Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

How to Survive

03 Sep 2014 17:12 - 03 Sep 2014 19:24 #149021 by Άγγελος - Σάββας Μπαλούρδος

How to Survive

To How to Survive είναι ένα Zombie Apocalypse παιχνίδι που κυκλοφόρησε πέρυσι για PC, PS3 και Xbox 360, ενώ φέτος τον Ιούνιο έγινε διαθέσιμο και για το Wii U. Πρόκειται για ένα Survival Horror/Action RPG με top-down κάμερα, όπου αναλαμβάνετε τον ρόλο ενός από τους survivors σε ένα νησί και σκοπός σας είναι να μαζέψερε προμήθειες και crafting resources για να φτιάξετε όπλα και άλλα αντικείμενα που θα σας βοηθήσουν να επιζήσετε.

Όπως ανακοίνωσε η EKO Software, εταιρεία ανάπτυξης του παιχνιδιού, το How to Survive θα κυκλοφορήσει το ερχόμενο φθινόπωρο στο PSN και το Xbox Live για τα PS4 και Xbox One αντίστοιχα, μέσω της Storm Warning Edition.



Διαβάστε περισσότερες πληροφορίες για το How to Survive: Storm Warning Edition.
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Sep 2014 18:33 #149022 by Frank
Replied by Frank on topic How to Survive
Το εχω καιρο στην wishlist μου στο steam, απο τα βιντεο που εχω δει φαινεται ενδιαφερον αν και οι κριτικες που εχει παρει ειναι αρκετα αρνητικες, οταν πεσει η τιμη του θα το δοκιμασω οπως και να χει.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Sep 2014 22:06 #149033 by Donnie Darko
Replied by Donnie Darko on topic How to Survive
Για μενα το παιχνιδι ειναι ενα βημα πριν το γκρεμο!Τοσο χαλια δεν μπορουν να το κανουν?Ακομα κλαιω με τα λεφτα που εδωσα.

Αν δεν με βρίσκετε στο Facebook η σε κανά σουβλατζίδικο ε τότε θα είμαι μέσα στο Site :) :) :)
ΥΓ:Έχω μόνο Facebook,skype,twitter,youtube :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Jul 2016 20:50 #184828 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Άθλιο παιχνίδι, μείνετε μακριά παιδιά...Κλαίω το 1,89 που έδωσα στα summer sales για να το πάρω!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 May 2017 16:06 #198019 by A
Replied by A on topic How to Survive
Πολλά bugs, πολλά μα αμέτρητα ζόμπι που εμφανίζονται απο το πουθενά και γενικά ....άντε γειά!!!
Εύχομαι το δεύτερο να είναι καλύτερο.... :angry:

"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification