Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Battlefield 1

14 Sep 2018 20:19 #218866 by Άκης Ζαχαριάδης
Εχει πολυ καλα γραφικα, άλλα ο χαμουλης που γινεται στο 4 δεν υπάρχει στο 1, αναμένω να δω και το V

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Sep 2018 03:33 - 15 Sep 2018 03:37 #218872 by Blood Prince
Replied by Blood Prince on topic Battlefield 1
Η γνώμη μου είναι πως είναι ένα FPS με ενδιαφέρουσα υπόθεση καθώς σχετίζεται με τον Παγκόσμιο Πόλεμο και έχει καλά-σύγχρονα γραφικά αλλά δεν ξεφεύγει από ένα σημαντικό μειονέκτημα που έχουν αρκετά παιχνίδια της σειράς Call of Duty και Battlefield.

Το μειονέκτημα στο οποίο αναφέρομαι είναι το μικρό σε διάρκεια single player campaign και αυτός είναι και ο λόγος που δεν τρέχω να το αγοράσω.Για μένα ένα Campaign 8 ώρες είναι πάρα πολύ μικρό στην στιγμή που ο κύριος λόγος για τον οποίο αγοράζω ένα FPS είναι το Single Player Campaign καθώς δεν παίζω σχεδόν καθόλου Multiplayer.

Ελπίζω το Battlefield 5 τουλάχιστον να είναι μεγαλύτερο σε διάρκεια.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Sep 2018 14:52 - 15 Sep 2018 14:53 #218876 by Άκης Ζαχαριάδης
Όντως εχει μικρο single player, αλλα το κύριο χαρακτηριστικο τους για αυτα τα Games ειναι το multyplayer, εκεί βασίζοντε αλώστε και εκει ειναι το ενδιαφέρον κομματι :woohoo: B)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Sep 2018 14:45 - 17 Sep 2018 15:12 #218902 by Blood Prince
Replied by Blood Prince on topic Battlefield 1

akiszax wrote: Όντως εχει μικρο single player, αλλα το κύριο χαρακτηριστικο τους για αυτα τα Games ειναι το multyplayer, εκεί βασίζοντε αλώστε και εκει ειναι το ενδιαφέρον κομματι :woohoo: B)


Εγώ στην συλλογή μου έχω τα Call of Duty Modern Warfare,Black Ops 2 (8 ώρες διάρκεια αλλά παρέχει δυνατότητα και για Replayability με διαφορετικές επιλογές) και Ghosts καθώς και το Battlefield:Hardline και έχω παίξει και το World at War.Ολα αυτά τα παιχνίδια τα αγόρασα για το Single Player Campaign.Το Multiplayer δεν μου τράβηξε το ενδιαφέρον ποτέ.

Επιπλέον μην ξεχνάμε πως Multiplayer μπορείς να παίξεις μόνο κατά τα πρώτα χρόνια της κυκλοφορίας όπου υπάρχει Hype.Αν πάω να παίξω τώρα Black Ops 2 Multiplayer χλωμό να βρω έστω και έναν να μπορώ να παίξω.

Στο παρελθόν έχουν κυκλοφορήσει FPS με ενδιαφέρον Campaign αλλά οι προγραμματιστές ακολουθούν την τακτική τύπου Overwatch που αναφέρεις.Γι'αυτό και εγώ σταμάτησα να αγοράζω από τότε.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Sep 2018 15:46 #218903 by Άκης Ζαχαριάδης
Πάρε battlefield 4 να βρεις την υγεια σου. Μέτα από τόσα χρονιά κυκλοφορίας του game πολλές φόρες οι Servers είναι full.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Jul 2021 18:52 - 24 Jul 2021 18:52 #253929 by Σταμάτης Καράμπογας
Το Battlefield 1 Revolution, το οποίο περιλαμβάνει το base game και τέσσερα expansion packs, θα είναι δωρεάν για το σαββατοκύριακο στο Steam. Μπορείτε να παίξετε εντελώς δωρεάν το singleplayer  campaign , καθώς και multiplayer και αν σας αρέσει μπορείτε να το αγοράσετε με μειωμένη τιμή μέσα στο σαββατοκύριακο.

Για να κατεβάσετε το Battlefield 1 κάντε κλικ εδώ .

Μπορείτε να παίξετε το Battlefield 1 εντελώς δωρεάν μέχρι την Κυριακή 22:00.

Science isn’t about why! It’s about why not!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Jul 2021 01:39 - 25 Jul 2021 01:41 #253936 by Γεώργιος Χιντζιδης-Τοπαλιδης
Ότι καλύτερο για το Σαββατοκυριακο το ξεκίνησα ήδη και είναι πράγματι ευκαιρία. Το είχα παίξει κ παλιότερα δοκιμαστικά κυρίως το online και τώρα με την έκπτωση σκέφτομαι να το αγοράσω!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Aug 2021 20:50 #254519 by Stathis Moose Stathopoulos
Δωρεάν για το Σαββατοκύριακο

Το Battlefield 1 Revolution, το οποίο περιλαμβάνει το base game και τέσσερα expansion packs, θα είναι δωρεάν για το σαββατοκύριακο στο Steam. Μπορείτε να παίξετε εντελώς δωρεάν το singleplayer campaign, καθώς και multiplayer και αν σας αρέσει μπορείτε να το αγοράσετε με μειωμένη τιμή μέσα στο σαββατοκύριακο.
Για να κατεβάσετε το Battlefield 1 κάντε κλικ εδώ .

Μπορείτε να παίξετε το Battlefield 1 εντελώς δωρεάν μέχρι την Κυριακή 22:00.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification