Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Diablo 3

22 Aug 2014 12:47 #148134 by Γιώργος Κουνναφής
Αρχίζω απόψε το Diablo 3:Ultimate Evil Edition στο PS4. Kαι επειδή διάβασα ότι υπάρχει ένα νέο Nemesis mode για τα τέρατα που όταν κάποιο σε σκοτώσει αυτομάτως πάει σε παιχνίδι φίλου σου και κάνει level up, και επειδή οι φίλοι που έχω στο psn δεν παίζουν Diablo 3,αν ενδιαφέρεστε και όσοι πιστοί ( ή άπιστοι ) θέλετε, στείλτε μου friend request στο PSN. Το psn id μου είναι SithLordDante.Θερμή παράκληση, όσοι στείλετε friend request, γράψετε ότι είσαστε από το Gameworld.Ευχαριστώ!See you at New Tristram!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Aug 2014 10:10 #148689 by Στέλιος Παρλίτσης
Επιτέλους έφτασε! Μόλις πέσει λίγο η τιμή, έχει γίνει αγορά από Zavvi.com! Πάλι καλά που είχαν βγει άλλα games την περίοδο που κυκλοφόρησε και το προσπέρασα. Τώρα θα το απολαύσω στο PS4 μου σε 1080p/60Fps!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Sep 2014 13:26 #148953 by Γιώργος Σκαντζής
www.gameworld.gr/component/content/article/166-%CE%B5%CE%B9%...-3-megalytero-megethos-sto-ps4
Μεγαλύτερο μέγεθος έχουν τα αρχεία του παιχνιδιού στις συσκευές της Sony σε αντίθεση με της Microsoft.Όμως,όπως τονίστηκε δεν υπάρχει κάποια ουσιαστική διαφορά ανάμεσα στις εκδόσεις αυτές γι αυτό το λόγο.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Sep 2014 22:54 #149037 by Donnie Darko
Replied by Donnie Darko on topic Diablo 3

sniperassasin wrote: www.gameworld.gr/component/content/article/166-%CE%B5%CE%B9%...-3-megalytero-megethos-sto-ps4
Μεγαλύτερο μέγεθος έχουν τα αρχεία του παιχνιδιού στις συσκευές της Sony σε αντίθεση με της Microsoft.Όμως,όπως τονίστηκε δεν υπάρχει κάποια ουσιαστική διαφορά ανάμεσα στις εκδόσεις αυτές γι αυτό το λόγο.


Τα παιχνιδια ΠΛΕΟΝ αρχιζουν να ζητανε τεραστιο μεγεθος GB πλεον!Μαλλον μου φαινετε να παω για αναβαθμιση σκληρου δισκου!

Αν δεν με βρίσκετε στο Facebook η σε κανά σουβλατζίδικο ε τότε θα είμαι μέσα στο Site :) :) :)
ΥΓ:Έχω μόνο Facebook,skype,twitter,youtube :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Sep 2014 06:06 - 04 Sep 2014 06:08 #149043 by Παντελής Δασκαλέλος
H Ultimate Evil Edition του Diablo III πραγματικά μου άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις. Προσωπικά δεν το βλέπω ως ξεζούμισμα από πλευράς Blizzard αλλά ως ένα εξαιρετικό next-gen port. Σε πρώτη φάση ο τεχνικός τομέας είναι εφάμμιλλος με αυτόν της PC έκδοσης, κάτι που αν μη τι άλλο είναι επίτευγμα. Κατά δεύτερο λόγο, όσο κι αν κάποιοι με αναθεματίσουν προτιμώ να παίζω Diablo III σε κονσόλα γιατί πολύ απλά η μάχη έχει μία πιο οργανική αίσθηση, λόγω του dodge μηχανισμού. Φυσικά σημείο αναφοράς είναι το offline co-op. Σχετικά με το περιεχόμενο του Reaper of Souls expansion το βρίσκω λίγο φτωχό, αν και έχω λατρέψει τον Crusader. Εξαιρετκή προσθήκη πάντως είναι και το Adventure mode γιατί αυξάνει κατακόρυφα τον τομέα του replayability.

Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε το σχετικό review του GameWorld κάνοντας κλικ εδώ .

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Feb 2015 21:37 #157073 by Giannis
Replied by Giannis on topic Diablo 3
Το ξεθαψε κανεις αλλος για το season 2;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 May 2015 23:00 #161196 by Αλέξανδρος Μυρωνίδης
Ανοιχτό το Cow Level αυτήν την εβδομάδα!


Η Blizzard γιορτάζει την 3η επέτειο του Diablo 3 ανοίγοντας το Cow level μέχρι τις 21 Μαϊου. Για να πάτε εκεί, μπείτε στα portals τα οποία θα κάνουν spawn από τη στιγμή που θα σκοτώσετε το boss Herald Of The Queen (spawnάρει random σαν goblin).

Το event ισχύει για τις εκδόσεις μόνο για τα PC, PS4 και Xbox One. Οι εκδόσεις PS3 και Xbox 360 θα έχουν 100% αυξημένο xp και gold όσο διαρκεί το event.

Ρωτήστε με ότι θέλετε πάνω στο League of Legends,και θα σας απαντήσω στο επόμενο login μου!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Jun 2015 13:08 #162870 by Tony
Replied by Tony on topic Diablo 3
Αγορασα το diablo RoS ψηφιακα απο το ps store και ξεκλειδωθηκαν και κατεβασα 2 αρχεια:
1 που λεγεται Diablo RoS -ultimate evil edition -22 gb
και ενα αλλο Diablo Ros-ultimate evil edition -11gb
Ξερει κανεις τη διαφορα τους???

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Jun 2015 13:36 #162871 by Γιώργος Χατζηανδρέου
Το 22gb λογικά είναι το game και το 11gb είναι τα updates του game όλα μαζί .

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Jun 2015 18:55 #162899 by Tony
Replied by Tony on topic Diablo 3
Ελεγχξα και τα 2 για διαφορες!Το 12 gb ειναι στα ρωσικα.

Οποιος θελει να μπουμε online σε ps3 στειλτε pm η στειλτε μηνυμα στο psn Τ15978(Σημερα που κατεβηκε το'καψα)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification