Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

YouTube: Πείτε μας για το κανάλι σας

22 Aug 2014 21:14 - 16 Sep 2014 21:52 #148265 by Αναστάσης Πάττας

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Aug 2014 21:42 - 16 Sep 2014 21:54 #148274 by Nikos Ryuk
Destiny Liquid εδώ, checkάρετε ένα great League of Legends video designed



Like και subscribe για να μπείτε στο giveaway :cheer:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Aug 2014 23:47 - 22 Aug 2014 23:50 #148283 by Μάρκος Ασκανιάν
Τσεκάρετε τα νέα video που έφτιαξα και αφήστε ένα σχόλιο! ;)




Adododo!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Aug 2014 15:30 #148832 by Ορέστης
Καλησπέρα στην παρέα του Gameworld!
Το όνομα μου είναι Maniac και παρέα με λίγους φίλους φτιάξαμε ένα κανάλι για Gaming ονόματι TGLGameplay με reviews και gameplay (αν και για την ώρα έχει πολύ Hearthstone μιας και έχω καεί ελαφρά) το οποίο μπορείτε να βρείτε εδώ :

www.youtube.com/channel/UCwWFwntTQ16ptQpgzihV52Q

Δύο παραδείγματα από βίντεο που έχουμε φτιάξει μέχρι τώρα:

[youtube]
[/youtube]


Και ένα review

[youtube]
[/youtube]

Θα εκτιμούσαμε ιδιαίτερα οποιοδήποτε σχόλιο ή κριτική έχετε για την βελτίωση και του περιεχομένου αλλά και των edditing skills μου τα οποία παραδέχομαι για την ώρα δεν είναι και τα καλυτερα και φυσικά κάθε εγγραφή.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Aug 2014 17:03 - 15 Jun 2015 13:59 #148836 by Frank
Πριν απο 4 χρονια, ξεκινησα ενα καναλι μαζι με αλλα 2 φιλαρακια/συμφοιτητες για να περναμε την ωρα μας. Η ιδεα ηταν να να ασχοληθουμε με κατι που δεν υπηρχε στο (ελληνικο) youtube και φυσικα να ασχοληθουμε με το youtube γιατι μην ξεχνατε οτι το (ελληνικο) youtube πριν απο 4 χρονια δεν ειχε καμια σχεση με τωρα, ελαχιστα καναλια εκαναν σοβαρη δουλεια και το ελληνικο community ηταν ανυπαρκτο.

Να μην τα πολυλογω, το καναλι αφορα τα card tricks (κολπα με τραπουλα) και σημερα εχει 5,825 subscribers και 3,209,476 views κατι που θεωρω ως προσωπικη μου επιτυχια (ψωναρα) αν αναλογιστειτε τα νουμερα που εχουν καποια απ τα γνωστα gaming/tech καναλια - χωρις φυσικα να τα υποτιμω/συγκρινω την δουλεια που κανουν απλα για να καταλαβετε ποσο δυσκολα ειναι τα 3M views με 5-6k subs (το Gameworld μας περναει τρελα σε views γι αυτο δεν το αναφερω :P). Δυστυχως τα τελευταια 2 χρονια σχεδον το καναλι εμεινε ανενεργο κυριως για προσωπικους λογους (εσπασε η παρεα/πηγαμε σε αλλες πολεις ο καθενας) και ανεβαινε στο καναλι ασχετο υλικο ή ακομα και τιποτα για μηνες.

Γενικα στο καναλι υπαρχουν playlists για το υλικο που υπαρχει περα απο τα κλασικα κολπα που μπορειτε να δειτε, υπαρχουν tutorials για το πως να τα κανετε, υπαρχουν τεχνικες που χρειαζεστε να ξερετε για να χειριστειτε την τραπουλα, deck review (review της καθε "ποζεροτραπουλας" για να την τσεκαρετε πριν την αγορασετε), tichu videos (καμια σχεση με card tricks, αλλα ειναι το πιο δημοφιλες card game), unboxings κλπ

Για οποιον ενδιαφερεται να τσεκαρει τσεκαρει το καναλι, ονομαζεται ntamakoupa και μπορειτε να το βρειτε εδω: www.youtube.com/user/ntamakoupa/ και αν ενδιαφερεστε ποτε να ασχοληθειτε με το αντικειμενο μην ξεχασετε πως υπαρχουν playlists για ολα τα επιπεδα δυσκολιας, ακομα και κολπα-τεχνικες για αρχαριους.



Εχουμε και site ( ntamakoupa.gr ) ενω καποτε ειχαμε και forum οπως και ειχαμε καθιερωσει hangouts, poker tournaments (με εικονικα χρηματα) για περισσοτερη αλληλεπιδραση με το κοινο, οπως και διαγωνισμους. Μεγαλη επιτυχια του καναλιου ηταν η δημιουργια του card trick community στην Ελλαδα με αρκετο κοσμο να "εμπνεεται" και να ξεκινα αντιστοιχα καναλια ή απλα να ξεκινα σαν χομπι τα κολπα με τραπουλα.

Οσοι ενδιαφερεστε να μαθετε περισσοτερα για το καναλι, εδω μπορειτε να δειτε μια συνεντευξη απ τον Ευτυχη Μπλετσα:



Τελος, στο παρελθον προσπαθησα να κανω επισης κατι διαφορετικο, μια εκπομπη σε αλλο καναλι για στοιχημα-αθλητικη κουβεντουλα (κλικ εδω αν ενδιαφερεστε) αλλα αν και περνουσαμε καταπληκτικα στα γυρισματα, τα βιντεο ηθελαν τρελο edit και ανεβασμα την ιδια μερα για να προλαβαινουμε το στοιχηματικο κουπονι, οποτε και δεν καταφεραμε να το συνεχισουμε.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Oct 2014 22:38 #150065 by Xristos Kantas
Καλησπέρα,είμαι ο χρήστος και ειμαι 12 χρονων! Αποφάσισα να κανω ενα κανάλι για Gaming! Κανάλι!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Oct 2014 22:40 - 01 Oct 2014 22:41 #150066 by Xristos Kantas
Καλησπέρα,είμαι ο χρήστος και ειμαι 12 χρονων! Αποφάσισα να κανω ενα κανάλι για Gaming! Link ΚΑΝΑΛΙΟΥ!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Oct 2014 15:08 - 19 Oct 2014 15:13 #150588 by gaspare
Γεια σας παιδια ειμαι ο Gaspare20 και στο καναλι μου θα ανεβαζω video για minecraft και αλλα παιχνιδια.

Gaspare20: Link ΚΑΝΑΛΙΟΥ



Θα εκτιμούσα ιδιαίτερα οποιοδήποτε σχόλιο για το πως να βελτιώσω το καναλι μου οπως φυσικά κάθε εγγραφή και like

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Nov 2014 11:26 #151410 by Kostas
Καλησπέρα!
Έχουμε ανοίξει ένα καινούργιο κανάλι και θα θέλαμε πολύ να μας πείτε την γνώμη σας!

Σύνδεσμος για το κανάλι EpicSneakers

Έχουμε ήδη ξεκινήσει μερικές σειρές επεισοδίων και έχουν ως εξής :

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification