Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Game Maniacs 27: Ψηφίστε τον νικητή

Poll: Ποιος πιστεύετε ότι έχει την καλύτερη συλλογή?

10 Jan 2019 14:33 - 10 Jan 2019 14:35 #222389 by Μάνος Γρυπάρης
Game Maniacs 27: Μετά από επτά μήνες η σειρά Game Maniacs επέστρεψε με νέο επεισόδιο!

Ο Νίκος Τζαβάρας (TzavarasN) και ο Κώστας Τσιλιμιδός (KTsilis) μας έδειξαν τις συλλογές τους. Δείτε και τα δύο επεισόδια, ψηφίστε τον νικητή στο παραπάνω γκάλοπ και αν θέλετε αιτιολογήστε την ψήφο σας με σχόλιο.

Ο νικητής κερδίζει δώρο video game της επιλογής του προσφορά του www.TheConsoleClub.gr . Καλή επιτυχία και στους δύο!





File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)
The following user(s) said Thank You: Constantinos Patouchas (Foniko_Karoto)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Jan 2019 15:25 #222390 by Astro
Ψηφίζω τον Νίκο Τζαβάρα (TzavarasN) γιατι έχει μεγαλύτερη συλλογή.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Jan 2019 16:34 #222392 by Sotiris Greece
To 27A διότι έχει μεγάλη ποικιλία από games και 3 φορές το Tekken Tag Tournament στο PS2 :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Jan 2019 17:13 #222393 by Blood Prince
27 A ψηφίζω και εγώ...τον Νίκο Τζαβάρα δηλαδή...η συλλογή του είναι μεγαλύτερη ! Μπράβο και στους δύο.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Jan 2019 17:53 #222394 by Giorgos Tsolaridis
Ο Νίκος είχε μεγαλύτερη και πιο δυσεύρετη συλλογή. Ο Κώστας από την άλλη έχει πολύ καλή συλλογή αλλά πιο μικρή απ'αυτήν του Νίκου. Ο Νίκος φαίνεται να είναι πιο ψαγμενος και πολύ περισσότερο στον χώρο του gaming.
Ψήφισα τον Νίκο. Νίκο γιατί έχεις 3 φορές το tekken στο ps2?

I don't need to get a life. I'm a gamer, I have lots of lifes.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Jan 2019 22:43 #222396 by Axilleas Loizidis
Τον Νίκο Τζαβάρα ψηφίζω και εγώ.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Jan 2019 23:13 #222397 by Georgios Manolis
Κι εγώ ψηφίζω τον Νίκο Τζαβάρα και συμφωνώ οτι έχει μεγαλύτερη συλλογή.Επίσης είχε περισσότερα παιχνίδια που είναι στα δικά μου τα γούστα.

The fire cracked silently as four Stalkers sat around it. The night was silent, only a small wind and the rustling of grass and leaves to fill the ears. One of the men spoke up suddenly: "Have you children heard the tale of the Monolith?"
- S.T.A.L.K.E.R. local folclore

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Jan 2019 02:43 #222398 by ΓΚΟΥΓΚΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
Ψηφίζω Τζαβάρα γιατι τα πρωτα μου βηματα ηταν zx-spectrum και Αtari 800xl.Τι μου θυμησε ο φίλος!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Jan 2019 10:40 #222399 by Νικος Πλιατσικας
Ψηφίζω το Νίκο Τζαβαρα γιατί η συλλογή του πραγματικά είναι πολύ καλή, με αρκετούς τίτλους και ωραίες κονσόλες!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Jan 2019 14:27 #222400 by Άκης Ζαχαριάδης
Ψηφίζω τοn Νίκος Τζαβάρας (TzavarasN) πραγματικά ειναι ενας game maniac, η συλλογή του ειναι τεράστια.

Please Log in or Create an account to join the conversation.