Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Razer: Γενική Συζήτηση

18 Apr 2015 11:20 #159520 by Μάνος Γρυπάρης
Δείτε το νέο Razer Nabu X. Αυτή τη φορά σας παρουσιάζουμε ένα fitness gadget της Razer.


File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Apr 2015 14:26 #159523 by Αδαμ Παπαδογιαννης
Συζηταγα με φιλους για games και pcια κ πεταχτηκε ενας κ μαλλον πεταξε κοτσανα, εχει βγει PC razer???Οσο εχω ψαξει δεν βρηκα τπτ!Να πω οτι η msi εχει βγαλει ναι,αλλα η razer....ξερετε τπτ????Αν ξερετε κ εσεις πειτε μου να του δωσω φαπα οταν τον ξαναδω! :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Apr 2015 14:32 #159524 by Αλέξανδρος Μυρωνίδης
Έχει βγάλει laptop, τη σειρά Razer Blade. Έτοιμο pc όχι, δεν έχει βγάλει ακόμα.

Ρωτήστε με ότι θέλετε πάνω στο League of Legends,και θα σας απαντήσω στο επόμενο login μου!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Apr 2015 15:18 #159529 by Αγησίλαος Σιντόρης
Παρα πολυ ωραιο πραγματικα το νεο gudget της Razer και ιδιαιτερως χρησιμο μπορω να πω.Προσωπικα εχω παρει τετοια wristband απο αλλη εταιρεια (Misfit οποιος θελει να το ψαξει )στα ιδια ακριβως λεφτα παλι χωρις οθονη...Βεβαια αυτο που εχω ειναι τελειως αδιαβροχο οποτε κανει κια για κολυμπι αλλα μπροστα στο Nabu πιστευω λιγα ειναι τα ψωμια του.Οταν θα το αλλαξω σε κανα δυο μηνες μαλλον προς την razer θα κινηθω οποτε περιμενω παρουσιαση αν βγει κατι νεο..!!Μην με απογοητευσετε.. :P

Όλα τα πράγματα είναι δύσκολα, προτού γίνουν εύκολα.
Thomas Fuller

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Apr 2015 12:57 #159554 by Άκης Ζαχαριάδης
καλησπέρα.. θέλω απόψεις για το razer tartarus. αξίζει για αγορά??

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Apr 2015 07:40 #159743 by Δημήτρης Ιωαννίδης
Καλημερα

Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση για τα razer kraken pro
Εχει κανεις καμια γνωμη για τα συγκεκριμενα ακουστικα;
Αξιζει να τα παρω;

Ευχαριστω

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Apr 2015 08:43 - 24 Apr 2015 08:51 #159744 by Αγησίλαος Σιντόρης

MistsosMpG wrote: Καλημερα

Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση για τα razer kraken pro
Εχει κανεις καμια γνωμη για τα συγκεκριμενα ακουστικα;
Αξιζει να τα παρω;

Ευχαριστω

Γεια σου φιλε μου ..Εγω χρησιμοποιω τα chroma pro και εχω να σου πω οτι ειναι οτι καλυτερο εχω φορεσει..Καλα μην νομιζεις οτι τα εχω συκρινει με αλλα καλα ακουστικα.Απλα επειδη παντα επαιρνα headaet φθηνα να κανω την δουλεια μου,εχω παρει αυτα και δεν ταβγαζω πραγματικ..Κρυσταλλινος ηχος..Ξεκουραστα,δεν σε πονανε τα αυτα ακομη και μετα απο πολλες ωρες gaming.Για μενα αν εχεις την οικονομικη δυνατοτητα παρτα. Ειμαι πολυ ευχαριστημενος..


Α και για να μην το ξεχασω,αυτην την ερωτηση και αντιστοιχες αν μπορεις να τις κανεις στα αντιστοιχα topics για να μπορουν και αλλοι αναγνωστες να διαβαζουν σχετικα με την ερωτηση σου και για να μην γινεται χαμος..Οποτε ψαξου λιγο στο site...Αν δεν βρεις αντιστοιχο topic ρωτα καποιν που ξερει να σου πει..Το topic για τα προιντα της razet ειναι :
www.gameworld.gr/forum/38/125953-razer-geniki-syzitisi?start=60#159554

Όλα τα πράγματα είναι δύσκολα, προτού γίνουν εύκολα.
Thomas Fuller
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Apr 2015 15:31 - 24 Apr 2015 15:32 #159751 by Alexandros Matsoukas
Για τι φάση το θες; Για Lol κάνει, για Total War Games δεν κάνει!! Επίσης δεν θα σε βολεύει αν έχεις μικρό χέρι.

Δεν έκανα quote όπως ήθελα στον akiszax

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 May 2015 17:04 - 22 May 2015 17:04 #161431 by Χριστιάνα Θάνου
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 May 2015 19:35 #161434 by Τάσος Μαραγκός
πολλα τα λεφτα για mousepad...και μαλιστα για μονο φωτακια...γιατι δν νομιζω να σου προσφερει κατι αλλο!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification