Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Assassin's Creed Valhalla

24 May 2022 14:15 #264448 by Παντελάκης Ευάγγελος
Είπα να επιστρέψω στο παιχνίδι.

Σίγουρα το απόλαυσα κάνοντας τα πάντα τότε αλλά το ξαναέβαλα για να δω το discovery tour.

Επιπλέον είδα πως μου λείπουν 9 trophies για πλατίνα μόνο , οπότε λέω να τα δοκιμάσω.

Πάλι καλά που δεν είδα κανένα καινούργιο update γιατί δεν έχω όρεξη να κατεβάζω αν και ελπίζω να προσθέσουν new game plus κάποια στιγμή.

Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

File Attachment:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 May 2022 15:11 #264463 by Παντελάκης Ευάγγελος
Δεν μπορώ και βαριέμαι να ασχοληθώ με τυχαία trophies τελικά.

Ξεκίνησα το Discovery Tour με στόχο μέσα στην εβδομάδα να το τελειώσω όλο.

Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

File Attachment:

24 May 2022 17:45 #264465 by Παντελάκης Ευάγγελος
Τι ηλίθια η Ubisoft...εκεί που δεν το περίμενα μου κατέβασε patch και μου ξόδεψε όλο το internet που είχα...φυσικά δεν της έκανα το χατίρι και το ακύρωσα αλλά τα GB μου τα ξόδεψε.

Peter Baylish

File Attachment:

Notification