Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Είστε off-topic; Γράψτε ότι θέλετε ΕΔΩ!

30 Jun 2021 18:10 #253228 by TheReaper
Ψάχνω για ιδέες σχετικά με έπιπλα κρεβατιού. Θέλω να το κάνω στυλ κουκέτα, με το κρεβάτι πάνω και το γραφείο με όλα τα σουμπράγκαλα για το pc από κάτω. Δυσκολότερο απ' ότι σκεφτόμουν αρχικά. Θα χρειαστεί αρκετό χρόνο για να το βρω, μετά θα πάρει καιρό για να το φτιάξουν.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jul 2021 21:45 - 07 Jul 2021 01:16 #253437 by Blood Prince
Στο κατάστημα mr click.gr πλήρωσα 1 € επιπλέον για να πάρω το χρώμα το οποίο ήθελα και μου έστειλαν μάυρο χειριστήριο.'Αλλο παρήγγειλα άλλο έστειλαν....δεν είναι πρόβλημα το 1 € , είναι πως οι άνθρωποι είναι απαράδεκτοι....δεν ξαναγοράζω ποτέ από εκεί.

www.mrclick.gr/product/doubleshock-wireless-controller-camouglage-blue-ps4-oem/

Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

File Attachment:

08 Jul 2021 01:34 #253464 by Blood Prince

Blood Prince post=253437 wrote: Στο κατάστημα mr click.gr πλήρωσα 1 € επιπλέον για να πάρω το χρώμα το οποίο ήθελα και μου έστειλαν μάυρο χειριστήριο.'Αλλο παρήγγειλα άλλο έστειλαν....δεν είναι πρόβλημα το 1 € , είναι πως οι άνθρωποι είναι απαράδεκτοι....δεν ξαναγοράζω ποτέ από εκεί.

www.mrclick.gr/product/doubleshock-wireless-controller-camouglage-blue-ps4-oem/

Αναγνώρισαν το λάθος και είπαν πως θα μου στείλουν στο χρώμα που ήθελα τελικά.....θα δούμε.

Τελοσπάντων, σήμερα απέκτησα ένα θηλυκό λυκοσκυλάκι.Θα το ονομάσω Φρέγια. 

Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

File Attachment:
The following user(s) said Thank You: Kadaz

13 Jul 2021 19:16 #253587 by Kadaz
Σήμερα κουρεύτηκα μιας και στη δουλειά φοράω καπέλο και βράζει το κεφάλι μου με αυτήν την ζέστη.

13 Jul 2021 21:20 #253595 by Blood Prince

Kadaz post=253587 wrote: Σήμερα κουρεύτηκα μιας και στη δουλειά φοράω καπέλο και βράζει το κεφάλι μου με αυτήν την ζέστη.

Εγώ ξυρίστηκα με την κουρευτική μηχανή σήμερα.'Ετσι και αλλιώς καλοκαιράκι είναι.Θα ξαναμεγαλώσουν.

Μου χάλασε ο ανεμιστήρας που είχα και αγόρασα άλλον. Juro Pro η μάρκα.

'Ολα μου χαλάνε τελευταία. 

Peter Baylish

File Attachment:

13 Jul 2021 21:45 #253597 by Kadaz
Εμένα απ την άλλη μου εύρισκε η φτερωτή στο κληματιστκό πάνω στη σήτα. Ήρθε ένας τεχνικός και τελικά είχαν ξελασκάρει οι δίβες μέσα. 

16 Jul 2021 21:22 - 16 Jul 2021 21:25 #253737 by Blood Prince
Σας αρέσουν τα πέδιλα ;

Μου πρότειναν οι γονείς μου επειδή είναι καλοκαίρι να αγοράσω αλλά δεν είναι για τα γούστα μου.Προτιμώ τα σπορτέξ , χειμώνα-καλοκαίρι.

Τα θεωρώ γυναικεία και δεν γουστάρω να φαίνονται τα πόδια μου.Φυσικά υπάρχουν και "ανδρικά" απλά εμένα η μόδα δεν μου αρέσει καθόλου.

Peter Baylish

File Attachment:

16 Jul 2021 23:20 #253740 by Kadaz

Blood Prince post=253737 wrote: Σας αρέσουν τα πέδιλα ;

Μου πρότειναν οι γονείς μου επειδή είναι καλοκαίρι να αγοράσω αλλά δεν είναι για τα γούστα μου.Προτιμώ τα σπορτέξ , χειμώνα-καλοκαίρι.

Τα θεωρώ γυναικεία και δεν γουστάρω να φαίνονται τα πόδια μου.Φυσικά υπάρχουν και "ανδρικά" απλά εμένα η μόδα δεν μου αρέσει καθόλου.

Σε παραλία ναι, προτημώ να φοράω πέδιλα απο παπούτσια. Είναι άνετα και δν έχω θέμα αν μπει λίγη άμος. Οπουδήποτε αλλού όμως όχι, προτημώ παπούτσια.
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

17 Jul 2021 00:20 #253741 by Blood Prince

Kadaz post=253740 wrote:

Blood Prince post=253737 wrote: Σας αρέσουν τα πέδιλα ;

Σε παραλία ναι, προτημώ να φοράω πέδιλα απο παπούτσια. Είναι άνετα και δν έχω θέμα αν μπει λίγη άμος. Οπουδήποτε αλλού όμως όχι, προτημώ παπούτσια.

Ναι για παραλία τα παπούτσια δεν είναι καλά ! Εγώ προτιμώ σαγιονάρες αλλά έχω καιρό να πάω σε παραλία.

btw Θυμάμαι άλλες φορές τα καλοκαίρια καθόμουν έξω στην βεράντα και χάζευα τον νυχτερινό ουρανό. Τώρα φτάσαμε στο μεσοκαλόκαιρο και ακόμα δεν το έχω κάνει.Λέω να το κάνω από αύριο.Μου άρεσε αρκετά να χαζεύω τα αστέρια.

Peter Baylish

File Attachment:

18 Jul 2021 16:17 #253772 by Kadaz
Δν μου έχρονται ειδοποιήσεις του youtube απο χτές. Γίνεται σε πολλούς αυτό?

Notification