsos,
Instagram:
,
Twitch: twitch.tv/bratsaki,
Twitter: twitter.com/bratsaki
DiRT Hellenic Community: fb.com/groups/dirthelleniccommunity
Greek Simracers: fb.com/groups/GreekSimRacers
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Dec 2015 02:21 #173889 by Fedon
Καλημέρα, με λένε Αλέξανδρο και έχω φτιάξει εδώ και τρεις βδομάδες ένα κανάλι με gaming στο youtube, όπου παίζω διάφορα games και κάνω σχολιασμό στα Ελληνικά. Tο κανάλι λέγεται fedwickgr
Μέχρι τώρα έχω μια σειρά με minecraft, μια σειρά με cities: skylines και έχω κάνει και μερικά πραγματάκια ακόμα. Θα εκτιμούσα να ακούσω διάφορες απόψεις σχετικά με το κανάλι μου.

Το link είναι αυτό : www.youtube.com/channel/UCkGi2Zp3O5AK3GndK_-c8pg

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Dec 2015 07:54 #173894 by Μπάμπης Χαραλάμπους
Το κανάλι μου είναι ένα χάλι. Έχω εξωφυλλο metal gear, profile pic τον big boss και περιεχόμενο ότι ναναι.
www.youtube.com/channel/UCJUiuQKMIq4BkknwzjWmxKA
Εχθές ανέβασα ενα βιντεακι, ειμαι στον Καναδα και ειδα στην τηλεόραση μια αστεία διαφήμιση και την ανέβασα στο καναλι με ελληνικους υπότιτλους.


I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Dec 2015 11:37 - 23 Dec 2015 11:38 #173901 by Tony
Έχω ένα super wow κανάλι στο youtube με 34 subs(2 τα πήρα χθες :P).
Παίζω κυρίως ( σχεδόν αποκλειστικά) forza και Halo.
Περιμένω να μου έρθουν δυο μικρόφωνα για να κάνω videάκια με άλλους φίλους κ' τον αδερφό μου ( τοπικά ή οnline με skype).
Σκέφτομαι να κάνω σειρά το Halo 5 campaign (μιας κ' απ' ό,τι έχω δει μόνο 1 ελληνικό κανάλι το κάνει σειρά και θεωρώ ότι θα ήταν καλό για το κανάλι να το κάνω κ' εγώ).
Έρχονται videάκια minecraft : Ο αδέρφος μου το αγόρασε ( 7 χρονών είναι ) και θέλει να ''συμμετέχει'' κ' αυτός στο κανάλι. Για να του φυγει ο καημός και επειδή θα το λιώσουμε σιγουράκι το minecraft(επειδή μας αρέσει σαν παιχνίδι κ' έχει και split screen).

www.youtube.com/channel/UCJDDYmp9vWsgHHkl4LmYjCQ

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification