Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

PlayStation Network: Ειδήσεις/Απορίες

08 Feb 2009 22:06 #50379 by Ast3r1x
Geia sas paidia!mporw na kanw mia erwtisoula?
exw dei kati videakia sto youtube pou allazoun skliro sto PS3...to exei dokimasei kaneis?an nai poion proteinetai?a k alli mia erwtisi...prepei na to steilw sti sony gia tin allagi i monos m?tha exw kapoio provlima me tin eggyisi meta?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Feb 2009 01:14 #50398 by Κωνσταντίνος Κουτσούμπας
Δεν εχεις προβλημα με την εγγυση και την αλλαγη την κανεις μονο σου. Μονο προσεχε να παρεις αυτα που λενε στο βιντεο, μην κανεις κανα λαθος. Νομιζω θελει SATA και 2,5''.
Εγω δεν το εχω δοκιμασει ακομα γιατι ακουω απο πολλους πως καμια φορα η βιδα που κραταει τον σκληρο θρυματιζεται ή πολτοποιειται. Οποτε το αφηνω στην ησυχια του και δεν κατεβαζω trailer ή αν τα κατεβασω αφου τα δω μια δυο φορες τα διαγραφω

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Feb 2009 19:49 #50415 by Milkman14
Γινοταν να αλλαξεις σκληρο στο ps3??Πρωτη φορα το ακουω και εχω το playstation εδω και ενα χρονο.Μπορει καποιος να μου στειλει καποιο ''λινκ'' να του ''ριξω μια ματια'' :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Feb 2009 20:01 #50417 by crist35
Θέλω να κάνω μια ερώτηση που ίσως φανεί ανοήτη σε πολλούς. Επειδή είμαι λίγο μεγαλούτσικος (37) και λάτρης των παιχνιδιών της δεκαετίας του '80 ύπαρχει περίπτωση να βρω τέτοια παιχνίδια για το playstation 3?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Feb 2009 23:40 #50426 by Κωνσταντίνος Κουτσούμπας
Οχι, αλλα μπορεις να τα κατεβασεις στο PC σου. Τωρα οσον αφορα την αλλη ερωτηση του Γαλατά :wink: γραψε ''change ps3 hdd'' και θα παρεις πολλα αποτελεσματα, τοσο στο google οσο και στο youtube.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Feb 2009 10:39 #50427 by crist35
Έχω ακούσει ότι μπορείς να βάλεις emulator sto ps3 μεσω linux. Αληθεύει;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Feb 2009 12:31 #50428 by Κωνσταντίνος Κουτσούμπας
Ναι...καπως...αφου χορεψεις το χορο της βροχης πρωτα. Απ' οτι εχω ακουσει, χωρις να το εχω κανει, ειναι αρκετα περιπλοκο και δεν εχω ιδεα πως να σε καθοδηγησω.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Feb 2009 17:23 #50503 by nick_name
Ασε ρε δεν το ηξερα θα μαθω πως και θα προσπαθησω να το κανω...μετα τον χορο της βροχης και την εξεταστικη...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Feb 2009 18:09 #50507 by Κωνσταντίνος Κουτσούμπας
Καθυστερει το Demo του H.A.W.X.



Λόγω τεχνικων προβληματων το HAWX δεν θα βγει στο PS Store μεχρι τις 27 Φεβρουαριου. Θυμιζουμε το HAWX είναι παιχνιδι με πολεμικα αεροπλανα, απο τον Tom Clancy. Θα κυκλοφορησει στις 13 Μαρτιου και παροτι δεν του φαινεται, τα αρχικα σχολια ηταν πολυ θετικα.

Ελπιζω πως η τελικη εκδοση θα ειναι αρκετα διαφορετικη απο αυτο που βλεπω τωρα, γιατι για να πω την αληθεια, το παρον αποτελεσμα δεν με εχει εντυπωσιασει παρα πολυ. Μου φαινεται καπως χοντροκομενο και αχαρο. Θα περιμενω να δω τη συνεχεια.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Mar 2009 02:15 #51125 by Γεράσιμος Βαγγής
αμα δεν διορθωθει ο τεραστιος χρονος loading τοτε δεν..

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification