Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Τα 'χεις παίξει?

04 May 2017 17:00 - 05 May 2017 23:36 #197894 by Κωνσταντίνος Constantine
Πολύ δυνατό και το δεύτερο επεισόδιο, good job. Btw πολύ ωραία σκουλαρίκια πάλι η Χριστιάνα.

Μιας και λέμε για κοσμήματα, ερωτήσεις μου ως cosplayer:
-Αγαπημένη στολή χαρακτήρα σε παιχνίδι;
-Αγαπημένη μάσκα/κράνος χαρακτήρα; (Εκτός αν κάποιος από εσάς δεν τους βάζει κράνη για να μην καλύπτουν τα μαλλιά τους).
-Αγαπημένο όπλο/gadget παιχνιδιού;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 May 2017 19:12 #197910 by Νικόδημος Τσαγκλής
Έχω λιώσει αυτές τις μέρες το Darkest Dungeon και θα ήθελα να μου πείτε γνώμη, αν το έχετε παίξει, ή αν έχετε ασχοληθεί καθόλου με το Long War 2 mod για το XCom 2 ( η χαρά του μαζοχιστή.)

Επίσης, ερώτηση προσωπικά για την Χριστιάνα, πιστεύεις ότι το Gwent θα μπορέσει να ρίξει το Hearthstone από τον θρόνο;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 May 2017 10:58 #197922 by Omnibot
Καλησπέρες και από εμένα!
Για πάμε κατευθείαν στο ψητό:
-Έχετε παίξει κάποιο game στο Dreamcast και αν ναι, ποιο είναι το αγαπημένο σας;
-Έχετε παίξει το νέο Killer Instict; Αγαπημένος χαρακτήρας; Το soundtrack τα σπάει ή απλά εγώ τρελαίνομαι με τους "θορύβους" του Mick Gordon;
Keep up the good work! :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 May 2017 16:21 #198626 by Αγγελική Γοργορίνη
Ωραίο κι αυτό το επεισόδιο, μπράβο παιδιά!

Προτιμάτε real-time ή turn-based Strategy και RPG games και γιατί? Επίσης, αγαπημένο Strategy game?

Υποσημείωση: είμαι "Η" Dovahkiin (τελευταία φορά με είχατε πει "Ο") :lol:

“What do you fear, lady?" [Aragorn] asked.
"A cage," [Éowyn] said. "To stay behind bars, until use and old age accept them, and all chance of doing great deeds is gone beyond recall or desire.”

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 May 2017 16:32 #198629 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Δείτε το νέο επεισόδιο "Τα 'χεις παίξει?" με τον Παντελή Δασκαλέλο και Μάνο Γρυπάρη!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 May 2017 16:46 #198632 by Xristos Tsaparas
Έχετε παίξει Commandos 3: Destination Berlin ή κάποιο άλλο της σειράς;
Ποια η γνώμη σας για το Dead by Daylight;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 May 2017 17:40 - 27 May 2017 10:34 #198636 by Βασιλης Γαλανος
Από τα λεγόμενα "σκεπτόμενα παιχνίδια" που έχουν να περάσουν μια ιδέα, μια αντίληψη ή μήνυμα ποιο σας έχει μείνει? Επίσης, με ποιο παιχνίδι έχετε φάει το μεγαλύτερο mindfuck? (Bioshock Infinite και Burial at Sea για μένα :lol: )

''Stand fast. Stand Strong. Stand together. Hackett out."

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 May 2017 18:06 - 24 Jun 2017 22:39 #198637 by nikos
Παίζετε strategy games? Αν ναι, τι προτιμάτε real-time ή turned based?
Ποια είναι η γνώμη σας για τη σειρά total war?Πιστεύετε η στροφή προς το fantasy θα της βγει σε καλό?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 May 2017 23:37 #198776 by Angel
Δεν ρωτάω καν αν έχετε παίξει τα Dishonored.Ποιό προτιμάτε και γιατί και επίσης τι θα θέλατε να δείτε σε επόμενο κεφάλαιο (αν υπάρξει);

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 May 2017 11:09 #198787 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Έχετε παίξει κάποιο από την σειρά Ace Attorney; Αν ναι ποιο ήταν το αγαπημένο σας, ποιος χαρακτήρας σας άρεσε περισσότερο και ποια υπόθεση;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification