Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Θέλετε βοήθεια για Trophies/Achievements? Ρωτήστε εδώ!

25 Apr 2013 09:48 - 16 Mar 2022 21:07 #123310 by Παντελής Δασκαλέλος
Στο topic αυτό μπορούμε να ζητάμε βοήθεια από άλλους χρήστες ώστε να αποκτήσουμε trophies (κυρίως Platinum) στο PlayStation 3, καθώς συχνά έχουμε δει να απαιτείται και η βοήθεια κάποιου συμπαίκτη. Το ίδιο ισχύει και για τα Achievements (Xbox Live και Steam).

Απλά γράψτε το video game για το οποίο θέλετε να αποκτήσετε online trophies και ζητήστε βοήθεια από τα υπόλοιπα μέλη του GameWorld. Μη φοβάστε. Εδώ είμαστε για να βοηθήσουμε ο ένας τον άλλο. :D

Βάλτε το όνομα του game ή των games για τα οποία θέλετε βοήθεια με bold.

Επίσης να ενημερώσω ότι προσφέρω βοήθεια για όποιον έχει το Soul Sacrifice στο PS Vita το οποίο και πλατίνιασα. Ειδικά για τις αποστολές που θέλουν Co-Op στάνταρ θα χρειαστείτε help.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Apr 2013 16:21 #123588 by Μιχάλης
Εχει κανεις παιδιά το Darksiders 2 (PS3); Αν ναι, προσπαθώ να κάνω αυτό το achievement Pay It Forward ( Gift An Item To A Friend ) το ID μου είναι Fellatius όποιος θέλει ας με κάνει add και αν μπορεί να με βοηθήσει.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Jun 2013 23:45 #124944 by Βασίλης Καμακάρης
Killzone 3: Ζητείται partner για trophies
Προς κάθε ενδιαφερόμενο, ψάχνω ένα άτομο για να πάρω 3 trophies στο multi και να βοηθήσω παράλληλα και εσάς. Όποιος θέλει ας μου στείλει pm.

File Attachment:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Jun 2013 14:16 #127046 by Παναγιωτης Κοκκόσης
θελω δυο online trophy στο pro 2012 First Glory: Competition & First Glory: Quick Match μπορει καποιος να βοηθησει?ευχαριστω!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Oct 2013 13:57 #134644 by Βασίλης Καμακάρης
Θέλω ένα άτομο που έχει το portal 2 με 2-3 άλλα account για να κάνω τα Professor Portal και Friends List With Benefits. Και μου μένει το still alive και εκεί μια βοήθεια θα την εκτιμούσα αν και θα το κάνω με ένα φίλο μου μεσώ split-screen.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Nov 2013 17:43 #135065 by Donnie Darko
Οποιος θελει βοηθεια στο GTA IV ειμα προθυμος να τον βοηθησω
(να κανει add εμενα με ονομα badlorg)

Αν δεν με βρίσκετε στο Facebook η σε κανά σουβλατζίδικο ε τότε θα είμαι μέσα στο Site :) :) :)
ΥΓ:Έχω μόνο Facebook,skype,twitter,youtube :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Jan 2014 23:42 #138453 by Γιώργος Κύρος
Παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω, αν γίνεται οποιοσδήποτε να φτιάξει Trophy Guide. Ας πούμε εγώ θα μπορούσα να φτιάξω?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Jan 2014 03:26 #139030 by Παναγιωτης Κοκκόσης
Γεια σας... Χτυπάω αλλο ενα πλατινενιο κ θελω ενα boost! απο hitman absolution,Θελω ενα συμβόλαιο απο φίλο αλλα κανεις δικός μου δεν εχει το παιχνιδι. Μπορει κάποιος να βοηθήσει; Ειμαι ο panokato οποιος μπορει να με κανει add...ευχαριστω!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Jan 2014 10:13 #139040 by Jester

IronMaiden666GR wrote: Παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω, αν γίνεται οποιοσδήποτε να φτιάξει Trophy Guide. Ας πούμε εγώ θα μπορούσα να φτιάξω?


Επειδή τα trophy guides είναι συνήθως εκτενή, μπορείς να φτιάξεις ένα blog και να το συμπεριλάβεις. Καλό θα είναι να μοιραζόμαστε τέτοιες gaming-πληροφορίες!

Τempora mutantur et nos mutamur in illis

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Jan 2014 17:41 #139067 by Γιώργος Κύρος
Τελικά το δημοσίευσα (guide για το DMC 3 HD είναι), αφού ρώτησα και admin του site, οπότε δεν νομίζω να υπάρχει θέμα. ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.