Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

YouTube: Πείτε μας για το κανάλι σας

18 Dec 2014 12:21 #154374 by Vaggelis
στο κανάλι μου θα βρείτε mmo παιχνίδια και μέχρι το επόμενο mmo ανεβάζω video με ότι μου αρέσει εκείνο τον καιρό ρίξτε του μια ματια
www.youtube.com/channel/UC2g3VZiGpwejEEgGFFaa8Tw


είναι τόσα πολλά video που θέλω να σας δείξω αλλα προς το παρόν δείτε αυτό

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Dec 2014 03:35 #154440 by Giannis
Γεια σας παιδια εχω κ εγω ενα καναλακι στο youtube www.youtube.com/channel/UCDiNa5vzhhGvEd4m1NhZpvw τσεκαρετετο αν θελετε·Να μου πειτε την γνωμη σας εχω κ σχολιασμο στα βιντεο αλλα εχω κ μονο gameplay για να εχει ποικιλια ευχαριστω···

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Jan 2015 15:19 - 02 Jan 2015 15:19 #155092 by Παναγιώτης Παρασκεύοπουλος
Καναλι με βιντεο Battlefield 4 (προς το παρον) στα ελληνικά!
www.youtube.com/user/panafana100

ενδεικτικα ειναι βίντεο:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Jan 2015 10:02 #155130 by Αλέξανδρος Κωνσταντίνου
www.youtube.com/user/KonnAlex Εδώ είναι το κανάλι μου. Μπορείτε να δείτε λίγο απ' όλα. Κάντε και ενα subscribe!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Feb 2015 00:29 #156808 by Dimi
Γειά σας παιδιά, είμαστε δύο φίλοι και πρόσφατα ξεκινήσαμε το κανάλι μας στο youtube. Το κανάλι λέγεται JimAndJimGaming και έχει αποκλειστικά co-op και multiplayer videos. Ανεβάζουμε βίντεο κάθε 4 μέρες και επι του παρόντως ασχολούμαστε με Far Cry 4, 7 Days to Die, The Forest, Sniper Elite 3, Trials Fusion. Θα θέλαμε πολύ να επισκευτείτε το κανάλι μας και να μας πείτε τη γνώμη σας. Προσπαθούμε να βελτιωθούμε (κάτι που φαίνεται απο βίντεο σε βίντεο) και κάθε άποψη θα ήταν ευπρόσδεκτη και χρήσιμη!

Το κανάλι μας βρίσκεται εδώ
www.youtube.com/channel/UCY2HV8CPJnnvZQ_NC68nLRQ/featured

Το βίντεο που κάναμε για το Sniper Elite 3


Ευχαριστούμε!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Feb 2015 14:23 #156872 by Dimitris
Γειά χαρά παίδες. Είμαι ο Δημήτρης και παίζω ηρωϊκά στο youtube οτι παιχνίδι βρεθεί στο διάβα μου. Επίσης κάνω διάφορα vlog και γενικά προσπαθούμε να περνάμε καλά. Καθημερινά ανεβαίνει καινούριο video και θα με ευχαριστούσε εάν τσεκάρατε και μου λέγατε την γνώμη σας.

Το Link του καναλιού : www.youtube.com/evergamerhero

Και το trailer του καναλιου:


Ευχαριστώ ηρωϊκά!!!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Feb 2015 14:41 #157270 by Nikos
Γεία σας παιδία.Είμαι ο Νίκος και πρόσφατα δημιούργησα ένα κανάλι με Gameplays,Reviews και σχολιασμό για νέα παιχνίδια.Περάστε να πείτε ένα γεία.

Link για το κανάλι: www.youtube.com/channel/UCaaB1bifrikaPXEB7TJSZlg





Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Feb 2015 12:55 #157320 by Γιωργος Κωνσταντινου
Γεια σας μάγκες.Δύο φιλαράκια εγώ δηλαδή και άλλο ένα παιδί,πήραμε την απόφαση να φτιάξουμε ένα gaming κανάλι μιας και λατρεύουμε τα games.Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε με ένα subscribe.
Το κανάλι μας
Και ένα απο τα βίντεο μας.Ευχαριστώ για την προσοχή σας και τον χρόνο σας. :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Mar 2015 17:51 #158385 by Daniel Son
Κάθισα και έφτιαξα GMV δηλαδή Game Music Video τα οποία είναι Cutscenes από αγαπημένα παιχνίδια,
τα οποία το soundtrack είναι Random δηλαδή ξεκάρφωτα κομματακιά και σκοπός μου είναι να σας
κάνω να ταξιδέψτε (αν μπορώ) για λίγο μέσα στο στόρυ και να ταυτιστείτε με την συναισθηματική φόρτιση του
χαρακτήρα την αντίστοιχη στιγμή. Μοντάξ, μιξ κτλ όλα δικά μου και επειδή είναι τα πρώτα 2 βίντεο που
έφτιαξα, τα αφιερώνω σε όλους τους συντάκτες του Gameworld και στους λάτρεις τον Final Fantasy...


Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification