Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Game of the Year 2018

Poll: Ποιο πιστεύετε ότι είναι το Game of the Year για το 2018?

Assassin's Creed Odyssey
111 16.7%
Battlefield V
12 1.8%
Bayonetta 2
1 0.2%
Call of Duty: Black Ops 4
8 1.2%
Dragon Ball FighterZ
1 0.2%
Red Dead Redemption 2
179 26.9%
FIFA 19
16 2.4%
Foootball Manager 2019
5 0.8%
Fortnite
26 3.9%
God of War
242 36.3%
Monster Hunter: World
6 0.9%
NBA 2K19
5 0.8%
Pillars of Eternity 2
5 0.8%
Pro Evolution Soccer 2019
4 0.6%
PUBG (PS4, Xbox One)
7 1.1%
Spider-Man
26 3.9%
Super Smash Bros. Ultimate
12 1.8%
Total number of voters: 666 ( Konstantinos, Τάκης Σπύρου, Γιαννης Σκουρας, Νικόλαος Γεώργιος Αλεξανδρόπουλος, ΚΥΡΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ) See more
Only registered users can participate to this poll
29 Dec 2018 12:13 #222042 by Νικολής Ασημάκης
Super Smash Bros Ultimate. 80 ώρες και ακόμα παίζω. Είναι καταπληκτικό παιχνίδι και δεν το περίμενα!

Δώρο με κλήρωση:

Nvidia GeForce Jegy GTX 1060 3GB
The topic has been locked.
29 Dec 2018 15:26 #222047 by Μιχάλης Κοδήμας
Ψήφισα το Red Dead Redemption 2 θεωρώ πως είναι ο καλύτερος τίτλος για το 2018.

Για δώρο θα ήθελα το Assassin's Creed Odyssey Medusa Collector's Edition (Xbox One)
The topic has been locked.
29 Dec 2018 16:22 #222050 by Αλέξανδρος - Ηλίας Κορίνθιος

TheLuckyShamrock wrote: Ήθελα να ψηφίσω το Life Is Strange 2, αλλά αφού δεν είναι στη λίστα, θα ψηφίσω το Assassin's Creed Odyssey. :P Όσο να'ναι, έχει αρκετά ωραίο story το παιχνίδι και είναι καλύτερο από όλα τα άλλα παιχνίδια στη λίστα.
Όσο για το δώρο που θα ήθελα να κερδίσω, είναι το DSL-3682, VDSL/ADSL Modem Router AC750. Πολύ σημαντικό, αφού λαγκάρω συνέχεια και δεν αντέχεται άλλο πια αυτό το πράγμα. Εκτός και αν έχει περισσέψει κανένα ESET Internet Security 2018, τότε θα ήθελα να το κερδίσω. Δεν αισθάνομαι ασφαλής με το free antivirus που έχω. :( Και τα 2 χρειάζομαι βέβαια, αλλά δυστυχώς πρέπει να επιλέξω.

Συγγνώμη που ξανακάνω και 2ο σχόλιο, αλλά επειδή δεν μπορώ να κάνω edit με κάποιον τρόπο το πρώτο σχόλιό μου, θέλω να πω ότι κέρδισα ήδη ένα antivirus στον άλλο διαγωνισμό σας, οπότε ενδιαφέρομαι να κερδίσω μόνο το DSL-3682, VDSL/ADSL Modem Router AC750. Ευχαριστώ και συγγνώμη και πάλι για το επιπλέον σχόλιο.
The topic has been locked.
29 Dec 2018 17:27 #222055 by Νίκος Κούπας
Ψήφισα το God of War. Το παιχνίδι πέρα του ότι τόσα χρόνια σε όλες τις εκδόσεις του μιλούσε και αναφερόταν στον αρχαίοελληνικό πολιτισμό και ήταν κάτι που απλα με ενθουσίαζε απίστευτα πολύ, φέτος έκανε μια αλλαγή, όπου στην αρχή με ξενέρωσε παρα πολυ αλλά αφότου επαιξα το παιχνίδι ένιωσα πως '' τώρα η ζωη μου μπορεί να τελειώσει '' απίστευτα γραφικά, απίστευτο σκηνικό, απίστευτα voice overs και soundtracks, ένα πολύ όμορφο κ παράλληλα πολύ διαφορετικό story σε σύγκριση με αυτά π είχαμε συνηθισει. Το παιχνίδι απλά με μετέφερε σε έναν άλλο κόσμο σε μια άλλη χώρα. Ήταν φανταστικό. Απλά μόνο αγάπη για αυτό τ παιχνίδι. Δε ξέρω τι να πω. Τέλος πάντων

Για δώρο θέλω να μπω στη κλήρωση για τη gaming καρέκλα της Trust gaming (Trust GXT707 Resto κόκκινη)

Αν κ θα την ήθελα πιο πολύ σε ασπρόμαυρη, αν και σε μαυροκοκκινη δε με χαλάει πραγματικά καθόλου, κούκλα είναι.
The topic has been locked.
29 Dec 2018 17:45 #222056 by Ioannis Bairaktaris
Δεν υπαρχει αλλο παιχνιδι της χρονιας εκτος φυσικα απο το Red Dead Redemption 2 που ψηφισα κιολας.
Θα παω για δωρο με κληρωση και συγκεκριμενα για την Gaming καρέκλα Trust GXT707 Resto - Κόκκινη.
Καλη επιτυχια σε ολους.
The topic has been locked.
30 Dec 2018 00:06 #222064 by Χρήστος Στογιαντσάκης
Συγχαρητήρια για μια ακόμη χρονιά για τον διαγωνισμό και φυσικά για δώρα που δίνονται. Παιχνίδι της χρονιάς ψηφίζω το Red Dead Redemption 2.

Για δώρο θέλω να συμμετάσχω για το: 1 Gaming καρέκλα Trust GXT707 Resto - Κόκκινη

Καλή επιτυχία σε όλους!
The topic has been locked.
30 Dec 2018 09:37 #222067 by Manos Kemeridis
Ψήφισα το god of war και θα ήθελα ν μπω στη κλήρωση για τ xbox one s και για το Assassin's Creed Odyssey Medusa Collector's Edition (Xbox One)
The topic has been locked.
30 Dec 2018 13:09 #222068 by Aνέστης Αδαμίδης
Προσωπική επιλογή το Spider Man. Νομίζω ότι ξεπέρασε κάθε προσδοκία, σε σχέση με άλλους ΑΑΑ τίτλους που ούτως ή άλλως περιμέναμε ότι θα είναι αξιόλογοι.

Θα ήθελα να συμμετέχω στην κλήρωση για το πληκτρολόγιο Roccat Isku
The topic has been locked.
30 Dec 2018 15:06 #222072 by Αναστάσιος Λόλης
Ψήφισα το god of war λόγω τις απίστευτης εμπειρίας που βίωσα παίζοντάς το.
Για δώρο θα ήθελα το : Marvel’s Spider-Man
The topic has been locked.
30 Dec 2018 17:20 #222075 by John
Replied by John on topic Game of the Year 2018
Καλησπέρα και καλή χρονιά να έχουμε
Αν και ο ανταγωνισμός είναι μεγάλος φέτος, θεωρώ ότι πρέπει να πάει στο Red Dead Redemption 2, το βραβείο για το Game of the Year.

Πέρασαν πολλά χρόνια από τότε που βγήκε το 1ο της σειράς μόνο για PS
Τώρα θα μου πείτε ότι ίδια σχεδόν περίπτωση είναι και το God of War
Ναι, αλλά το RD2 είναι πιο "φρέσκο" στην αγορά με τον κόσμο να ασχολείται ανελλιπώς με αυτό.
ΚΑΙ έχει απίστευτα γραφικά-mechanics αλόγων :P :woohoo:

Καλή επιτυχία σε όλους

ααααα
Είναι και η κλήρωση
: Roccat Isku + Force FX RGB Gaming keyboard

Ευχαριστώ ^_^
The topic has been locked.
Notification