Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

The Last of Us: Part 2

04 May 2021 01:48 #250327 by Blood Prince
Replied by Blood Prince on topic The Last of Us: Part 2

Θα έλεγα ένα ένα και βάλτο όλο το βράδυ να κατεβάζει αν μπορείς. Συνήθως έτσι κάνω σε πολύ μεγάλα games όπως το last of us 2.

Εννοείται θα το βάλω όλο το βράδυ ! Το μόνο πρόβλημα θα είναι αν κοπεί το ρεύμα.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

The following user(s) said Thank You: Απόστολος Μητσακούλης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 May 2021 07:33 - 04 May 2021 14:23 #250331 by Blood Prince
Replied by Blood Prince on topic The Last of Us: Part 2
Σε καλό δρόμο είμαι, έχουν κατέβει 37 GB από τα 80 GB και λέει άλλες 15 ώρες.

update 2:22  20 GB μένουν ακόμα.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 May 2021 14:40 #250358 by Απόστολος Μητσακούλης
Σημερα λογικα θα παιξεις. Λιγο αργα παει εσενα το download απο οτι καταλαβα. Το εχεις με wifi η με lan?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 May 2021 14:45 - 04 May 2021 14:50 #250359 by Blood Prince
Replied by Blood Prince on topic The Last of Us: Part 2

Σημερα λογικα θα παιξεις. Λιγο αργα παει εσενα το download απο οτι καταλαβα. Το εχεις με wifi η με lan?

Με Wifi...είμαι στα 60 GB,μένουν άλλα 20 GB και λέει σε 6 ώρες.

Δεν θα το έλεγα αργό καθώς παράλληλα μπαίνω στο internet και γράφω κλπ Δεν κατεβάζω μόνο.

Πρίν παίξω το Part 2 θα παίξω το Last of Us Remastered.Επίσης θα βάλω το Nathan Drake Collection να κατεβαίνει.Εχω απεριόριστο internet για άλλες 9 μέρες και δεν θέλω να τα αφήσω τελευταία στιγμή.

Και μετά την λήξη της προσφοράς θα έχω internet αλλά όχι απεριόριστο, θα έχω μέχρι 30 GB μηνιαία.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 May 2021 14:51 #250361 by Απόστολος Μητσακούλης
Πιστευω με lan θα ειναι καλυτερο. Λιγοτερες παρεμβολες και πιο σταθερο download. Εχεις λιγο ακομα για να το κατεβασεις οποτε εισαι οκ.
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 May 2021 17:31 - 22 May 2021 17:42 #251355 by Blood Prince
Replied by Blood Prince on topic The Last of Us: Part 2
'Εκαψα το Last of Us Remastered.

Σκεφτόμουν να το παίξω τρίτη φορά για δύο trophies αλλά βαριέμαι και είναι φυσιολογικό...ποιός παίζει τρείς φορές μαζεμένες ένα παιχνίδι 13 ωρών.Θα το ξαναπαίξω πολύ αργότερα όπως πρέπει χωρίς να κάνω skip κλπ.

Από αύριο λοιπόν ξεκινάω το Last of Us Part 2.

Δεδομένου πως δεν έχει trophy για την δυσκολία στο βασικό παιχνίδι, (αν εξαιρέσουμε το grounded mode dlc) σκέφτομαι να το ξεκινήσω στο Light........έχει και Very Light αλλά εγώ θα το βάλω στο Light,

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 May 2021 20:10 #251359 by Απόστολος Μητσακούλης
Ωραίος. Όταν με το καλό τελειώσεις το part 2 μπορούμε να αναλύσουμε :)
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 May 2021 23:04 #251387 by Blood Prince
Replied by Blood Prince on topic The Last of Us: Part 2

Ωραίος. Όταν με το καλό τελειώσεις το part 2 μπορούμε να αναλύσουμε :)

Παίζω το Last of Us στο Hard τώρα οπότε λογικά μέχρι και την Τρίτη-Τετάρτη θα το έχω τελειώσει.Πιο πιθανό την Τρίτη.Θα δούμε.

Το Part 2 σκοπεύω να το ξεκινήσω την επερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή τελικά.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 May 2021 11:11 #251401 by Giorgos Tsolaridis
Το The Last of Us: Part II στο PS5 (στα 60fps) Το επίσημο  patch  της Naughty Dog.

 Η Naughty Dog έχει εισάγει ένα νέο patch στο The Last of Us: Part II (το 1.08), με το οποίο οι κάτοχοι PS5 μπορείτε να το παίξετε στα 60 fps.

 Ωστόσο, δεν υπάρχει κάποια αναφορά για native 4K ανάλυση. Πάντως, η Naughty Dog δήλωσε ότι αυτό είναι το "πρώτο βήμα", όσον αφορά στη γνωριμία της με το PS5 και θα ακολουθήσουν περισσότερες ειδήσεις για projects που ετοιμάζει στο μέλλον.

I don't need to get a life. I'm a gamer, I have lots of lifes.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 May 2021 19:08 #251447 by Ερμής Δερβίσης

Φήμη: Το DLC του The Last of Us Part II βρισκόταν για ένα διάστημα υπό ανάπτυξη
Η Naughty Dog το έχει αφήσει στην άκρη προς το παρόν.


Σύμφωνα με τον Jason Schreier, η Naughty Dog δούλεψε για ένα διάστημα πάνω σε ένα DLC του The Last of Us Part IΙ, αλλά τελικά δεν το ολοκλήρωσε.

Ο Schreier μιλώντας στο MinnMax Show μίλησε για κάποια από τα επερχόμενα projects της Naughty Dog, όπως το The Last of Us Multiplayer mode και το φημολογούμενο The Last of Us remake. Ο ίδιος δήλωσε: "Πιστεύω ότι κάποια στιγμή σκεφτόντουσαν για κάποιο DLC του The Last of Us Part II αλλά δεν νομίζω ότι έγινε τελικά. Ίσως τελικά κάτι κάνουν." Αν και δεν είναι γνωστό σε ποιο στάδιο της ανάπτυξης της ήταν το DLC, δείχνει να έχει μπει στο ράφι προς το παρόν. Ο Neil Druckmann είχε δηλώσει ότι δεν υπάρχουν σχέδια για DLC του The Last of Us Part II.
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification