Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Playstation 3: Αγαπημένα games

31 Oct 2007 16:57 #38429 by Κωνσταντίνος Κουτσούμπας
Για να δούμε λοιπόν. Εδώ μπορείτε να γράφετε τα αγαπημένα σας games στο PS3 τα οποία φυσικά έχετε ήδη αγοράσει (ή έστω παίξει για αρκετή ώρα). Λοιπον, εγω εχω Heavenly Sword, Ninja Gaiden, Dark Kingdom, F1, Ridge Racer 7, Resistance,Oblivion, Lair...

...και συνεχιζουμε ακάθεκτοι :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Mar 2008 18:09 #41460 by mv79
Uncharted θεικό,devil may cry 4,pro evo 2008,nba live 08,fifa 08,army of two,assasins creed,skate,simpsons,eye of judgment,resistance fall of man,formula 1,need for speed pro street

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Mar 2008 18:27 #41471 by Kostas
Μια ερωτησουλα.
Πριν ποσο καιρο πηρατε το PS3?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Mar 2008 20:29 #41472 by mv79
septemvri an thimamai kala

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 May 2008 16:35 #41956 by Αλέξανδρος Ελευθεριάδης
Το αγόρασα πέρσι τον Μαϊο και έχω αυτή τη στιγμή τα εξής: Pro2008, Fifa2008,Motorstorm, Lost, Army of two..

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jun 2008 21:26 #43169 by Stevepredator
Έχω αγοράσει guitar hero 3 full auto2 warhawk και GTA IV αλλά στο θέμα της πόροσης είμαι από τους καλύτερους 21 games τερματισμένα για το ps3

Cause the only real predator is Stevepredator

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jun 2008 22:42 #43180 by Μπάμπης Χαραλάμπους
Δεν εχω PS3 παρολα αυτα θα πάρω το MGS4 .. δεν εχω χασει κανενα για κανενα λόγο
απλα το MGS δεν ξερω εχει το κατι! Δεν μπορω να εκφρασω τα συνεσθηματα μου.! Θα το αγορασω και θα παω σε ενα Ιντερνετ καφε (εχει και PS3 ) να το τερματισω!

I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jun 2008 22:49 #43183 by ntemis
λοοοοολ.!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jun 2008 22:51 #43184 by Stevepredator

IloveCONSOLES\ wrote: Δεν εχω PS3 παρολα αυτα θα πάρω το MGS4 .. δεν εχω χασει κανενα για κανενα λόγο
απλα το MGS δεν ξερω εχει το κατι! Δεν μπορω να εκφρασω τα συνεσθηματα μου.! Θα το αγορασω και θα παω σε ενα Ιντερνετ καφε (εχει και PS3 ) να το τερματισω!

Είσαι λίγο τρελός :mrgreen:  αλλά τι να κάνουμε όλα επιτρέπονται στον έρωτα,τον πόλεμο και το gaming(except cheating) αλλά εγώ θα σου πρώτεινα να πάρεις ps3 γιατί όπως μπορείς να δεις στο signature είναι τόσο καυτό όσο η γκόμενα από πίσω trust me δεν θα το μετανιώσεις :wink:

Cause the only real predator is Stevepredator

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jun 2008 23:01 #43186 by Μπάμπης Χαραλάμπους

Stevepredator\ wrote:

IloveCONSOLES\ wrote: Δεν εχω PS3 παρολα αυτα θα πάρω το MGS4 .. δεν εχω χασει κανενα για κανενα λόγο
απλα το MGS δεν ξερω εχει το κατι! Δεν μπορω να εκφρασω τα συνεσθηματα μου.! Θα το αγορασω και θα παω σε ενα Ιντερνετ καφε (εχει και PS3 ) να το τερματισω!

Είσαι λίγο τρελός :mrgreen:  αλλά τι να κάνουμε όλα επιτρέπονται στον έρωτα,τον πόλεμο και το gaming(except cheating) αλλά εγώ θα σου πρώτεινα να πάρεις ps3 γιατί όπως μπορείς να δεις στο signature είναι τόσο καυτό όσο η γκόμενα από πίσω trust me δεν θα το μετανιώσεις :wink:


Ok ! Δεν διαφωνώ καθόλου! Καλα ισως να διαφωνω λίγο.. Ξενέρωσα πραγματικα με την 40αρα εκδοση του PS3 δηλαδη ελεος no backwards compability! Εχω ποσα PS2 games και το Ps2 δενμ θα ζησει για πολυ ακομα.. Νο Card Slots! Αλλο και αυτο θα τους κοστιζε πολυ; Τελος, δεν εχει αυτο το γυαλιστερο σίδερο( ; )

Αλλα ας φύγουμε απο αυτοκαι να σου απαντησω.. Εδω δεν εχω money να παω στο Allou! και θα πάρω PS3!??! Που να τα βρω τοσα! Ασε που δεν τα αξιζει τοσα! Να ταν το 80αρι οκ τοτε..

I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification