Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Anime: Προτάσεις σειρών

11 Sep 2015 17:55 - 11 Sep 2015 18:02 #168677 by Δημήτρης Χρυσανθακόπουλος
Καταπληκτικό anime Το Hunter X Hunter!
Το μόνο που δεν μου άρεσε ήταν που τελείωσε! τέτοιες σειρές πρέπει να είναι σαν την "τόλμη και γοητεία"

reply στον Scorcher

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Sep 2015 18:08 #168678 by Βασιλης Γαλανος
Εγω εχω να προτηνω,αν και δεν βλεπω πολλα anime(ολα ολα 2 anime εχω δει)το No Game No Life.Ειναι αρκετα καλο :)

''Stand fast. Stand Strong. Stand together. Hackett out."

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Oct 2015 13:42 #169314 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Kaiji και τα μυαλά στο μπλέντερ! Μαζί με Noein και Fullmetal Alchemist(και οι 2 version) από τα καλύτερα που έχω δει! Με υπόκοσμο, τζόγο και mindgames είναι, τρομερό!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Oct 2015 14:13 #169319 by 001
Genocyber (γιατί το Elfen Lied είναι για σκατόφλωρους), ίσως το μοναδικό Ιαπωνικό καρτούν που κατάφερε να μην βγάζει μία αύρα κατάντιας. Όποιος γουστάρει να ψαχτεί, ας τσεκάρει το Angel Cop. Και το Berserk είναι ωραίο αν και προτιμώ τα manga.

Λίγο άσχετο, αλλά αν κάποιος θέλει να ψαχτεί με manga, η απάντηση είναι Shintaro Kago.

"Every human being not going to the extreme limit is the servant or the enemy of man"
(Georges Bataille)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Dec 2015 01:39 #174094 by Tassos Dokkantsuiteru
Αναλόγως τα γούστα...
Αν κάποιος γουστάρει γερό ξύλο και υπερδυνάμεις (όχι ρεαλιστικό ξύλο εννοώ) τότε ας δοκιμάσει το DBZ
Αυτήν άλλη αν θέλει να έχει πιο πολύ σχέση με όπλα και τέρατα προτινω το Bleach
Αν θέλει να έχει μεγάλη πλοκή και να είναι στυλ ninja, Naruto. Έχει πολύ ωραίο character design
Δεν έχω δει One Piece ποτέ αλλα είναι πολύ δημοφιλή... κάτι με πειρατές παίζεται νομίζω
Πιστεύω πως έγραψα τα βασικότερα Άνιμε...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Dec 2015 03:22 #174098 by Χριστίνα Χριστοδουλίδη
Darker than black!!! φοβερο anime! :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Jan 2016 10:03 #174782 by Omnibot
Final Fantasy, Full Metal Alchemist, Attack on Titan με το τελευταίο να είναι ότι καλύτερο έχω δει τα τελευταία χρόνια. Για τους αθλητικούς τύπους προτείνω τα Captain Tsubasa J και Slamdunk!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Jan 2016 18:06 #175129 by Αριστοτέλης Ζησιμόπουλος
Ρε παιδιά, αυτό το One Punch Man που ΟΛΟΙ έχουν τρελαθεί, λέει τίποτα ή τσάμπα το hype;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Jan 2016 20:55 - 11 Jan 2016 16:04 #175142 by Anastasios Vozatzidis

Scorcher wrote: Ρε παιδιά, αυτό το One Punch Man που ΟΛΟΙ έχουν τρελαθεί, λέει τίποτα ή τσάμπα το hype;

Καταρχάς είναι parody, ο saitama είναι OP και το opening τέρμα ποροτικο! Μην περιμένεις plot κτλ.!! The hype is real!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Jan 2016 21:19 #175145 by Δημήτρης Χρυσανθακόπουλος
Πρέπει να το δεις, έχουν τερματίσει την έννοια του υπερβολικού με τον πιο αριστουργηματικό τρόπο λέω εγώ.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification