Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Guild Wars 2

24 Apr 2013 20:19 #123278 by Βασίλης Καμακάρης
Rytlock's Critter Rampage: Guild Wars 2...Platform!



Πάρτε τον έλεγχο του Rytlock σε ένα δωρεάν Retro 2D Platform από την ArenaNet.

Διαβάστε Περισσότερες Πληροφορίες

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Jun 2013 15:20 #126432 by Βασίλης Καμακάρης
Για πάρτε μια γεύση από το νέο dlc του guild wars 2 Sky Pirates of Tyria . Μπείτε δυναμικά σε νέες περιπέτειες στον κόσμο του guilde wars.

[center:2z95xwhx][youtube:2z95xwhx]
[/youtube:2z95xwhx][/center:2z95xwhx]

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Aug 2013 01:11 #130304 by Petros Kitsaras
Replied by Petros Kitsaras on topic Guild Wars 2
το αγώρασα πριν λίγες μέρες και φίλε δεν το περίμενα πολύ ωραίο παιχν΄διι! Ποιος παίζει ακόμα;

STEAM: TheGamerUrsoEAOrigin: TheGamerUrso
UPlay: GamerUrso Battle.net: GarfangGR

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Aug 2013 02:10 #130305 by Petros Kitsaras
Replied by Petros Kitsaras on topic Guild Wars 2
Ορήστε ο χαρακτήρας μου!

STEAM: TheGamerUrsoEAOrigin: TheGamerUrso
UPlay: GamerUrso Battle.net: GarfangGR

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Aug 2013 02:15 #130670 by Κώστας Λάβαρης
Το Guild Wars 2 αποτελεί το ταχύτερο σε πωλήσεις MMORPG πουλώντας 3 εκατομμύρια αντίτυπα σε 9 μήνες! Στον αντίποδα, το WoW που κυκλοφόρησε τον Νοέμβριο του 2004 στην Αμερική και τον Φεβρουάριο του 2005 στην Ευρώπη κατάφερε να πουλήσει 2 εκατομμύρια αντίτυπα τον Ιούνιο του 2005.

[youtube:3clfa9a1]
[/youtube:3clfa9a1]

Την ερχόμενη Παρασκευή και συγκεκριμένα το τριήμερο 23-25 Αυγούστου θα μπορείτε να παίξετε το παιχνίδι εντελώς δωρεάν μέσω trial. Κάντε από τώρα εγγραφή στο επίσημο site και αν θέλετε να βρεθείτε παρέα με άλλους αναγνώστες του GameWorld τότε συμπληρώστε τον server και το nickname σας εδώ! :)

-Πάτρικ με ακούς;
-Όχι, έχει σκοτάδι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Nov 2013 20:22 #135069 by Mιχάλης
Replied by Mιχάλης on topic Guild Wars 2
Μέτα απο αρκετά χρόνια που έμεινα πιστός στο wow και έχοντας σταματήσει εδω και 1 χρόνο το συγκεκριμένο mmo σκέφτομε σόβαρα να δοκιμάσω το GW2 καθώς έχω εντυπώσιαστει απο το πόσο όμορφος φαινετε ο κόσμος του και το γεγόνος οτι δέν εχει fee κάθε μήνα ...
Αρχίκα θέλω να ρώτήσω έαν υπαρχει κάποια Ελληνική guild οι εαν παίζουν ατόμα απο εδώ οργανομένα σε κάποιο server και που.Εαν οχι θα παρακαλούσα να μου προτείνετε καποιο server.
Διαβάζω τα reviews και πιστεύω οτι ειναι οτι πρεπει αυτη τη στιγμή για εμένα το game διοτι δεν εχω πλεον χρόνο για πολλες ωρες grinding and raiding.
Τέλος θα ηθέλα περαιτερω γνωμες σχετικα με το game και εαν ειναι ακόμη active oi servers και δεν εχει πέσει το activity καθώς εχει περασει και 1 χρονος απο το launch
Οπώς καταλάβατε κάνω ενα 1st check για να δώ που και έαν θα παιξω το συγκεκριμενω παιχνίδι καθε σχολιο σας θα ειναι χρήσιμο !

Ευχαριστώ !

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Dec 2013 15:41 #137988 by Σταύρος Δήμου
Σήμερα το ξεκίνησα και εγώ με Norn χαρακτήρα στο Gandara. Όποιος θέλει ας γράψει εδώ αν θέλει να παίξουμε κάνα session. Είμαι noob ε ? υπ' όψιν.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Dec 2013 17:11 #138214 by Petros Kitsaras
Replied by Petros Kitsaras on topic Guild Wars 2
Εγώ παίζω στον Gunnar's Hold και είμαι σε guild ξένω βέβαια με κάτι φίλους και παίζουμε. Βέβαια μπορώ να πω ότι το παιχνίδι δεν είναι άσχημο αλλα του λείπουν αρκετά πραγματάκια για να γίνει ποιο ενδιαφέρων. Guild Halls δεν υπάρχουν ακόμα , Guild VS Guild απο όσο ξέρω δεν υπάρχουν ακόμα, Τα Dungeons τα περισσότερα είναι κάπως broken και 1 στα 10 είναι ενδιαφέρων. Βέβαια έχει πολλα Activities να κάνείς και όπως να το κάνουμε είναι διαφορετικό σας είδος. Βέβαια μακάρι να βάζανε κάποιο είδος Raid. θα ήταν ποιο ενδιαφέρων.

STEAM: TheGamerUrsoEAOrigin: TheGamerUrso
UPlay: GamerUrso Battle.net: GarfangGR

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Jun 2014 16:14 #145280 by Eluse
Replied by Eluse on topic Guild Wars 2
για όποιον ενδιαφέρεται για open world pvp (world vs world) προτείνω τον server : seafarers rest.
υπάρχουν πολλές guild που κάνουν recruitment και δυνατό ζωντανό alliance.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Jul 2014 23:44 #147247 by Petros Kitsaras
Replied by Petros Kitsaras on topic Guild Wars 2
Eluse παίζω GW2 και είμαι σε μια απο τις Guild στο Server που λές. Ωραία είναι αλλα δυσκολεύομαι να βρω πράγματα να κάνω.... Μπορεί να μου εξηγήσει ποιο είναι το End Game του GW2 εκτός του WvW και spvp; Εκτός επίσεις απο τα Living Story που το κάνεις μια φορά και τελειώνεις και εκτός απο το Achievment Hunting και πέρα απο Leveling νέο χαρακτήρα.

STEAM: TheGamerUrsoEAOrigin: TheGamerUrso
UPlay: GamerUrso Battle.net: GarfangGR

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification