Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Xbox 360: Προτάσεις νέων games

18 Jun 2006 10:40 #15311 by Σπύρος Κλαουδάτος
ναι ρε, το μεγαλυτερο dungeon του παιχνιδιου. πληρωνεις και κατεβαζεις.
επαιζα ασταματητα χθες το βραδυ και ακομα να το τελειωσω...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Jun 2006 10:45 #15312 by Chris Zotos
Α καλά 'ντάξει matey !!!
Σε πέρασα για συγκυβερνήτη του Luffy !!! :lol:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Aug 2006 04:39 #17790 by nick
Έχω το Xbox 360 σχεδόν από την ημέρα που κυκλοφόρησε αλλά έχω πάρει μόνο ένα game (Need for Speed). Παράλληλα παίζω World of Warcraft οπότε λίγο αυτό και λίγο το ότι δεν μου άρεσε κανένα game, τελικά έχουν περάσει τόσοι μήνες και game της προκοπής στο Xbox 360 δεν έχω παίξει. Ακούω λοιπόν γνώμες για ότι νέο game καλό υπάρχει και αξίζει να το αγοράσω. Ειδικά κανένα με καλό multiplayer.

Εκτός του Oblivion.

YΓ. Γιατί δεν βρίσκω κανένα video club που να νοικιάζει Xbox 360 games?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Aug 2006 14:02 #17804 by Σπύρος Κλαουδάτος
λοιπον Ghost Recon και Oblivion ειναι και τα δυο must αλλα οπως φαινεται το δευτερο δεν το θες. Το Ghost Recon μαλιστα εχει και πολυ καλο multi.
KAI
αυτη τη στιγμη απο τις καλυτερες εμπειριες που μπορει να σου προσφερει το 360 ειναι ενα demo. Ναι δεν κανω πλακα, κατεβασε αμεσως το demo του Lost Planet και θα με θυμηθεις. Μιλαμε για οτι πιο απιστευτο εχεις δει σε κονσολα. Δε σου λεω περισσοτερα, απλα κατεβασε το και θα δεις.

Όσο για τα video clubs, games θα βρεις στις μεγάλες αλυσίδες όπως Video Blue και Imagine.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Aug 2006 03:03 #17840 by nick
hmmm to ghost recon akougetai kalo...btw to lost planet pws tha to katebasw ? xbox live ?:p

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Aug 2006 11:12 #17849 by Σπύρος Κλαουδάτος
ναι χρειαζεσαι σκληρο δισκο και dsl. τιποτα αλλο. αξιζει τον κοπο ειναι εκπληκτικο.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Aug 2006 04:36 #17906 by nick
exw skliro sto xbox kai dsl den xreiazete kai credit card gia sindromi sto xbox live ?\

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Aug 2006 11:01 #17907 by Σπύρος Κλαουδάτος
οχι τα demo να τα κατεβασεις ειναι δωρεαν, απλα κανε ενα account στο xbox live, τιποτα αλλο.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Jul 2011 11:46 #95870 by Γιάννης Παναγιωτίδης
Gears of War collection VS άλλο xbox 360 παιχνίδι. Απλή ερώτηση. Έχω το xbox αλλά δεν έχω το βασικότερο παιχνίδι του. Να πάω να πάρω αυτό πρώτα ή κάποιο άλλο?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Jul 2011 11:54 #95874 by eliminator

IloveGames wrote: Gears of War collection VS άλλο xbox 360 παιχνίδι. Απλή ερώτηση. Έχω το xbox αλλά δεν έχω το βασικότερο παιχνίδι του. Να πάω να πάρω αυτό πρώτα ή κάποιο άλλο?

Πολύ καλό είναι και το Halo Collection....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification