Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Γυμναστική: Γενική συζήτηση

20 Sep 2020 21:19 #239147 by Astro
Είναι ωραία εκτόνωση η γυμναστική, τώρα αν βγει και ωραίο αποτέλεσμα ακόμα καλυτέρα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Oct 2020 20:50 #240543 by Blood Prince
Χρονομέτρησα πόση ώρα κάνω γυμναστική και κάνω 15-20 λεπτά. 10 λεπτά Push Ups και 10 λεπτά με δύο Βαράκια των 3 κιλών το καθένα.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Nov 2020 14:59 - 14 Nov 2020 15:08 #241147 by Blood Prince
Τώρα πλέον ζυγίστηκα και είμαι 91,1 κιλά. Εχω χάσει βάρος από τα 95 κιλά.

Θυμάμαι ήμουν 82-85 κιλά πρίν 5-10 χρόνια αλλά τότε περπατούσα στην πόλη από εδώ από εκεί (πήγαινα τράπεζες,ταχυδρομείο κλπ) και σήκωνα βαριά δέματα κάνοντας 10 λεπτά απόσταση και βάλε.Μπορεί να είναι και η ηλικία,ποιός ξέρει.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Dec 2020 19:40 - 08 Dec 2020 19:48 #242042 by Blood Prince
Καλά πάντα γύρω στα 90-94 κιλά ήμουν τον τελευταίο καιρό αλλά σήμερα μάζευα ελιές όλη την ημέρα όπως και την Κυριακή και η ζυγαριά δείχνει 75,2 κιλά και λέω πάει καλά ; Μπορεί να χάλασε.

Πάντως το να μαζεύεις ελιές είναι πιο δύσκολο από την γυμναστική.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Dec 2020 20:42 #242061 by Blood Prince

Blood Prince wrote: Καλά πάντα γύρω στα 90-94 κιλά ήμουν τον τελευταίο καιρό αλλά σήμερα μάζευα ελιές όλη την ημέρα όπως και την Κυριακή και η ζυγαριά δείχνει 75,2 κιλά και λέω πάει καλά ; Μπορεί να χάλασε.

Πάντως το να μαζεύεις ελιές είναι πιο δύσκολο από την γυμναστική.


Ξαναζυγίστηκα και είμαι 92.1 κιλά.....καλά έλεγα πως κάποιο λάθος έγινε.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Jan 2021 13:22 - 26 Jan 2021 13:24 #245189 by Frazzle
Τέλεια βιντεάκια και εξηγήσεις Baσίλη! Ασχολούμαι επαγγελματικά με το personal training εδώ και καιρό και συμφωνώ με όσα λες. Πέρα από μια υγιεινή διατροφή που πιστεύω πρέπει αρκετοί από εμάς να ακολουθούμε, το πιο σημαντικό είναι να έχουμε υπομονή και να μην βιαζόμαστε να δούμε αποτελέσματα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Mar 2021 01:53 - 10 Mar 2021 11:25 #247508 by Γεώργιος Χιντζιδης-Τοπαλιδης
Καλησπέρα και γω με την σειρά μου παραθέτω προγράμματα όσον αφορά την γυμναστική(με βάρη ή χωρίς),την διατροφή και γενικά για αθλήματα και δραστηριότητες.

Παρακάτω αναφέρω κάποια προγράμματα χρήσιμα για να παραμείνουμε υγιείς και γυμνασμένοι. Αυτά αφορούν την γυμναστική,την διατροφή και γενικά τις σωστές συνήθειες που πρέπει να έχουμε στην καθημερινότητα μας.Προσωπικά ασχολούμαι χρόνια με τον αθλητισμό και συγκεκριμένα με το ποδόσφαιρο και το γυμναστήριο.Αλήθεια εσείς είστε Fit;

Πρόγραμμα για αρχάριους!

www.gymbase.gr/diatrofi-kai-askisi-pliris-odigos-gia-archarioys-programma-gymnastikis/



Ασκήσεις για γυμναστική στο σπίτι:



Προτεινόμενο κανάλι --->www.youtube.com/channel/UCjnhpl8Hb8kmDmDEZCcVgCQ

Πώς να χάσετε γρήγορα βάρος:



Προτεινόμενο κανάλι--->www.youtube.com/channel/UCHkWsFoK2AyYV7Io8wPyiHw

Πρόγραμμα καλής διατροφής:





Πρόγραμμα τρεξίματος-αντοχής για όλους:

runnfun.gr/treximo-antoxis-gia-arxarious-kai-tria-programmata-proponisis/



Ασκήσεις μόνο με βάρη:







Προτεινόμενα κανάλια--->www.youtube.com/c/WORKOUTBody/videos(με βάρη και χωρίς,κάθε λογής ασκήσεις)
www.youtube.com/channel/UC96_oHB4TldoyZhjtpuwxcQ


Για οτιδήποτε απορίες ρωτήστε σε αυτό το post ή γράψτε κάτι που επιθυμείτε σχετικά με το θέμα Γυμναστική/Fitness.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Apr 2021 03:19 #249308 by Μάνος Γρυπάρης
Παιδιά προσοχή στο site VShred.com. Ο τύπος διαφημίζεται περισσότερο από κάθε άλλον "Fitness Expert" στο YouTube.

Λέει ότι δίνει την "μαγική συνταγή" για να χάσετε βάρος εύκολα και καταλήγετε να κάνετε subscribe για πολλά χρήματα, τα οποία σας τρώει χωρίς να μπορείτε να ακυρώσετε την συνδρομή σας!

Δείτε εδώ τι αναφέρουν στο ReportScam.com

Χωρίς καν να κοιτάξω τις τιμές του, επειδή είδα μερικά βιντεάκια του γιατί με ενδιέφερε, έψαξα στο Google report για scam και το βρήκα. Οπότε προσοχή. Δείτε δωρεάν βιντεάκια καλύτερα. Σίγουρα θα βρείτε και ορισμένα ελληνικά.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 May 2021 14:18 - 17 May 2021 14:24 #251128 by Blood Prince
Την περασμένη εβδομάδα έκανα δύο φορές μόνο γυμναστική και στον καθρέφτη έχω την αίσθηση πως είμαι πιο "παχουλός" σε σχέση με παλιότερα.Σήμερα είμαι 92 κιλά.Το ύψος 1,82.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 May 2021 14:55 - 18 May 2021 14:57 #251165 by Blood Prince
Ξεκίνησα την γυμναστική στις 14:35 έκανα βαράκια και push ups και ολοκλήρωσα στις 14:53.

Σκέφτομαι να κάνω σε καθημερινή βάση.
 

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification