Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

SnoopyRed: Ο Βασιλιάς του Rap

14 Dec 2010 17:04 #86046 by Μάνος Γρυπάρης
Ότι και να πούμε για το παιδί θα είναι λίγο.
[youtube:2vub48gt]
[/youtube:2vub48gt]
Προσέξτε την ανάποδη σημαία του Ολυμπιακού στο background.

Κι εδώ όπως βλέπετε είναι...ασταμάτητος:
[youtube:2vub48gt]
[/youtube:2vub48gt]
[youtube:2vub48gt]
[/youtube:2vub48gt]

Νομίζω ότι ανακαλύψαμε τον νέο Κατέλη. :icon what:

ΥΓ. Τα σχόλια στα παραπάνω video είναι μακράν από τα πιο epic στο youtube!

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Dec 2010 17:26 #86048 by Ιβάν
Χαχαχα... Το είχα δει στο msn που το είχε βάλει ο Μπάμπης! Ο μπούλης είναι έλεος! Καμιά ρήμα... μέχρι και εγώ καλύτερο freestyle κάνω από αυτόν! Απλά ντροπιάζει το Hip-Hop!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Dec 2010 17:57 #86055 by Aνέστης Αδαμίδης
Ας μάθει πρώτα τι θέλει να πει. Όλο τα ίδια και τα ίδια λέει. Σε 10 δευτερόλεπτα είπε 30 φορές βεντέτα δηλαδή.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Dec 2010 19:05 #86069 by rafor
''Το αιμα μου ειναι κοκκινο, ολα τα ματια μου ειναι κοκκινα, ειμαι σαν το Λεωνιδα'' μετα''Ειμαι ο Μεγας Αλεξανδρος του ραπ''
και το αλλο το αποκορυφωμα...''Ειμαι ενας βασιλειας στη Sparta, με λενε Sparta , ειναι δικη μου ολη η Sparta''(σιγα να μην ειναι και ο Kratos). Μαλλον αυτος εγραψε το βιβλιο ''Εγω ειμαι το μεγα αλογο''....Παιδια, τα mc battles που ακουγονται στα σχολεια ειναι πολυ καλυτερα.Δηλαδη καθε μαλ@@ας θα παει και θα ανεβαζει 200 βιντεο στο youtube με ''υποτιθεμενες'' ριμες, ζητω που καηκαμε...Η πλακα ειναι οτι ξερει να μετραει απο το 1 ως το 2 μονο.Επισης δεν ειναι καν freestyle,γιατι μονο τα mc battles εχουν ρυθμο απο καποιο κομματι , ενω στο freestyle , προφερεις τις ριμες με ενα δικο σου αυτοσχεδιο ρυθμο!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Dec 2010 19:19 #86075 by Andr
ενα εχω να πω.φερτε τον τωρα καλεσμενο στους users

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Dec 2010 19:21 #86077 by Aνέστης Αδαμίδης
Αφού είναι στη Σπάρτη(είναι η Σπάρτη που λέει κι αυτός). Πως θα τον φέρουνε καλεσμένο;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Dec 2010 19:23 #86078 by rafor
Αφου ειναι ο βασιλειας ρε παιδια...Παρτε και ενα ακομα βιντεακι , οπου η αρχη τα σπαει!
[youtube:1s55vi8j]
[/youtube:1s55vi8j]

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Dec 2010 19:34 #86079 by pReDiCtOR
Ναι ο γνωστος sn00pyred, δεν ξερω γιατι (και καλα) αλλα διεγραψε μερικα ασματα απο το channel του, οπως το 7 shots το οποιο ηταν αγγλοφωνο. Παντως οι κρητικοι (κατα μεσο ορο) ειναι normal ανθρωποι, τωρα με αυτον δεν ξερω τι παιζει ...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Dec 2010 15:25 #86146 by doxitis
Τον είχα πετύχει ξανά στο youtube αλλά είπε ο Μάνος ότι υπάρχουν ωραία σχόλια κλπ. Πραγματικά δεν είχα τι να κάνω και έκατσα 40 λεπτά να τα διαβάζω. Δεν υπάρχουν αυτά απλά! Απίστευτο γέλιο!
Δύο σχόλια που θυμάμαι τώρα...
-Τα μετάλλια απο πίσω τα έχεις πάρει σε διαγωνισμό των mcdonalds? :mrgreen:
-Αφού βλέπεις ότι δεν κατέχεις την μουσική,γιατί δεν ανοίγεις κανά μαγαζί όπου θα έρχονται να σε πληρώνουν για να σου σκάνε μπάτσες με τέτοια μάγουλα??

Δεν τα θυμάμαι κατα γράμμα τα σχόλια αλλά αυτό έλεγαν πάνω κάτω :mrgreen:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Dec 2010 15:30 #86147 by Aνέστης Αδαμίδης
Kαι εν τω μεταξύ:

Προκαλώ σε όλους βεντέτα....
Αφήστε με ήσυχο!
:bduh:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification