Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword
Το GameWorld.gr αναζητά Forum Moderators (21 May 2018)

Το GameWorld.gr επιθυμεί να προσλάβει Forum Moderators.

Community: Γενική συζήτηση/Απορίες

More
16 Apr 2015 21:04 #159476 by TheTrooperGr
TheTrooperGr replied the topic: Προβλημα με το ps4
χαιρεται ειμαι ενα καινουργιο μελος και σας εμαθα μεσω του gamemaniacs στο youtube..εχω ενα προβληματακι και θα ηθελα σε παρακαλω να με βοηθησεις αν μπορεις..εχω το Ps4 500 gb και γεμισε η μνημη με παιχνιδια.δεν ειναι ολη η μνημη με αγορασμενα παιχνιδια απο το pstore αλλα και με παιχνιδια που εχω τα cd.τι να κανω για να αδειασω τη μνημη και γιατι τα παιχνιδια που εχω σε cd μου πιανουν χωρο στη μνημη?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

• Manos
  • Manos's Avatar Topic Author
  • Αρχισυντάκτης
  • Αρχισυντάκτης
  • Για ανταλλαγή απόψεων το ιδανικό μέρος είναι το forum του GameWorld.gr!
More
16 Apr 2015 21:58 #159477 by Manos
Manos replied the topic: Προβλημα με το ps4

TheTrooperGr wrote: χαιρεται ειμαι ενα καινουργιο μελος και σας εμαθα μεσω του gamemaniacs στο youtube..εχω ενα προβληματακι και θα ηθελα σε παρακαλω να με βοηθησεις αν μπορεις..εχω το Ps4 500 gb και γεμισε η μνημη με παιχνιδια.δεν ειναι ολη η μνημη με αγορασμενα παιχνιδια απο το pstore αλλα και με παιχνιδια που εχω τα cd.τι να κανω για να αδειασω τη μνημη και γιατι τα παιχνιδια που εχω σε cd μου πιανουν χωρο στη μνημη?

Καλησπέρα και καλώς ήρθες.

Το μήνυμά σου είναι άσχετο με αυτό το forum topic.
Αφιέρωσε ώρα να ψάξεις το forum. Μπες στο subforum "PlayStation", υπάρχει topic "PlayStation 4". Απάντησε εκεί με την απορία σου. Δεν μπορούμε καν να μεταφέρουμε αυτό το forum topic με την απορία σου διότι περιέχει bug στο γκάλοπ και είναι μεγάλη κουβέντα για το πως διορθώνεται.

"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

More
27 Jun 2015 04:28 #163395 by ΖΓ
ΖΓ replied the topic: Community: Γενική συζήτηση/Απορίες
Καταρχάς Καλησπέρα

Λοιπόν, δεν ξέρω αν πέτυχα το σωστό ''Topic'', αλλά έχω μια απορία. Πως κάνουμε διαγραφή σχόλιον;

More
27 Jun 2015 09:43 #163409 by Mortifer
Mortifer replied the topic: Community: Γενική συζήτηση/Απορίες

ΖΓ wrote: Καταρχάς Καλησπέρα

Λοιπόν, δεν ξέρω αν πέτυχα το σωστό ''Topic'', αλλά έχω μια απορία. Πως κάνουμε διαγραφή σχόλιον;

Χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρος, έχω την εντύπωση πως δεν μπορείς από μόνος σου να διαγράψεις κάποιο σχόλιο.

More
07 Jul 2015 21:21 #163979 by tonyler
tonyler replied the topic: Community: Γενική συζήτηση/Απορίες
Πως μπορω να αλλαξω την υπογραφη μου????
Και σε τι χρησιμευει το karma?

More
07 Jul 2015 22:06 - 07 Jul 2015 22:07 #163980 by DoUzOs
DoUzOs replied the topic: Community: Γενική συζήτηση/Απορίες
Για την υπογραφή, πας σε αυτό το topic , αφήνεις reply με την υπογραφή που θες και στην αλλάζουμε εμείς. Το karma αφορά, κυρίως, τις αγγελίες. Αν κάποιος πωλητής έχει καλό karma (το προϊόν που πούλησε βρισκόταν σε καλή κατάσταση, η αποστολή δεν καθυστέρησε, η αγορά κύλησε χωρίς προβλήματα), τότε οι αγοραστές τον προτιμούν από άλλους που έχουν ουδέτερο ή αρνητικό karma.

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister
Last Edit: 07 Jul 2015 22:07 by DoUzOs.

More
08 Jul 2015 19:41 #164047 by tonyler
tonyler replied the topic: Community: Γενική συζήτηση/Απορίες

DoUzOs wrote: Για την υπογραφή, πας σε αυτό το topic , αφήνεις reply με την υπογραφή που θες και στην αλλάζουμε εμείς. Το karma αφορά, κυρίως, τις αγγελίες. Αν κάποιος πωλητής έχει καλό karma (το προϊόν που πούλησε βρισκόταν σε καλή κατάσταση, η αποστολή δεν καθυστέρησε, η αγορά κύλησε χωρίς προβλήματα), τότε οι αγοραστές τον προτιμούν από άλλους που έχουν ουδέτερο ή αρνητικό karma.

ok,ευχαριστω!!

More
09 Jul 2015 03:45 - 09 Jul 2015 04:07 #164063 by Domine Non Es Dignus
Domine Non Es Dignus replied the topic: Community: Γενική συζήτηση/Απορίες
Να ρωτήσω, τελικά το Path of Exile: The Awakening streaming πως θα πάει? Θα πάμε ομάδα (νομίζω 4 άτομα είμαστε συνολικά) ή απλώς ένα rushing μέχρι το act 4 (αν δεν έχει φτάσει εκεί ο χαρακτήρας τού GW) κι από εκεί και πέρα non-party walkthrough?

"Every human being not going to the extreme limit is the servant or the enemy of man"
(Georges Bataille)
Last Edit: 09 Jul 2015 04:07 by Domine Non Es Dignus. Reason: typos

More
09 Jul 2015 04:14 #164064 by Domine Non Es Dignus
Domine Non Es Dignus replied the topic: Community: Γενική συζήτηση/Απορίες
Άκυρο, δεν είδα πως είναι με Users, κοιμόμουν όταν ανακοινώθηκε. Συγγνώμη για την άσχετη (πλέον) ερώτηση.

"Every human being not going to the extreme limit is the servant or the enemy of man"
(Georges Bataille)

More
21 Jul 2015 11:02 #165810 by Rasmo
Rasmo replied the topic: Community: Γενική συζήτηση/Απορίες

DoUzOs wrote: Για την υπογραφή, πας σε αυτό το topic , αφήνεις reply με την υπογραφή που θες και στην αλλάζουμε εμείς. Το karma αφορά, κυρίως, τις αγγελίες. Αν κάποιος πωλητής έχει καλό karma (το προϊόν που πούλησε βρισκόταν σε καλή κατάσταση, η αποστολή δεν καθυστέρησε, η αγορά κύλησε χωρίς προβλήματα), τότε οι αγοραστές τον προτιμούν από άλλους που έχουν ουδέτερο ή αρνητικό karma.

Φίλε douzo, το κάρμα έχει να κάνει μόνο για αγοραπωλησίες? Ξαφνικά σήμερα απ'ότι βλέπω εγώ έχω -1 ενώ δεν έχω βάλει καμιά αγγελία. Γιατί? :unsure:

Moderators: Parouakiszax
Time to create page: 0.627 seconds
Notification