Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

PlayStation Network: Ειδήσεις/Απορίες

10 Nov 2010 21:57 #83973 by Frank
ναι "call of duty" οπως ειναι τα λες, δεν χρειαζεσαι 2 modem, συνδεεις το ethernet στο modem του υπολογιστη δεν χρειαζεσαι δευτερο modem, αρκει να εχεις δυο καλωδια ethernet, και ναι θα εχεις internet και στο pc συγχρονως :wink:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Nov 2010 22:11 #83974 by call of duty
καταλαβα.κατι τελευταιο,γιατι ειπες ομως 2 καλωδια ethernet?[το ενα για το ps3,το αλλο]?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Nov 2010 22:40 #83979 by Frank
τωρα ειδα την προηγουμενη σελιδα και θυμηθηκα που ειπες οτι στο pc εισαι wireless αρα δεν χρειαζεσαι δευτερο ethernet, (νομιζα οτι ειχες το pc συνδεδεμενο με ethernet ηδη στο modem)

επομενως συνδεεις το ps3 με το modem με το ethernet :wink:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Nov 2010 23:04 #83981 by Aνέστης Αδαμίδης
Κοίτα, υπάρχουν modem, όπως το δικό μου που παίρνουν ένα usb ένα ethernet. Οπότε μπορείς να δεις και να διαλέξεις. :wink:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Nov 2010 23:06 #83983 by call of duty
οταν θα παω στα internet settings,θα βαλω το wep key απο το modem του υπολογιστη?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Nov 2010 19:56 #84025 by call of duty
ξερει κανεις? :-k

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Nov 2010 23:17 #84034 by rafor
Εξαρταται απο την κρυπτογραφηση του κωδικου ασφαλειας του wireless σου.Εαν ειναι WAP ή WEP κλπ.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Nov 2010 23:26 #84036 by call of duty
Δεν το εχω τσεκαρει ακομα,αλλα πιστευω να εχει τον κωδικο wep απο κατω,αν το εχει τον βαζω νομιζω,ε???[αμα εχει wep γινεται κατι διαφορετικο???]

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Nov 2010 21:16 #84940 by call of duty
γεια.τα modem εχουν παντα πανω απο μια θηκη?επειδη δε το εχω κοιταξει ακομα για αυτο ρωταω γιατι θελω να ξερω οταν θα παω να βαλω το ethernet.ξερει κανεις στα σιγουρα??? :-k

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Dec 2010 17:09 #85392 by call of duty
παιδια το πηρα το ethernet καλωδιο και εχω δυο ερωτησεις μονο,στα internet settings θα επιλεξω wired connection ή wirelless? θα χρειαστει να βαλω wep key αμα πατησω wired connection??? :roll:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification