Ειδήσεις Fighting Tekken 7 gameplay videos

Tekken 7 gameplay videos

Friday, 24 Mar 2017  | in Fighting | Γράφτηκε από τον Χριστιάνα Θάνου   | (14 σχόλια)
Χριστιάνα Θάνου

Χριστιάνα Θάνου  

Απλά αγαπάω The Witcher 3!
New Hot
http://www.gameworld.gr/media/reviews/photos/original/82/39/89/PREVIEW-SCREENSHOT2-137203-66-1489499156.jpg
 

Tekken 7 gameplay videos

TV spot και νέο character τρέιλερ. [UPDATE]

[Αρχική δημοσίευση: 16/5/15] Kυκλοφόρησε νέο gameplay video από το Tekken 7, αυτή την φορά με τον Yoshimitsu σε πρώτο πλάνο. Όπως θα δείτε και στο παρακάτω βίντεο, η Bandai Namco έχει αλλάξει αρκετά την εμφάνιση του χαρακτήρα.

Το παρακάτω βίντεο προέρχεται από το Practice Mode και μπορείτε να διακρίνετε τα νέα combos και τις ανανεωμένες επιθέσεις. Ο Yoshimitsu φαίνεται πιο δυνατός από ποτέ όσον αφορά στις κινήσεις. Δείτε το βίντεο διάρκειας 13 λεπτών:

Το Tekken 7 κυκλοφορεί ήδη στην Ιαπωνία για τα Arcade. Αναμένεται να διατεθεί για PC, PS4 και Xbox One στις αρχές του 2017.

[UPDATE: 20/9/16 - Νέο gameplay trailer από το Tokyo Game Show] Η Bandai Namco παρουσίασε ένα gameplay trailer στο Tokyo Game Show 2016.

Θα δείτε παλιές και νέες μορφές της σειρές, όωπς οι Lucky Chloe, Claudio Serafino, Akuma, Heihachi και Kazuya.

[UPDATE 2: 14/3/17 - Βίντεο με τον Akuma] To Tekken 7 είναι μια κυκλοφορία που θα δούμε το καλοκαίρι αλλά μέχρι στιγμής λίγα είναι τα in-game video που έχουν κυκλοφορήσει. Στο παρακάτω βίντεο θα μπορέσετε να δείτε τον Akuma να τα βάζει με τις Katarina και Lili.

[UPDATE 3: 24/3/17 - TV Spot] Η Bandai Namco κυκλοφόρησε σήμερα δύο νέα βίντεο για το επερχόμενο Tekken 7. To ένα αποτελεί TV Spot και το άλλο character τρέιλερ. Δείτε τα παρακάτω:

Tο Tekken 7 θα κυκλοφορήσει στις 2 Ιουνίου για PC, PS4 και Xbox One.

Συζητήστε περισσότερα για το Tekken 7 σε αυτό το forum topic και ρίξτε μια ματιά στους νέους χαρακτήρες.

Photos

Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα σχολιασμού.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Σχόλια  

 
#1 Akis 7 (Level 20) 16/05/2015 19:18
Τον Howarang θελω να δω πως θα ναι,μιας και ειναι ο αγαπημενος μου!!!!
 
 
+1 #2 akiszax (Level 18) 16/05/2015 20:26
ρε παιδιά τον Yoshimitsu σαν το kraken τον έκαναν, έλεος, δεν είναι χταπόδι,
 
 
+2 #3 Akis 7 (Level 20) 16/05/2015 20:50
Παραθέτοντας akiszax:
ρε παιδιά τον Yoshimitsu σαν το kraken τον έκαναν, έλεος, δεν είναι χταπόδι,

Και καλα του μελλοντος...Αλλ α νομιζω το εχουν παρακανει ολα τα παιχνιδια με το μελλον.
Ειναι η ευκολη λυση οταν λοιπουν οι ιδεες και φαινεται οτι πολλες εταιριες ζεσταινουν και ξαναζεσταινουν το ιδιο φαγητο.
Τα μισα παιχνιδια ειναι με ζομπι και τα αλλα με ρομποτ.Χαρακτηρ ιστικο παραδειγμα το COD που 2 χρονια τωρα εχει ως background το μελλον και δεν πετυχε ουτε τις 2 φορες.Αλλα να που θα βγει και τριτο αν και ξερουν οτι πολλοι φαν ηθελαν πραγματικο πολεμο(Β΄ παγκοσμιο π.χ.).
Για αυτο ας περιμενουμε το MGS που εχει μια τεραστια δοση ρεαλισμου σε σχεση με αλλα games για να το λιωσουμε.Περασε η μοδα του future..
Hθελα να τα βγαλω απο μεσα μου,συγνωμη αν κουρασα...
 
 
#4 Agisilaosss (Level 21) 16/05/2015 21:04
Δεν μου λεει και πολλα η αληθεια ειναι ρε παιδια...Ενταξε ι η αλλαγή των γραφικών και μερικών combo δεν θα με κανει να αγοράσω και το παιχνιδι ...Μισές δουλειές κανουν μου φαινεται..
 
 
#5 pro-patzis (Level 20) 17/05/2015 02:19
και εμενα δεν με επεισε.Οσο για τον Yoshimitsu fail εντελως...
 
 
+1 #6 the_prophet1987 (Level 20) 17/05/2015 11:47
Κι εμένα δεν με έχει πείσει το σύστημα μάχης του παιχνιδιού,αλλά θα μάθουμε περισσότερα στην Ε3.
Ελπίζω να δω και Raven gameplay επιτέλους...
 
 
#7 KillerJason13th (Level 11) 17/05/2015 16:12
Τον ξεφτίλισαν...αφ ήστε ήσηχο τους bryan και raven
 
 
#8 tonyler (Level 24) 18/05/2015 08:19
Aπο οπτικη φαινεται τελειο το νεο Tekken ...
Ελπιζω να αλλαξαν αρκετα το gameplay ,ωστε να μη γινεται συνεχεια η τακτικη-πισω μπροστα-πισω μπροστα-μπροστα πισω-uppercut -κανω 6 hit combo τον αντιπαλο στον αερα και μετα παλι τα ιδια.
 
 
#9 Crazzy Bass (Level 8) 18/05/2015 17:31
Αντε να δουμε... ελπιζω να μην ξεφυγουν πολυ απο τα παλια
 
 
#10 xGamerxGR (Level 5) 18/05/2015 17:54
Ενδιαφέρον... Να δούμε τι έχει να μας πει κι αυτό...Από τα πρώτα μου Games το tekken έχω δεθει συναισθηματικα μαζί του...
 
 
#11 Deathraiser (Level 5) 18/05/2015 20:05
Καλο φαινεται αλλα περιμενουμε νεοτερα.
 
 
#12 TRELOSGAMER (Level 1) 18/05/2015 22:30
Ο Yoshimitsu έπεσε σε ραδιενεργά απόβλητα -_-
 
 
#13 ashbringer (Level 23) 21/09/2016 09:21
Φαίνεται άψογο απο το gameplay video.Ανυπομονο ύμε για αυτό το τεράστιο fighting game.
 
 
#14 andkan (Level 9) 25/09/2016 20:41
εγω ευχομαι το tekken 7 να ικανοποιησει τις προσδοκιες ολων μας