Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Google: Γενική Συζήτηση

14 Jan 2007 16:54 #25497 by Βιβή Κεφαλωνίτη
Πρέπει να λάβουμε υπόψιν μας και τις ηλικίες που χρησιμοποιούν το internet. Είναι λογικό οι νεότεροι χρήστες να μην ενδιαφέροντε για ειδήσεις ή εγκυκλοπαιδειακά θέματα. Αν οι χρήστες ήταν μεγαλύτεροι ηλικιακά ίσως είχαμε μια διαφοροποιήση στα αποτελέσματα.
Μου κάνει όμως εντύπωση που μέσα στην λίστα δεν ήταν κάτι σχετικό με το sex! Εκτός και αν αυτό είναι το Νο6..

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Jan 2007 14:20 #25553 by Chris Zotos
Ε... μάλλον !!! :wink:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Jan 2007 14:48 #25556 by Βιβή Κεφαλωνίτη
Εκτός αν το 6 είναι τίποτα τελείως ανώμαλο (δεν αναγράφω λεπτομέρειες), οπότε αν το δημοσιεύσουν, ζήτω που καήκαμε..

(Που καταντήσαμε ε?)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Jan 2007 16:04 #25558 by Chris Zotos
Άστα να πάνε !!! :cry:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Jan 2007 16:23 #25562 by Χριστόφορος
Κοιτάξτε όσον αφορά το Νο 6 υπάρχει περίπτωση να φταίω εγώ που δεν το δημοσίεψα.Πάντως όσες φορές και αν έψαξα το κείμενο δεν το βρήκα.Πάντως

PSN: personGR

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Jan 2007 18:12 #25571 by a Guest
Replied by a Guest on topic Google: Γενική Συζήτηση

person\ wrote: Κοιτάξτε όσον αφορά το Νο 6 υπάρχει περίπτωση να φταίω εγώ που δεν το δημοσίεψα.Πάντως όσες φορές και αν έψαξα το κείμενο δεν το βρήκα.Πάντως

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Jan 2007 19:25 #25578 by Βιβή Κεφαλωνίτη

CTT\ wrote: Κάποιοι απο μας ζήσαμε εποχές που αυτή η ερώτηση είχε νόημα...


Πω-πω! Όντως.. Τί μου θύμησες τώρα..
Η σωστή ερώτηση πλέον πρέπει να είναι "Τί υπολογιστή έχεις?" σκέτο! Αλλά το PC είναι είδος πολυτελείας οπότε δεν είναι εύκολο να έχουν όλοι..δυστυχώς!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Jan 2007 12:53 #25604 by Kostas Giagias
1.Lordi
2.Eurovision 2006
3.Δίοδος
4.Floricienta
5.Dima Bilan
6..δεν αναφέρεται...
7.Παγκόσμιο κύπελλο ποδοσφαίρου
8.Lost
9.Rebelde Way
10.FIBA

Προσωπικά δεν βρίσκω τίποτα κακό με την συγκεκριμένη 10αδα (αν και δεν ξέρω τα 4,5 και 9). Είναι το πλέον λογικό όλοι μας εκτός από το βάσικό μας ενδιαφέρον στο Internet να ψάχνουμε και για πράγματα περιστασιακά. Και εκεί χρησιμοποιούμαι και το Google.

Αν θέλεις να μπεις σε κάποιο γνωστό σου Site (Microsoft, dnz, Sportfm, in.gr, betoto, gamesradio klp ή και εταιριών που βλέπεις σε διαφήμιση) τα ξέρεις και γράφεις άμεσα την διεύθυνση χωρίς να τα Googlάρεις!!!

Από εκεί και πέρα τα ενδιαφέονται είναι εκατομμύρια δiαφορετικά και έτσι τα βασικά μας ενδιαφέρονται είναι πιο κάτω στην λίστα!!! Ενώ άσχετα με το Main interest μπορείς άνετα να κάνεις και ένα Google για την Eurovision ή τους Λορντι!!! έστω και μία φορά ο κάθε ένας μας...

Αυτοί οι δείκτες βασικά δεν μου λένε ΤΙΠΟΤΑ για την πραγματική συμπεριφορά των Ελλήνων, αλλά και ξένων χρηστών INTERNET.

I love racing because football and basketball require only one ball...
Hellenic Racing Team

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Jan 2007 14:40 #25608 by Βιβή Κεφαλωνίτη
Θα συμφωνήσω μαζί σου beastie, με την διαφορά ότι προσωπικά δεν θα έμπαινα ποτέ να ψάξω για την Eurovision.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Jan 2007 14:58 #25609 by Νικολής Ασημάκης

beastie\ wrote: (αν και δεν ξέρω τα 4,5 και 9).

Το 4 είναι το όνομα της βασικής ηρωίδας στο ομόνυμο αργεντίνικο σίριαλ για παιδιά, που προβάλλετε στην ΕΤ1 κάθε μεσημέρι (προς θεού δεν το βλέπω, απ'το ζάπινγκ το έμαθα! :mrgreen: )

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification