Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Είστε off-topic; Γράψτε ότι θέλετε ΕΔΩ!

21 Sep 2017 19:02 #205796 by Αντρεας Κατελαρης
Γεια σας σε ολους καινουργιο castlevania για PS4 εχει βγει?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Sep 2017 20:13 #205802 by Aνέστης Αδαμίδης

antrew wrote: Γεια σας σε ολους καινουργιο castlevania για PS4 εχει βγει?

Φίλτατε, νομίζω ότι αυτό εδώ είναι πιο κατάλληλο μέρος να θέσεις την απορία σου.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Sep 2017 11:40 #205829 by Παναγιώτης Πολυδεύκης

antrew wrote: Γεια σας σε ολους καινουργιο castlevania για PS4 εχει βγει?


Όχι, δεν έχει βγει κάποιο.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Sep 2017 16:41 #205839 by Lyricaldemon
Καλά άργησα να δω το τελευταίο επεισόδιο απο game of thrones,άλλα πραγματικά οι δράκοι είναι απίστευτα όμορφοι...
Τα επεισόδια επικά!Επίσης επίσημα πλέον το breaking bad είναι prequel του walking dead :O

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Sep 2017 19:39 #205852 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Όχι ακριβώς prequel, απλά και οι 2 σειρές είναι στο ίδιο σύμπαν.

Περισσότερα για Game of Thrones εδώ.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Sep 2017 23:42 #205855 by Blood Prince
Καλά μου ήρθαν τα βιβλία για το νέο ακαδημαϊκό έτος στο μεταπτυχιακό στο ΕΑΠ και λέω ......πωω την βάψαμε τώρα...ούτε διδακτορικό να ήταν......:huh:

Πιστεύω πάντως πως με σωστό διάβασμα και όρεξη για μελέτη όλα θα πάνε καλά όπως πέρσι.Απλά φέτος θα ζοριστώ λίγο παραπάνω καθώς έχω πιο πολύ διάβασμα (2 ΘΕ=ύλη 6 εξαμηνιαίων μαθημάτων) και δουλειά τα πρωϊνά...

Χρόνος για gaming όπως είναι προφανές δεν μου μένει σχεδόν καθόλου.

So is Life :(

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Sep 2017 11:18 - 23 Sep 2017 11:24 #205859 by Blood Prince
Συνάντησα πρόσφατα μια γνωστή μου η οποία είναι σίγουρα μικρότερη απο μένα (κάτω απο 31 δηλαδή) και την είδα με βρέφος ενώ δεν ήξερα ποτέ πως έχει γκόμενο..και έπαθα πλάκα.

Ετσι έψαξα αυτό το άρθρο με στατιστικά στοιχεία παντρεμένων-ανύπαντρων στην Ελλάδα.

Είναι απο το 2013 οπότε δεν το βάζω στις ειδήσεις.

Πάντως παρατήρησα πως σε όλες τις ηλικιακές ομάδες υπάρχουν και ανύπαντροι απλά οι παντρεμένοι είναι περισσότεροι απο τα 30 και μετά. (1.000.000 έναντι 500.000 στην ηλικιακή ομάδα 30-39)

Πάντως εγώ που δεν σκοπεύω να παντρευτώ ποτέ δεν είμαι ο μόνος αν και μειοψηφία. :P


Η ΕΛΣΤΑΤ περνά τους Ελληνες από σκάνερ: Πόσοι και ποιοι είμαστε Πηγή: Η ΕΛΣΤΑΤ περνά τους Ελληνες από σκάνερ: Πόσοι και ποιοι είμαστε [πίνακες] | iefimerida.gr

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

The following user(s) said Thank You: Georgios Manolis

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Sep 2017 14:02 #205889 by Lyricaldemon
Γάμος στην συγκεκριμένη περίοδο,πρέπει να δουλεύουν και οι δύό,σταθερό μεροκάματο,να έχουν σπίτι...Χίλια δυο...Καλά ούτε εγώ ψήνομαι...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Sep 2017 17:23 #205894 by Georgios Manolis

Blood Prince wrote: Συνάντησα πρόσφατα μια γνωστή μου η οποία είναι σίγουρα μικρότερη απο μένα (κάτω απο 31 δηλαδή) και την είδα με βρέφος ενώ δεν ήξερα ποτέ πως έχει γκόμενο..και έπαθα πλάκα.

Ετσι έψαξα αυτό το άρθρο με στατιστικά στοιχεία παντρεμένων-ανύπαντρων στην Ελλάδα.

Είναι απο το 2013 οπότε δεν το βάζω στις ειδήσεις.

Πάντως παρατήρησα πως σε όλες τις ηλικιακές ομάδες υπάρχουν και ανύπαντροι απλά οι παντρεμένοι είναι περισσότεροι απο τα 30 και μετά. (1.000.000 έναντι 500.000 στην ηλικιακή ομάδα 30-39)

Πάντως εγώ που δεν σκοπεύω να παντρευτώ ποτέ δεν είμαι ο μόνος αν και μειοψηφία. :P


Η ΕΛΣΤΑΤ περνά τους Ελληνες από σκάνερ: Πόσοι και ποιοι είμαστε Πηγή: Η ΕΛΣΤΑΤ περνά τους Ελληνες από σκάνερ: Πόσοι και ποιοι είμαστε [πίνακες] | iefimerida.gr


Είμαστε 2 τουλάχιστον στο φόρουμ που δε θα παντρευτούμε ποτέ.Άντε να γινόμαστε πολλοί! :)

The fire cracked silently as four Stalkers sat around it. The night was silent, only a small wind and the rustling of grass and leaves to fill the ears. One of the men spoke up suddenly: "Have you children heard the tale of the Monolith?"
- S.T.A.L.K.E.R. local folclore

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Sep 2017 18:37 #205895 by Αγγελική Γοργορίνη

the_prophet1987 wrote: Είμαστε 2 τουλάχιστον στο φόρουμ που δε θα παντρευτούμε ποτέ.Άντε να γινόμαστε πολλοί! :)


Κάν'τους 3. :P Ποτέ μη λέμε ποτέ βέβαια, δεν ξέρουμε πώς έρχονται τα πράγματα πολλές φορές.

“What do you fear, lady?" [Aragorn] asked.
"A cage," [Éowyn] said. "To stay behind bars, until use and old age accept them, and all chance of doing great deeds is gone beyond recall or desire.”
The following user(s) said Thank You: Georgios Manolis

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification