Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

YouTube: Δημοσιεύστε τα νέα σας βίντεο

05 Nov 2018 02:12 #219944 by Άκης Ζαχαριάδης
Destiny 2 LiveStream - Άξιζε η αναμονή 80GB

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Nov 2018 09:17 - 07 Nov 2018 09:22 #219982 by ODYSSEAS
νεο παιχνιδι στο καναλι μου



Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Nov 2018 16:47 #220123 by Άκης Ζαχαριάδης
To Χθεσινό LiveStream μαζί με την @Ελένη Παρου, τρέχαμε να σωθούμε από τον Jason στο Friday the 13th

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Nov 2018 13:35 #220273 by Axilleas Loizidis
Μια ζωή δικαιολογίες στους καθηγητές, δες το βίντεο και γράψε ποια δικαιολογία έχεις πει!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Nov 2018 14:41 #220348 by Κωνσταντίνος Ιορδανίδης-Γκάρμπες
Τα λογια της μανας μου:
"Κατσε παιδι μου σπιτι να φας τον μουσακα που σου εφτιαξα και ασε το παρκουρ!!
Αν πεσεις απο καμια ταρατσα δεν σε σωζει ουτε η ακρη του καθρεπτη... Εεεεεεε... Το ψοφιο φως ηθελα να πω!"


dj K.I.R.
Κωνσταντίνος Ιορδανίδης-Γκάρμπες

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Nov 2018 15:42 - 20 Nov 2018 15:43 #220352 by Άκης Ζαχαριάδης
The Evil WithIn 2

Από τα Game που σε καθηλώνουν σαν horror game. Δείτε το Livestream

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Dec 2018 19:05 #221289 by Blood Prince
Για μένα στο The Witcher 3 προτεραιότητα είναι τα Secondary Quests και στόχος μου είναι να τα ολοκληρώσω όλα αλλά επειδή σε αρκετά το συνιστώμενο level ήταν πάνω από το δικό μου αποφάσισα να ασχοληθώ προσωρινά με τα Main Quests όπου και συνάντησα την Keira Metz :3

Μπορεί σε κάποιες-ους να αρέσει ο Geralt αλλά εγώ έχω πωρωθεί με την Keira :3

Ανέβασα ένα βίντεο από τα πρώτα λεπτά της συνάντησης :3


File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Dec 2018 18:57 - 16 Dec 2018 18:59 #221518 by Blood Prince
Ανέβασα άλλα δύο βίντεο από το The Witcher 3 τα οποία σχετίζονται με secondary quests της Keira Metz.

Το ένα είναι μεγαλύτερο σε διάρκεια από το προηγούμενο και περιλαμβάνει την πρώτη ερωτική επαφή στο παιχνίδι, και το άλλο περιλαμβάνει ένα φοβερό τέλος , ειδικά για όσους αρέσουν τα Ghost Stories.

Οποιος δεν έχει παίξει The Witcher 3 καθόλου , αξίζει να τα δεί. ;)




File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Dec 2018 20:40 #221525 by Άκης Ζαχαριάδης
Παραμένω πωρωμένος και πιστός στο Dragonball και στην παιχνιδαρα Dragon Ball FighterZ. Δείτε το παρακάτω Livestream

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification