Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Τι κάνετε όταν κολλάτε σε μία αποστολή?

Poll: Τι κάνετε όταν δεν μπορείτε να περάσετε μία αποστολή σε ένα Strategy? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Κατεβάζω το επίπεδο δυσκολίας και ξανά από την αρχή
18 34.6%
Τα παρατάω
3 5.8%
Χρησιμοποιώ cheat
9 17.3%
Τα παρατάω μόνο αν είναι προφανές ότι με αδίκησαν οι συνθήκες της αποστολής
9 17.3%
Χρησιμοποιώ cheat μόνο αν είναι προφανές ότι με αδίκησαν οι συνθήκες της αποστολής
13 25%
Total number of voters: 23 ( Δημήτρης Πασχάλογλου, 001, Blood Prince, Χριστίνα Χριστοδουλίδη, Haris ) See more
Only registered users can participate to this poll
09 Jun 2010 01:53 #73539 by lavezzi7
Τον σταυρό μας. :mrgreen:

Καιγόμαστε κλασσικά... :firestarter:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Jun 2010 08:45 #73546 by Chris
Το ξαναπαιζω μεχρι να το περασω!

www.myrioclan.gr/
The Best Greek RTS Clan

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Sep 2010 18:37 #79195 by Aνέστης Αδαμίδης
Κι ς\εγώ αυτό κάνω. Παίζω μέχρι να περάσω. Αλλά για να καταλάβεται πόσο μπουνταλάς είμαι, αν έχω σκαλώσει άσχημα και δεν περνάω με τίποτα, ακόμη και walkthrough να κοιτάξω, πάλι κολλημένος είμα! Λες και έχω καμιά κατάρρα να πούμε και δεν μπορώ να βοηθηθώ από άλλον πέρα από τον εαυτό μου. Ή μόνος θα την περάσω ή δεν θα την περάσω! Μυσατήρια πράματα.. Τόσο μυστήρια όσο και ο LePa.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Sep 2010 19:32 #79202 by Ιβάν
Εγώ δεν ψηφίζω τίποτα γιατί σε παιχνίδι σπάνια έχω χρησιμοποιησει cheat. Απλά το λιώνω! Για παράδειγμα το Crysis: μου είχε βγάλει την ψυχή. Έβλεπα και walkthrough, τίποτα. Τελευταία πίστα ήταν. Και μετά τα παράτησα. Όμως μετά από έναν χρόνο επανήλθα! Χωρίς να ξαναδώ τίποτα το τερματίσα. Το έπαιζα στο φουλ επίπεδο! Αυτό που με επηρεάζει είναι η τσαντίλα που έχω.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Sep 2010 21:55 #79213 by john7gr
Χρησιμοποιώ cheat μόνο αν είναι προφανές ότι με αδίκησαν οι συνθήκες της αποστολής

Πιστεύω πως αυτή η απάντηση είναι δίκαιη και με αντιπροσωπεύει απολύτως... :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Sep 2010 22:03 #79215 by Aνέστης Αδαμίδης

john7gr wrote: Χρησιμοποιώ cheat μόνο αν είναι προφανές ότι με αδίκησαν οι συνθήκες της αποστολής

Πιστεύω πως αυτή η απάντηση είναι δίκαιη και με αντιπροσωπεύει απολύτως... :D


Έλα πες την αλήθεια τώρα. Κάθε φορά που δεν μπορείς να περάσεις μια αποστολή σε αδικούν οι συνθήκες και βάζεις cheat. Ε; Ε; :mrgreen:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Sep 2010 22:18 #79219 by Dark Azazel
Στρατηγικης.....σιγα μη παιξω στρατηγικης. Αλλα μιας και ειναι του τοπικ...walkthrough , cheat με τιποτα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Sep 2010 15:25 #79321 by knut
Πάω στην επόμενη, χο χο.. Το κλείνω και συνεχίζω την επόμενη μέρα ή αργότερα. Πάντα πιάνει, καθαρίζει το μυαλό(το ποιο?).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Sep 2010 17:39 #79341 by Kostas Milonas
Γενικα τα παλευω τα παιχνιδια που ασχολουμαι δε τα αφηνω μεχρι τα τερματισω 100%, εστω και αν πρεπει να ξανακανω το ιδιο σημειο αρκετες φορες. Φυσικα αν καπου δε καταλαβαινω την λογικη των game devs θα κοιταξω καποιο walktrough, δε τιθεται θεμα σε αυτο :)

http://gamercard.xboxresource.com/xbox_modern/asmilonGR

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Feb 2013 02:28 #120297 by Βαγγέλης Καντιδάκης
Συνήθως το αφήνω μερικές μέρες και κατά προτίμηση το ξαναπιάνω το πρωί, μιας και τότε είμαι ξεκούραστος και έχω όρεξη (όχι, μόνο για το πρωινό). Αυτή η τακτική έχει πετύχει στο 90% των περιπτώσεων για εμένα

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification