Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

YouTube: Δημοσιεύστε τα νέα σας βίντεο

07 Mar 2021 22:05 #247428 by Kadaz
Mortal Kombat 11 Sub Zero Classic Tower χωρις τερματισμό χαρακτήρα για να αποφεύγουμε spoilers.[youtube]
[/youtube]
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Mar 2021 22:09 - 07 Mar 2021 22:11 #247432 by Blood Prince
Θα ανέβει και από μένα βίντεο σύντομα,στο πως κέρδισα το δυσκολότερο boss του Resi 7 στο madhouse κατά την γνώμη μου αλλά με spoiler alert.

Ονόματα δεν λέμε,υπολήψεις δεν θίγουμε. 

Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

File Attachment:
The following user(s) said Thank You: Kadaz

08 Mar 2021 00:58 #247445 by Kadaz

06 Apr 2021 11:35 #248967 by Blood Prince
Ανέβασα βίντεο σχετικό με το δυσκολότερο boss κατά την γνώμη μου του Resi Evil 7 στο Madhouse.

Warning: Spoiler!

Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

File Attachment:

02 May 2021 12:57 #250271 by Kadaz
Το demo του village. Πάρα πολύ καλό.

[youtube]
[/youtube]
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

03 May 2021 17:33 - 03 May 2021 18:02 #250308 by Blood Prince
Καλά ρε πάμε καλά ; Κάποιος κομπλεξικός μου έκανε αναφορά και καταργήθηκε βιντεό μου.Μπορώ να παρακολουθήσω την "σχολή πνευματικών δικαιωμάτων" για να λήξει η προειδοποίηση.

Ενα βίντεο από Pretty Reckless που είχα ανεβάσει πρίν 5+ χρόνια διεγράφη ! Θα διαγράψω από μόνος μου και κάποια άλλα να μην έχω θέμα.

Στα on topics θα ανεβάσω λογικά δύο βίντεο σήμερα.Αναμένετε.

Peter Baylish

File Attachment:
Attachments:

03 May 2021 18:28 #250309 by Kadaz
δοκίμασε να βάλεις τα βιντεάκια απο δημόσιο σε απόρητο πρώτα. έχει πάρει κάτω βόλτα γενικά το youtube.

03 May 2021 20:53 #250313 by Blood Prince

Kadaz post=250309 wrote: δοκίμασε να βάλεις τα βιντεάκια απο δημόσιο σε απόρητο πρώτα. έχει πάρει κάτω βόλτα γενικά το youtube.

Μπα, πιο πολύ για μη καταχωρισμένο με βλέπω !

Τέσπα,ανέβασα δύο βίντεο σήμερα.

Peter Baylish

File Attachment:
The following user(s) said Thank You: Kadaz

15 Jun 2021 10:00 #252536 by Chronomancer
Καλημέρα!

Γυρίσαμε ένα βίντεο (στα Αγγλικά) για την μεταφορά του Street Fighter σε συλλεκτικό επιτραπέζιο. Περιέχει Unboxing των 7 κουτιών (7 πρώτα μέρη), ενώ τα επόμενα μέρη είναι σύντομη ανάλυση του τι περιέχει. Το βίντεο γυρίστηκε και στα Ελληνικά, αλλά θα αργήσει να ανέβει (ίσως τέλος του μήνα).

Join Bisonopolis!

Notification