Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Το GameWorld στο YouTube: Τα επόμενα βίντεο/Προτάσεις

02 Jul 2014 19:24 #146286 by Μάνος Γρυπάρης
Προτάσεις για Live Streaming
Περιμένουμε τις προτάσεις σας για τα games που θα θέλατε να παίξουμε στα επόμενα live (εκτός από MOBA).
Το DayZ ήδη μου το έχετε ζητήσει στο Facebook. Θέλουμε πολλές ακόμη προτάσεις.

Στη λίστα βάζω προς το παρόν τα εξής
- DayZ (PC) (Ευχαριστούμε τον DestroyerGR, Νίκο Δρακόπουλο από το DayZ Greek Community που έκανε δώρο το alpha key)
- FIFA 14 (PS4)
- Game Dev Tycoon (PC)

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Oct 2014 17:38 - 28 Jan 2015 20:13 #150057 by darkinject0r
Θα ήθελα να προτείνω να πραγματοποιηθεί livestreaming με Dayz Standalone . Με streamers : Παντελή - Χριστιάννα - Μάνο + Fans !! . Just do it :evil: :evil: :P :P :P :silly: .

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Oct 2014 18:35 - 28 Jan 2015 20:13 #150058 by Christos Soudis
Συμφωνω με το παιδι απο πανω ειναι απο τα καλυτερα πρωτοεμφανιζομενα games το Dayz θα ηταν ωραια μια τετοια κινηση ^_^

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Oct 2014 22:52 - 28 Jan 2015 20:13 #150068 by Μάνος Γρυπάρης

darkinject0r wrote: Θα ήθελα να προτείνω να πραγματοποιηθεί livestreaming με Dayz Standalone . Με streamers : Παντελή - Χριστιάννα - Μάνο + Fans !! . Just do it :evil: :evil: :P :P :P :silly: .

Δεν γίνεται γιατί έχουμε μόνο έναν κωδικό και επίσης έχει πολλά προβλήματα.

Όταν μπει σε beta δεσμευόμαστε μαζί με Παντελή, Χριστιάνα και Γρηγόρη (4 είμαστε οι Users, μην ξεχνιόμαστε) ότι θα μπούμε όλοι για live streaming ΑΝ μας δώσουν άλλους 3 κωδικούς! Αν δώσουν π.χ. έναν κωδικό θα δείτε εμένα με έναν δεύτερο και από εκεί και πέρα εσάς.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Dec 2014 19:43 - 28 Jan 2015 20:14 #153521 by Johnis
Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω αν σας είναι εύκολο να μου στείλετε το link από το mousepad που χρησιμοποιήει η Χριστιάνα
θέλω το League of Legends edition και δεν το βρίσκω

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Dec 2014 20:22 - 28 Jan 2015 20:14 #153523 by Donnie Darko
Goliathus Mousepad. Δες το στο παρακατω link.

www.bestprice.gr/search?q=goliathus+mousepad

Αν δεν με βρίσκετε στο Facebook η σε κανά σουβλατζίδικο ε τότε θα είμαι μέσα στο Site :) :) :)
ΥΓ:Έχω μόνο Facebook,skype,twitter,youtube :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Jan 2015 17:16 - 28 Jan 2015 20:14 #155981 by Antonis Kioseloglou
Αν μπορειτε καντε live ή εστω gameplay για τα παρακατω games που σας τα εχουμε ζητησει αρκετες φορες. :)
This war of mine
H1Z1
Rust
Stranded Deep

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Jan 2015 20:40 - 28 Jan 2015 20:14 #156001 by Πιέρρος Φουστέρης
Νέο streaming πρόγραμμα! Θα βγαίνουμε ζωντανά 4 ημέρες κάθε εβδομάδα!

Από σήμερα ξεκινάει νέο πρόγραμμα live streaming στο Twitch.tv βάση του οποίου κάθε Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή θα είμαστε κοντά σας στις 8 το βράδυ! Διαβάστε περισσότερα για το πρόγραμμα στη σχετική είδηση!

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 May 2015 21:50 #160599 by Anastasios Vozatzidis
Έχω δυο προτάσεις για το twitch !!!
1) όταν παίζεται ένα game να το βάζετε από την αρχή στην normal δυσκολία, ειδικά αν το παιχνίδι το παίζεται για πρώτη φορα! Το λέω αυτό γιατί δεν θα κολλάτε στο ίδιο σημείο και θα δείχνετε ποιο πολύ από το παιχνίδι!

2) για να πάρετε το sub button είπατε ότι θέλει να κάνετε σχεδόν καθημερινά live αλλα δεν έχετε χρόνο... αν όμως μοιράσετε τα live μεταξύ σας??Να κάνει πχ ο κάθε ένας μια διαφορετική μέρα στο δικό του χώρο, είναι εφικτό?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 May 2015 21:18 #161991 by Μάνος Γρυπάρης
Καλησπερα,

1)Accepted. Κάπως έτσι θα γίνει στο εξής. Απλά στο Pillars of Eternity με πήγε καλά και στο Hard.

2)Όλοι οι συντάκτες δουλεύουν πάνω σε ειδήσεις και reviews. Όταν αυξηθεί η σημαντική ομάδα πιθανόν να το μοιράσουμε κάπως. Σημασία έχει να βγαίνει ποιοτικό livestream και να έχει κόσμο. Διαφορετικά ακόμα κι αν κάνουμε 3 φορές την εβδομάδα (το minimum) χρειάζονται 300 viewers στο ελάχιστο και κάποιος χωρίς τον κατάλληλο εξοπλισμό θα έχει θέμα.

Thanks για τις προτάσεις.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.