Hearthstone

02 Sep 2013 00:21 #131488 by Βασίλης Καμακάρης
Ετοιμάστε την τράπουλα σας και μπείτε στο τουρνουά μαζί με το Preview της Χριστιάνας Θάνου για το Hearthstone: Heroes of Warcraft.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Oct 2013 01:31 #133663 by Μάνος Γρυπάρης
Το Strategy card game της Blizzard για το οποιο εχουμε κανει ενα σωρο giveaways μεχρι σήμερα δινοντας συνολικά περί τα 100 beta keys!

Ειναι σε open beta και η τελική του έκδοση θα είναι free-to-play.

Διαβάστε το preview του GameWorld

Δείτε διάφορα βίντεό μας

[youtube:3qp1i3it]
[/youtube:3qp1i3it]
[youtube:3qp1i3it]
[/youtube:3qp1i3it]
[youtube:3qp1i3it]
[/youtube:3qp1i3it]
[youtube:3qp1i3it]
[/youtube:3qp1i3it]

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Oct 2013 03:29 #133671 by Χρήστος Λαμπρόπουλος
Το παιχνίδι το ξεκίνησα σήμερα που έλαβα το Κey χάρη στον Διαγωνισμό. Eίναι απίστευτο και πολύ εθιστικό.Ελπίζω και σε άλλα giveaways για να παίξουν και άλλοι γιατί αξίζει.

"I'm a Slave to the Power of Death"

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Oct 2013 13:32 #133682 by Αλέξανδρος Μυρωνίδης
Ευχαριστούμε για τα key που δώσατε,όσα review είδα από αρκετούς YouTuber έδειξαν πως το παιχνίδι θα έχει άπειρο ενδιαφέρον για οποιονδήποτε φαν τον card game και μη.

Ρωτήστε με ότι θέλετε πάνω στο League of Legends,και θα σας απαντήσω στο επόμενο login μου!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Oct 2013 17:04 #133708 by Angelos Policymaker
Replied by Angelos Policymaker on topic Hearthstone
Καλησπέρα σε όλους,

Χθες είχα τη τύχη να πάρω στα χέρια μου ένα key για τη beta του HS χάρις τον διαγωνισμό του gameworld.gr, το οποίο ευχαριστώ πολύ, και γνωρίζω καλά πως πολλοί σαν και μένα γουστάρουμε τα παιχνίδια της blizz ή τις magic the gathering κτλ. Για όποιον θέλει λοιπόν, γύρω στις 6 θα ανοίξω το stream μου(λογικά και με κάμερα για να γελάμε με τη φάτσα μου), αν θέλετε να δείτε κάποιες κάρτες/live opening packs/arena ή απλά να μπείτε να παίξετε μαζί μου live και να με πατήσετε σαν σκουλήκι, είστε ευπρόσδεκτοι!

www.twitch.tv/policymaker/

edit: αν το ποστ αυτό δεν συνάδει με τους κανονισμούς, my apologies!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Oct 2013 12:34 #133828 by Angelos Policymaker
Replied by Angelos Policymaker on topic Hearthstone
Καλησπέρα ξανά σε όλους! Να σας υπενθυμίσω οτι συνεχίζω κανονικά το streaming του HS! Πλέον τα πράγματα είναι λίγο πιο οργανωμένα, συνήθως έχω τον φίλο elfocrash μαζί μου που είναι ο πρώτος Έλληνας Grandmaster σε arena, και μας δίνει σημαντικά tips, αλλά κάνουμε και πολύ χαβαλέ(πχ live με Zok από sxediob). Cya online!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Oct 2013 13:09 #133829 by Alex Filos
Replied by Alex Filos on topic Hearthstone
Το ξεκίνησα κι εγώ και έπαιξα αρκετά την προηγούμενη βδομάδα και το Σαββατοκύριακο. Πολύ καλό παιχνίδι. Το Highlight είναι η αρένα.

Αν κανένας έχει συμβουλές για deck building ή για παίξιμο, ευπρόσδεκτες.

Για παράδειγμα παρατήρησα ότι τα τέρατα με enrage συνδιάζονται ωραία με την Jainna καθώς μπορείς να τους κάνεις 1 damage με την ability της οπότε να πάρουν το bonus χωρίς να χρειαστεί να επιτεθούν πρώτα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Oct 2013 14:49 #133831 by Χρήστος Λαμπρόπουλος
Εγώ αυτό που έχω καταλάβει για το game εδώ και 4-5 μέρες που παίζω,και έχοντας καμία εμπειρία από άλλα card games, είναι ότι ο priest είναι overpowered. Έχω φτάσει gold στο play mode σε 5 μέρες μόνο με τον priest. Θέλει οπωσδήποτε nerf.

"I'm a Slave to the Power of Death"

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Oct 2013 16:15 #133833 by Angelos Policymaker
Replied by Angelos Policymaker on topic Hearthstone

Vitril wrote: Το ξεκίνησα κι εγώ και έπαιξα αρκετά την προηγούμενη βδομάδα και το Σαββατοκύριακο. Πολύ καλό παιχνίδι. Το Highlight είναι η αρένα.

Αν κανένας έχει συμβουλές για deck building ή για παίξιμο, ευπρόσδεκτες.

Για παράδειγμα παρατήρησα ότι τα τέρατα με enrage συνδιάζονται ωραία με την Jainna καθώς μπορείς να τους κάνεις 1 damage με την ability της οπότε να πάρουν το bonus χωρίς να χρειαστεί να επιτεθούν πρώτα.



Νομίζω πως θα σε καλύψουμε απόλυτα στο stream, όσον αφορά tips/deck building κτλ. Για να πω εδώ πέρα όπως είμαι όλα αυτά που λέω επί 5 ώρες στο stream, θέλω 2 σελίδες στο forum!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Oct 2013 13:15 #134056 by thyra 7
Replied by thyra 7 on topic Hearthstone
Πολυ καλο παιχνιδι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification