Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

FIFA 16

24 Dec 2015 17:19 #173972 by Παναγιώτης Πολυδεύκης

gvacha13 wrote: Οκ ευχαριστώ. :) Για σέντερ φορ είμαι ανάμεσα σε Sturridge και Diego Costa. Ποιον από τους δύο λες να πάρω; Τον πρώτο τον βρίσκω με 15.000 coins ενώ τον δεύτερο με 25000 περίπου.


Sturridge με κλειστα ματια!
The following user(s) said Thank You: Γιάννης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Dec 2015 00:28 - 25 Dec 2015 00:29 #174030 by Γιάννης
Replied by Γιάννης on topic FIFA 16
Παιδιά εχθές ανοίξατε τα δύο free mega packs που έδινε η EA; Εγώ ήμουν αρκετά τυχερός και πέτυχα kompany και vertonghen. Τώρα είμαι κομπλέ και στην άμυνα. Ένα σέντερ φορ ολκής θέλω για να κλείσω τις μεταγραφες αν και μπροστά έχω παικταράδες όπως οι Remy και Lukaku. Αν δω ότι βγαίνει με αυτούς τους δύο θα μείνω έτσι όπως είμαι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Dec 2015 01:13 #174035 by ΜπΚ
Replied by ΜπΚ on topic FIFA 16
Στο ps store το fifa 16 είναι σε προσφορά! Κάτι μου με βάζει σε σκέψεις να το αποκτήσω για ps3. Έχω ήδη το pes 2016, αλλά δεν μπορώ να πω ότι με έχει ενθουσιάσει παρά τις καλές κριτικές.
Το Fifa φάνταζε απογοητευτικό στην αρχική της σεζόν.
Πλέον, μετά τα updates, αξίζει; Το προτείνετε ή μέτρια πράγματα;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Dec 2015 22:26 #174165 by Βασίλης
Replied by Βασίλης on topic FIFA 16

bouzk wrote: Στο ps store το fifa 16 είναι σε προσφορά! Κάτι μου με βάζει σε σκέψεις να το αποκτήσω για ps3. Έχω ήδη το pes 2016, αλλά δεν μπορώ να πω ότι με έχει ενθουσιάσει παρά τις καλές κριτικές.
Το Fifa φάνταζε απογοητευτικό στην αρχική της σεζόν.
Πλέον, μετά τα updates, αξίζει; Το προτείνετε ή μέτρια πράγματα;


αξιζει φιλε..
εμενα μου αρεσει πολυ μετα τις αλλαγες που εκαναν με το τελευταιο update

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Jan 2016 11:30 - 04 Jan 2016 11:32 #174715 by Φουντουλάκης Θανάσης
Παιδία να γράψουμε καμία βοήθεια για τον Μάνο τώρα που θα αρχίσει το fifa live την άλλη Δευτέρα. :)
Αν και έχω παίξει λίγο online μετά το εκπληκτικό δοκάρι και πέναλτι , :lol: αυτό που μπορώ να πω είναι η άμυνα εχει αλλάξει κατά πολύ και ο δεύτερος παίχτης έχει αχρηστευτεί τελείως, ήταν που ήταν δηλαδή πριν το update που έβγαινε έξω. :woohoo:
Ο καλύτερος τρόπος για άμυνα είναι να είσαι όσο ποιο κοντά σε αυτόν που έχει την μπάλα και να του την πάρεις με τακλιν. Πέφτει πολύ τακλιν δηλαδή σε σχέση με πριν που του μάρκαρες δεύτερο παίχτη και τον ανάγκαζες να κάνει λάθος
The following user(s) said Thank You: Μάνος Γρυπάρης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Jan 2016 00:54 #175156 by Γιάννης
Replied by Γιάννης on topic FIFA 16
Καλησπέρα παιδιά. Έχω 15.000 coins και θέλω να κάνω μεταγραφή σέντερ φορ. Είμαι ανάμεσα σε lacazette και sturridge. Βρίσκομαι σε δύσκολο δίλημμα γιατί και οι δύο είναι παικταράδες. Ποιον θα μου προτείνατε; Μάνο περιμένουμε πως και πως το αυριανό live. Έχουμε να σου προτείνουμε καλά παικτακια για μεταγραφές. ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Jan 2016 10:15 #175163 by Παναγιώτης Πολυδεύκης

gvacha13 wrote: Καλησπέρα παιδιά. Έχω 15.000 coins και θέλω να κάνω μεταγραφή σέντερ φορ. Είμαι ανάμεσα σε lacazette και sturridge. Βρίσκομαι σε δύσκολο δίλημμα γιατί και οι δύο είναι παικταράδες. Ποιον θα μου προτείνατε; Μάνο περιμένουμε πως και πως το αυριανό live. Έχουμε να σου προτείνουμε καλά παικτακια για μεταγραφές. ;)


Sturridge πάρε, μαζί με Λουκακου τρομερό δίδυμο για μπροστά. Σου προτείνω να περιμένεις λίγες μέρες, συνέχιζε να μαζεύει coins γιατί θα βγουν οι TOTY(team of the year) και θα κρασάρει η αγορά και θα πέσουν πολύ οι τιμές και να βρεις και άλλους παίχτες.
The following user(s) said Thank You: Γιάννης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Feb 2016 16:34 #176416 by sokin13
Replied by sokin13 on topic FIFA 16
Στο 5:25 ενα ακομα ωραιο δειγμα της ΕΑ

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Feb 2016 16:34 #176417 by Μάνος Γρυπάρης
Replied by Μάνος Γρυπάρης on topic FIFA 16
Fifa 16 Ultimate Team - Division 5

Ειλικρινά το καλύτερο live μου μέχρι σήμερα και ίσως το μόνο όπου δόθηκε ψεύτικο πέναλτι σε μένα και κανένα πέναλτι στον αντίπαλο!



Άνοδος στην Division 4 με 7 στις 8 νίκες. Η ομάδα πετάει και με 21 πόντους πήρε τίτλο ενώ που έμειναν και 2 ματς περίσσευμα. Δεν περίμενα τέτοια απόδοση. Προφανώς βρέθηκα στη μέρα μου, ενώ βοήθησε και το σύστημα 4-2-3-1 που κρατάει πίσω αλλά και η κίνηση τρεξίματος παράλληλα προς το τέρμα του αντιπάλου, εκεί όπου με προωθημένες πάσες δίνετε πάσα στο φορ ή σε αμυντικό χαφ που έρχεται από πίσω και κάπως έτσι έχετε σχεδόν σίγουρο γκολ.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Feb 2016 21:51 #177206 by Bill Vassilatos
Replied by Bill Vassilatos on topic FIFA 16
Καλησπερα παιδια.
Εχω 2 dualshock στο ps4 και ηθελα να σας ρωτησω αν μπορω να παιξω με φιλο μου στην ιδια ομαδα online με αντιπαλο αλλον παικτη `η παικτες online.

Σας ευχαριστω.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification