Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Τι PC έχετε?

14 Jun 2006 12:02 #14998 by mitsos
Replied by mitsos on topic Τι PC έχετε?
Αχ ωραια!!!!!Τα μωβ ειναι τα αγαπημενα μου! :mrgreen:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Jun 2006 14:02 #15018 by DIMITRIS
Replied by DIMITRIS on topic Τι PC έχετε?
se epiasan kotso re tilion 3 xiliarika afto?????

LOAD THE DREAM
SAVE THE GAME!!!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Jun 2006 17:03 #15042 by Chris Zotos
Replied by Chris Zotos on topic Τι PC έχετε?
Ρε το πήρα πριν από 8 μήνες περίπου και αν διάβασες τα παραπάνω μου post λέω οτι δεν πήρα μόνο τον υπολογιστή αλλά και άλλα περιφερειακά (εκτυπωτές κτλ.), εγγραφείς κ.α. !!! :evil:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Jun 2006 17:39 #15047 by panos
Replied by panos on topic Τι PC έχετε?
Kala na sou pw den einai kai ena aplo mhxanima.Mprosta se auta pou exei ta 3 xiliarika einai mia xara kai me auta pou anefere o Tilion poio panw.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Jun 2006 17:39 #15048 by Vinde
Replied by Vinde on topic Τι PC έχετε?
εγώ να πω στα "τέτοια" μου ή θα με mod-άρετε??

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Jun 2006 11:26 #15130 by Δημήτρης Μπαλαγιάννης
Ρε Tilion ντροπή. Έδωσες 3.000 ευρώ για να πάρεις έναν υπολογιστή? Ε ΕΙΠΑΜΕ....
Άντε το πολύ 1.800 αλλά όχι και 3.000 Ευρώ. Καλύτερα να αγόραζες ένα μεταχειρισμένο αυτοκίνητο με 8.000 ευρώ, να έδινες τα 3.000 ευρώ προκαταβολή και να παζάρευες τα 5.000 για γραμματια. Ξεφτίλα δηλαδή τόσα λεφά για υπολογιστή.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Jun 2006 12:12 #15135 by Πέτρος
Replied by Πέτρος on topic Τι PC έχετε?
Ντάξει, δε θα τον σκοτώσουμε κι όλας! Έτσι πίστευε, έτσι έκανε. Κι εμένα μου φαίνονται υπερβολικά λεφτά για υπολογιστή, αλλά αφού μπορούσε να τα ξοδέψει για κάτι που ήθελε, μαγκιά του. Κι εγώ θέλω να πάω στη Γη του Πυρός αλλά χρειάζομαι 3-4 χιλιάρικα. Για κάποιον μπορεί να είναι υπερβολή και ανώφελο (έεελα μωρέεε τώρααα, πήγαιινεε στη Ρόδοο και είσαι κομπλέ π.χ. :P ) αλλά για 'μένα έχει σημασία...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Jun 2006 14:50 #15144 by Δημήτρης Μπαλαγιάννης
ΚΑΤΑ την γνώμη ΜΟΥ είναι τρέλα τόσα λέφτα για PC. Αν βέβαια ο άλλος γουστάρει τόσο τρελά τον υπολογιστή δεν έχω τίποτε άλλο να πώ παρά καλή χρήση.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Jun 2006 11:48 #15178 by Chris Zotos
Replied by Chris Zotos on topic Τι PC έχετε?
Ρε το πήρα μισή τιμή με κάτι "προγράμματα" (Του κράτους) για υπολογιστές !!! :evil:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Jun 2006 12:31 #15184 by Δημήτρης Μπαλαγιάννης
Παράξενο πάντως το κράτος να δίνει τέτοια μηχανήματα. Ούτε στις δημόσιες υπηρεσίες και στα υπουργεία δεν έχουν τέτοια. Σε αυτό μπορείς να αποθηκεύσεις άνετα ακόμα και όλους τους τηλεφωνικούς καταλόγους όλων των χωρών και παράλληλα να παίζεις και 3 παιχνίδια.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification