Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Ελλάδα: Γενική Συζήτηση/Επικαιρότητα

05 Jul 2007 23:52 #34770 by Μάνος Γρυπάρης
Πριν σχολιάσετε οτιδήποτε

κάντε κλικ εδω

Κατεβάστε το, τρέξτε το και στη συνέχεια πείτε την άποψή σας περί του γνωστού θέματος.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jul 2007 22:55 #34824 by a Guest
Θλιβερό........

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jul 2007 23:03 #34825 by a Guest
I wonder what is the official oblivion time for such a disaster? 3 months? 6?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jul 2007 00:20 #34826 by Βιβή Κεφαλωνίτη
Τί να το κάνεις όταν πρώτο μέλημα της πυροσβεστικής ήταν να φτιάξουν αντιπυρικό κλοιό γύρω από το καζίνο..

Και κάτι ακόμα: ένα έλατο ισοδυναμεί με 3 κλιματιστικά 9000BTU σε δροσιά που παράγει. No comment..

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jul 2007 12:45 #34849 by Δημήτριος Σωτηρίου
Oi perissotroi apla tha poume ... Oti kai na kanoume "aftoi" tha kanoun to diko tous. Mporoume na kanoume afth thn fora thn diafora, oloi mazi kai enas enas ksexorista. Ta "Touvla" touvla tha ftiaxnoun, alla emeis to litharaki mas mporoume na to valoume sozontas to "megalo xorio" thn Athina pou mas megalose kai kriotera na sosoume to prasino pou me kopo kai aima prospathoun diaforoi na to sosoun h oti emeine telos panton apo afto. Ta "Touvla" den skeftonte oti ta paidia kai ta eggonia tous tha thn plhrosoun giati einai toso hlithioi pou den vlepoun pera apo thn tseph tous pou kai afth telika tha tous thn parei h fysh piso me to parapano. Kai poio einai afto? Ma h idia tous h zoh...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jul 2007 12:53 #34850 by Chris Zotos
Σας γράφω ένα απόσπασμα από κάποιο σχόλιό μου σε ένα blog !!!
Βέβαια το θέμα που κυριαρχούσε είναι άλλο, αλλά η ουσία είναι πάντα η ίδια !!! :wink:

"Τι είναι η μέση άραγε; Ως χρόνιος παθών και εγώ, κάπου έχω καταλήξει. Για μένα λοιπόν η μέση είναι ένα καρότο. Δεν αντιλέγω υπάρχουν ομοιότητες εδώ και εκεί στα διάφορα ζαρζαβατικά. Το θέμα είναι ότι κάποια στιγμή, όλος τυχαίως, βρίσκεσαι μπροστά σε μια ανοιχτή σελίδα κάποιου τσελεμεντέ. Καρότο στη γάστρα σου λέει. Βάζεις φωτιά. Αλλά και τι φωτιά! Φωτιά που αρχίζει να απλώνεται και να απλώνεται, έως ότου γίνει ανεξέλεγκτη. Και καίγεται το φτωχικό σου, και το φτωχικό του γείτονα, αλλά και το τσαντίρι του παραπέρα. Ederlezi σου λέει μετά. Γιορτή. Να βλέπεις ανθρώπινους και μη πνεύμονες να καίγονται και σοφούς παραμυθάδες να καταλήγουν να γράφουν σε ημιόρθια στάση…"

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jul 2007 15:38 #34866 by Βιβή Κεφαλωνίτη
Η ζημιά που έγινε είναι δυστυχώς πολύ δύσκολο να διορθωθεί! Τα συγκεκριμένα έλατα φύοντε σε ένα μονο μέρος πλέον στην Ελλάδα -στην Κεφαλλονιά- κι εξάλλου για να ξανααναπτυχθεί το δάσος που καταστράφηκε χρειάζοντε 100 χρονάκια για την πλάκα! Το μόνο που θα μπορούσε κατα την γνώμη μου να γίνει θα ήταν να εγκαταλείψουμε την (κωλό)πόλη που έχει καταντήσει η Αθήνα..

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Jul 2007 12:33 #34909 by Μάνος Γρυπάρης

Tyrenda\ wrote: Τί να το κάνεις όταν πρώτο μέλημα της πυροσβεστικής ήταν να φτιάξουν αντιπυρικό κλοιό γύρω από το καζίνο..

Κάτσε καλά, ε? Εδώ κινδύνευε να καταρρεύσει η μισή οικονομία της χώρας, με το δάσος θα ασχολούνταν?

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Jul 2007 15:49 #34917 by Βιβή Κεφαλωνίτη
Έπρεπε να κατερεύσει όμως να δούνε και κάποιοι -που μόνο να τρώνε με χρυσά κουτάλια ξέρουν- την γλύκα..

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification