Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Mortal Kombat Χ

07 May 2015 03:04 - 07 May 2015 16:39 #160522 by Nikos Barloyannis
Replied by Nikos Barloyannis on topic Mortal Kombat Χ
Καλημέρα στην παρέα
Πριν ένα μήνα αγόρασα την kollectors edition όπου έλεγε οτι συμπεριλαμβάνει το kombat pack . Μέσα στο steel book είχε μονο το skin του scorpion και τον goro μορφή redeemable codes. Δεν μπορω να κατεβάσω τον Jason και εχω φάει όλο το internet και δεν βρίσκω άκρη.οποιαδηποτε βοήθεια θα ηταν παραπάνω απο καλοδεχούμενη.

Υ.σ ακόμα και το samurai pack λέει οτι πρέπει να το αγοράσω ενώ υποτίθεται οτι με το kombat pack θα ηταν δωρεάν.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 May 2015 16:41 #160532 by Μάνος Γρυπάρης

Ncbarloya wrote: Καλημέρα στην παρέα
Πριν ένα μήνα αγόρασα την kollectors edition όπου έλεγε οτι συμπεριλαμβάνει το kombat pack . Μέσα στο steel book είχε μονο το skin του scorpion και τον goro μορφή redeemable codes. Δεν μπορω να κατεβάσω τον Jason και εχω φάει όλο το internet και δεν βρίσκω άκρη.οποιαδηποτε βοήθεια θα ηταν παραπάνω απο καλοδεχούμενη.

Υ.σ ακόμα και το samurai pack λέει οτι πρέπει να το αγοράσω ενώ υποτίθεται οτι με το kombat pack θα ηταν δωρεάν.

Καλησπέρα,

Απ' οσο γνωρίζω ο Jason Vorhees δεν υπήρχε στην συλλεκτική. Τον αγοράζεις ως DLC από το PS Store

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 May 2015 20:24 #160550 by Τάσος Μαραγκός
Επιπβεβαιωνω τον Μανο...
Ενας φιλος αγορασε τον Jason Vorhees ως dlc απο το store.
οσο για την συλλεκτικη και εγω ηξερα και εχω δει απο φιλο που την πηρε οτι ειχε goro+scorpion τπτ αλλο.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 May 2015 18:31 #161266 by Γιώργος Καπινιάρης
poli gamato paixnidi

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 May 2015 17:04 #161882 by Μάνος Μαρίνος
Απ’ ότι φαίνεται η έκδοση του Mortal Kombat X για τις κονσόλες προηγούμενης γενιάς θα καθυστερήσει άλλη μια φορά.

Υπάλληλοι του Gamestop δήλωσαν στο Kotaku ότι οι πελάτες τους ειδοποιήθηκαν στις 22 Μαΐου για καθυστέρηση των εκδόσεων του PS3 και του Xbox 360 ως το Φθινόπωρο. Το Gamestop έχει αλλάξει πλέον την ημερομηνία κυκλοφορίας από 2 Ιουνίου σε 31 Δεκεμβρίου, γεγονός που απλά δηλώνει ότι το Mortal Kombat X θα κυκλοφορήσει σε PS3 και Xbox 360 κάποια στιγμή μέσα στο 2015.

Η Warner Bros. είχε ανακοινώσει τον Μάρτιο την πρώτη καθυστέρηση για τις last-gen κονσόλες. Παρόλα αυτά το Mortal Kombat X, έστω και χωρίς τις εκδόσεις PS3 και Xbox 360, κατάφερε να γίνει το παιχνίδι με τις ταχύτερες πωλήσεις από όλη τη σειρά.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Jun 2015 23:59 #162087 by Μάνος Γρυπάρης
Νέο τρέιλερ με το DLC της Tanya.


File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Jul 2015 17:32 #163685 by aggelos oiko
Replied by aggelos oiko on topic Mortal Kombat Χ
Μου αρέσει πολύ το παιχνίδι

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jul 2015 22:22 #163988 by Δημήτρης Αραμπατζίδης
Το Mortal Kombat είναι εδώ και χρόνια το αγαπημένο μου Fighting και μπορώ να πω πως το X είναι εξαιρετικό. Θεωρώ πως ακόμα και οι πιο απαιτητικοί οπαδοί της σειράς πρέπει να είναι καλυμμένοι με το τελικό αποτέλεσμα! Όποιος θέλει ας με κάνει add στο PS4 να ρίξουμε καμιά ξυλιά!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Jan 2016 20:49 #175709 by Στέφανος Λέγος
Η NetherRealm Studios και η Warner Bros. Interactive Entertainment θα κυκλοφορήσουν το Mortal Kombat XL.
Θα περιλαμβάνει όλα τα DLC από τα Kombat Pack 1 και Κοmbat Pack 2 (χαρακτήρες, κινήσεις, skins)καθώς και επιπλέον υλικό, ενώ αναμένεται να κυκλοφορήσει στις 4 Μαρτίου για PS4 και Xbox One.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Feb 2016 06:37 - 15 Feb 2016 11:43 #176759 by trioborgsector
Replied by trioborgsector on topic Mortal Kombat Χ
Όπως λέει και το link που έχω βάλει πιο κάτω, από το trailer του Kombat Pack 2 και μετά, το Steam/PC logo του Mortal Kombat X δεν έχει εμφανιστεί πουθενά, κάτι που δημιουργεί υποψίες ότι η NetherRealm Studios σκέφτεται να σταματήσει την υποστήριξη του PC port του παιχνιδιού. Οι υποψίες αυτές φαίνεται να επιβεβαιώνονται μετά την ανακοίνωση του Enhanced Online, το οποίο δεν θα έχει beta στα PC! Αν θέλετε και εσείς, όπως και πολλοί άλλοι, να μη συμβεί κάτι τέτοιο, υπογράψτε στο παρακάτω petition και βοηθήστε να δώσουμε στη NetherRealm Studios να καταλάβει ότι θέλουμε το Mortal Kombat X στο PC!
Το petition βρίσκεται εδώ!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification