Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Pacific Rim

15 Sep 2013 00:27 #132248 by Νικολής Ασημάκης
Είδα το Pacific Rim. Συνδυάζει με τον καλύτερο δυνατό τρόπο λογική αμερικάνικης action ταινίας και τρελά εφέ με λογική ιαπωνικού mecha anime. Δεν πρέπει να τη χάσετε. Masterpiece.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Sep 2013 01:40 #132251 by Φίλιππος Δαουκόπουλος

Zaratoth wrote: Είδα το Pacific Rim. Συνδυάζει με τον καλύτερο δυνατό τρόπο λογική αμερικάνικης action ταινίας και τρελά εφέ με λογική ιαπωνικού mecha anime. Δεν πρέπει να τη χάσετε. Masterpiece.


Ετσι μπράβο...
Το Gaikin τώρα περιμένουμε αν και όταν βγει 8O
Είχα δίκιο τελικά για το Pacific Rim

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Jul 2014 19:44 #146836 by deratop
Λοιπόν είδα σε dvd το pacific rim και μάλλον απογοητεύτηκα σενάριο 0 ούτε τα βασικά δηλαδή, επί 2 ώρες έβλεπα τους ''transformers'' να πλακώνουν τον godzilla και να τα κάνουν λίμπα από την άλλη για όποιον θέλει να δει τρελά εφέ και δεν τον ενδιαφέρει η υπόθεση του έργου μια χαρά θα περάσει πάντως κρίμα και ήτανε και σκηνοθέτης o Guillermo del Toro :(

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Jul 2014 22:27 #146842 by Θοδωρής Μητρόπουλος
Το Pacific Rim πράγματι ήταν απογοητευτικό....εγώ κάθισα και είδα όλα τα Resident Evil πρόσφατα (ξέρω θέλω κρέμασμα) και μου φάνηκαν απολαυστικά, σε αντίθεση με ότι έχω ακούσει. Γνώμες?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification