Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Ταινίες Anime

16 Nov 2008 19:16 #48891 by Νικολής Ασημάκης
Εδώ μπορειτε να ρωτάτε ότι εχει σχεση με ταινιες anime.

Προσωπικά θα ήθελα να μου πουν οι παλιοί του χώρου πως λέγεται η ταινία FF στην οποία έχει τους ήρωες του FF7 (Cloud, Sephiroth κλπ), όπως και μια ταινία L2 που έχει βγει. (είδα στο άκυρο κάτι video στο youtube και πορώθηκα, τώρα κατά πόσο λέγονται anime δεν ξέρω.... αν τα συγκρίνεις πχ naruto με την ταινία FF ο σχεδιασμός δεν έχει καμιά σχεση....) Περιμένω την απάντησή σας!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Nov 2008 19:22 #48892 by a Guest
Replied by a Guest on topic Ταινίες Anime
Final Fantasy Last Order το anime και το 3D animation FF: Advent Children

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Nov 2008 19:31 #48897 by Νικολής Ασημάκης
Προσωπικά δεν έχω παίξει το FF7, υπάρχει περίπωση να μην καταλάβω την ταινία;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Nov 2008 19:35 #48898 by Κωνσταντίνος Κουτσούμπας
Οχι ρε, μια χαρα ειναι...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Nov 2008 23:27 #48910 by Νικολής Ασημάκης
Την είδα την ταινία (μην ρωτήσετε πότε πρόλαβα, είμαι γρήγορος!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Nov 2008 01:14 #48915 by a Guest
Replied by a Guest on topic Ταινίες Anime
Φοβερη ετσι? Α ρε, θυμαμαι την ειχα δει σε πειρατικη κοπια, πολυ πριν βγει σε DVD πριν απο 3 χρονια...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 May 2009 18:14 #52855 by Milkman14
Replied by Milkman14 on topic Ταινίες Anime
Αφου το topic αναφερεται σε ταινιες anime τοτε πρεπει να ειμαι στο σωστο μερος :mrgreen: Λοιπον εψαχνα αρκετο καιρο για να δω εστω ενα καινουργιο trailer απο τη δεκατη ταινια One Piece.Στις 11 Μαιου κυκλοφορισε το καινουργιο trailer της δεκατης ταινιας One Piece με τιτλο:One Piece-Strong World.

Το trailer διαρκει λιγο αλλα δεν πειραζει,αξιζει την προσοχη σας!!!
[youtube:3j2djl6w]
[/youtube:3j2djl6w]

H ταινια θα κυκλοφορισει στην ιαπωνια στις 12-12-2009.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 May 2009 02:03 #52868 by Κωνσταντίνος Κουτσούμπας
Οντως, και αυτη αλλα και ολες οι ταινιες του One Piece ειναι ενα σκαλοπατι πιο πανω απο οσα εχω δει μεχρι στιγμης. Πολυ καλη παραγωγη και σεναριο. Οχι σαν κατι μουφες του Naruto και του Dragonball.....Λεω εγω τωρα....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 May 2009 11:37 #52874 by Milkman14
Replied by Milkman14 on topic Ταινίες Anime
H γνωμη μου για το Dragonball δεν αλλαζει.Εξακολουθω να πιστευω οτι ενα απο τα καλυτερα anime και manga ολων των εποχων.Σκεψου οτι με αυτο ''μεγαλωσαμε'' και πρεπει να δειχνουμε κατα την γνωμη μου σεβασμο σε αυτον τον ανθρωπο που λεγεται Akira Toriyama Σχετικα με το Naruto,οταν ηταν μικρος μου αρεσαν παρα πολυ σχεδον ολα τα επεισοδια ενω τωρα που μεγαλωσε αντε να μα μου αρεσαν 10 με 15 επεισοδια μεχρι τωρα.Για μενα το manga ειναι αρκετα καλο ενω το anime δυστυχως εχει χαλασει απο την αποψη οτι προσπαθουν να το γεμισουν οσο ποιο μπορουν με filter μονο και μονο για να κρατησει περισσοτερο.Ετσι με αυτο τον τροπο χανει την αιγλη που εχει.Ειναι αυτο που ειχες γραψει,φιλε Freak, στο topic του Νaruto οτι το anime ειναι αρκετα εμπορικο και μαλλον γι'αυτο προσπαθουν να το τραβηξουν οσο ποιο πολυ μπορουν.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 May 2009 15:01 #52882 by Κωνσταντίνος Κουτσούμπας
Ναι, μονο που οι ταινιες Dragonball δεν εχουν γραφτει απο τον Toryiama αλλα απο ασχετους τσαρλατανους... :cool:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification