Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Paysafe: Γενική Συζήτηση

02 Jan 2017 13:50 #191887 by Σωκράτης Νικολόπουλος
Αα τελεια και καπως ετσι χανεις 45€.... ε ρε τι παθαμε και χαρηκα βλεποντας τα steam sales....
The following user(s) said Thank You: Αγγελική Γοργορίνη

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Jan 2018 17:55 #211384 by Αλέξανδρος - Ηλίας Κορίνθιος
Γεια σε όλους. Την προηγούμενη φορά που είχα κοιτάξει το paysafe account μου (νομίζω ήταν την πρώτη τού μήνα), είχα 9,15 ευρώ. Σήμερα που κοίταξα το paysafe account μου, είχα μόνο 5 ευρώ. Κοίταξα το ιστορικό των συναλλαγών μου και δεν υπάρχει καμία ένδειξη συναλλαγής στο μεσοδιάστημα, ούτε έλαβα ποτέ κάποια ειδοποίηση ότι αφαιρέθηκε αυτό το ποσό για τον οποιονδήποτε λόγο. Ήδη έστειλα e-mail στο support τους. Τι μπορεί να φταίει και τι μπορώ να κάνω; Ευχαριστώ προκαταβολικά για το χρόνο σας.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Jan 2018 20:31 #211397 by Lyricaldemon
Τα ποσά λήγουν μετά απο κάποιο καιρό στις paysafe,το θυμάμαι καλά.Λογικώς το υπολοιπο ποσού προηγούμενης που είχες έληξε.Το γράφει πάνω σε όλες.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Jan 2018 20:56 #211403 by Αλέξανδρος - Ηλίας Κορίνθιος
Έληξε σε λιγότερο από 2 μήνες; Μετά από πόσο καιρό λήγουν τα λεφτά στην paysafe;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Jan 2018 23:57 #211411 by Lyricaldemon
Το γράφει για την κάθε συγκεκριμένη κάρτα πάνω.Για την πιο παλία που είχες μεσα λήγει,για αυτό έχασες χρήματα.Δεν Θυμάμαι πόσο και τι,το γράφει.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Jan 2018 01:17 #211412 by Αλέξανδρος - Ηλίας Κορίνθιος
Μήπως αναφέρεσαι για το μέχρι πότε μπορείς να την εξαργυρώσεις και όχι για το μέχρι πότε μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα χρήματα; Τα λεφτά που εξαφανιστήκανε, ήταν συγκεκριμένα από μία κάρτα που πήρα πριν λιγότερο από 2 μήνες.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification