Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Tι κάνετε ΤΩΡΑ?

06 Aug 2016 22:37 #185946 by Παναγιώτης Πολυδεύκης

ThunderH wrote: Είμαι Νάξο, στο μπαλκονάκι μου πίνω το ποτάκι μου τρώω την πιτσούλα μου και κλέβω Internet από τον γείτονα. :evil: :P

Εχεις πρόγραμμα με λίγα λόγια! :lol:
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Aug 2016 07:21 #185958 by 001
Replied by 001 on topic Tι κάνετε ΤΩΡΑ?
Σάπισμα Αίγινα στο πατρικό. Τουλάχιστον εδώ δεν παίζει η ζέστη της Αθήνας.

"Every human being not going to the extreme limit is the servant or the enemy of man"
(Georges Bataille)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Aug 2016 09:22 #185959 by Omnibot
Replied by Omnibot on topic Tι κάνετε ΤΩΡΑ?
Web game hunting, χαλαρουίτα και Gameworld!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Aug 2016 11:32 #185972 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Πράσινο τσαγακι, gameworld και βλέπω και το Βενεζουέλα - Σερβία μπάσκετ για τους Ολυμπιακούς.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Aug 2016 15:41 - 12 Aug 2016 15:43 #186232 by Blood Prince
Παίζω το πρώτο F.E.A.R και γράφω και τρίτο blog για τον μήνα Αύγουστο αν και δεν είναι καθόλου σίγουρο πως θα το ολοκληρώσω με τόση ζέστη.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

The following user(s) said Thank You: Παναγιώτης Πολυδεύκης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Aug 2016 12:39 #186265 by Παναγιώτης Πολυδεύκης

Prince of Persia 30 wrote: Παίζω το πρώτο F.E.A.R και γράφω και τρίτο blog για τον μήνα Αύγουστο αν και δεν είναι καθόλου σίγουρο πως θα το ολοκληρώσω με τόση ζέστη.


Το fear ειναι απο τα αγαπημένα μου παιχνιδια και με εχει τρομάξει παρα πολυ. Λατρεύω την Άλμα! Θυμάμαι είχες γράψει ότι δε σε είχε τρομάξει πολυ ένα απο τα fear που είχες παίξει και γενικά δε τρομάζεις τοσο, αλλα οπως και να εχει περιμένω εντυπώσεις γιατί εχει ενδιαφέρον και μυστήριο στορυ.
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Aug 2016 18:04 - 13 Aug 2016 18:07 #186273 by Blood Prince

Shikabane_Hime7 wrote:

Prince of Persia 30 wrote: Παίζω το πρώτο F.E.A.R και γράφω και τρίτο blog για τον μήνα Αύγουστο αν και δεν είναι καθόλου σίγουρο πως θα το ολοκληρώσω με τόση ζέστη.


Το fear ειναι απο τα αγαπημένα μου παιχνιδια και με εχει τρομάξει παρα πολυ. Λατρεύω την Άλμα! Θυμάμαι είχες γράψει ότι δε σε είχε τρομάξει πολυ ένα απο τα fear που είχες παίξει και γενικά δε τρομάζεις τοσο, αλλα οπως και να εχει περιμένω εντυπώσεις γιατί εχει ενδιαφέρον και μυστήριο στορυ.


Οντως εμένα προσωπικά κανένα απο τα δύο F.E.A.R δεν με είχε τρομάξει.Αυτό όμως δεν σημαίνει πως δεν είναι τρομακτικά.Θα δούμε....αν το ολοκληρώσω το blog σε καμία εβδομάδα το λιγότερο θα είναι έτοιμο.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

The following user(s) said Thank You: Παναγιώτης Πολυδεύκης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Aug 2016 20:46 - 16 Aug 2016 20:48 #186350 by Blood Prince
Ασχολούμαι με την σύνταξη του τρίτου μπλόγκ για τον Αύγουστο το οποίο θα είναι έτοιμο σίγουρα την Παρασκευή ή το Σάββατο. xD


File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Attachments:
The following user(s) said Thank You: Παναγιώτης Πολυδεύκης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Aug 2016 22:07 #186361 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Βλέπω πόλο Βραζιλία κροατια και περιμένω το Ελλάδα Ιταλία. Χαζεύω και τα σκορ στα προκριματικά του τσου λου γιατί δεν τς δείχνει η νόβα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Aug 2016 20:40 #186390 by Γιώργος Φιλίππου
Περιμένω την ιστιοπλοΐα .Έχουμε ελληνικές συμμετοχές. Αλλά από ότι βλέπω επειδή οι άνεμοι δεν είναι κατάλληλοι και φαίνεται ότι δεν θα γίνει ο αγώνας. Ούτως η άλλως περιμένω τα playoffs του Τσαμπιονς Λιγκ.


Αξέχαστες παιχνιδάρες:The Witcher 3:Wild Hunt , Metal Gear Solid V:The Phantom Pain, Metal Gear Solid 4:Guns Of The Patriots ,Uncharted 4:A Thief's End και Pro Evolution Soccer 2012.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification