Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Πωλήσεις σε games και κονσόλες

06 Jul 2007 19:40 #34820 by Georgios Liatopoulos
Παίζεις λίγο, την έχεις σε πολύ δροσερό μέρος ή είσαι απλά τυχερός. Ένας φίλος μου άλλαξε δύο μέχρι τώρα. Από ότι φενεται είναι πρόβλημα στο Motherboard και ακόμα και να το επισκευάσεις έχει τις ίδιες πιθανότητες να ξαναχαλάσει.

Για αυτό ακόμα και σε όσους δεν έχει χαλάσει μέχρι τώρα, να το προσέχετε πολύ. Ακούγετε ότι θα βγάλουν βελτιωμένη έκδοση κάποια στιγμή.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jul 2007 01:36 - 07 Jul 2007 02:02 #34829 by a Guest
H MICROSOFT ΕΒΓΑΛΕ ΕΛΑΤΤΩΜΑΤΙΚΗ ΚΟΝΣΟΛΑ....................
www.n4g.com/industrynews/News-49829.aspx

2.5 εκατομμυρια ελεττωματικες κονσολες για την ακριβεια

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jul 2007 02:01 #34830 by Αντώνης Κατρής
Κάτσε μη βιάζεσαι γιατί το PS3 είναι πολύ φρέσκο ειδικά στην Ευρώπη σε σύγκριση με το Wii και το 360. Σίγουρα για να επεκτήνουν την εγγύηση υπάρχει ζήτημα αλλά το 33% συνεπάγεται τρομακτικά μεγάλη πιθανότητα να σου χαλάσει...

Οι πηγές σου πάντως δεν αναφέρουν πόσα 360 ήταν εντός εγγύησης (δε χάλασαν από κακή χρήση) και σίγουρα ένα site αφιερωμένο στο Playstation δεν είναι και πολύ αξιόπιστη πηγή.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jul 2007 02:07 #34832 by a Guest
According to FOX News (10pm TV News Report), an estimated 2.5 million Xbox 360s have been reported defective. This could be the reason behind the 1.1 Billion $ fix and warranty extension.

Δεν νομιζω να το βγαλαν απο το κεφαλι τους...............Αλλωστε παρε τον συνοικο αριθμο 360 που εχει πουληθει και δες ποσο αντιστοιχουν τα 2.5 εκατομμυρια ελαττωματικα κομματια

(Δεν παιζει να γινει κατι τετοιο στη Sony γιατι το μαγαζι θα κλεισει.......Ξερεις ποσο πανε τα εξαστηματά του?? Δεν είναι απλο hardware οπως του 360...)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jul 2007 02:09 #34833 by Αντώνης Κατρής
2.5Μ ξεχωριστά κομμάτια? Ήταν κάποια από αυτά επισκευασμένα και ξαναχάλασαν (καθώς λένε είναι πιθανό)? Πόσα από αυτά δε χρησιμοποιούνταν στις κατάλληλες συνθήκες? Αν δε τα αναφέρει αυτά μια επιφύλαξη αν μη τι άλλο πρέπει να υπάρχει

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jul 2007 02:22 #34835 by a Guest
Τι εννοεις καταλληκες συνθηκες?? 5τετραγωνικα μετρα μακρια απο τοιχο και σε σημειο που να δημιουργει ρευμα η εξωπορτα για να μην ζεσταινεται????

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jul 2007 02:32 #34836 by Αντώνης Κατρής
Κατάλληλες συνθήκες είναι πχ να έχει 10 πόντους χώρο στη μια του πλευρά για να παίρνει αέρα...
Στη τελική όταν βλέπεις ότι το 360 σου, με 45αρι έξω, χωρίς air condition στο δωμάτιο και με το Forza 2 να γράφει υπερωρίες, σχεδόν δε ζεστάθηκε τότε λογικό δεν είναι να απορείς πως τα καταφέρανε κάποιοι να το κάψουν?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jul 2007 02:58 #34838 by a Guest
Αυτο που λες ειναι ακυρο και μην το χρησιμοποιησεις σαν επιχειρημα ποτε ξανα...........
Να σου θυμισω οτι πολλα γραφεια σαν το δικο μου για Η/Υ ειναι κλειστα κ απο τις 2 μεριες με αποσταση 2 εκατοστων και ως θαυματος κανενας Η/Υ δεν εχει καει μεχρι τωρα.....................Αρα εσυ που πληρωσες 400ευρωπουλα επρεπε να απαιτεις το μηχανημα να δουλευει χωρις να κανει μαλα****

Αλλωστε ειχες δει πολλα xbox ή PS2 να καουν?? Κ μην μου πεις οτι τοσα χρονια δεν εκανε 45βαθμους ή οτι δεν υπηρχαν ατομα που παιζαν 15ωρες συνεχομενες...................Αρα φιλε μου μην προσπαθεις να δικαιολογησεις τα αδικαιολογητα της microsoft...............Kαι αν οντως ηταν αυτες οι καταλληλες συνθηκες δεν θα εβγαινε η microsoft να αυξησει την εγγυηση στα 3 χρονια.......Θα ελεγε 'Α! εσεις δεν παιζατε στις καταλληλες συνθηκες αρα εσεις φταιτε κ οχι το γαματο το μηχανημα που φτιαξαμε...' Ειδες ομως να πει κατι τετοιο??? ΟΧΙ αντιθετα θα πληρωσει γαμω τα λεφτα σε επιδιορθωσεις......

Γιατι ως γνωστο......'Οι μαλακιες επιστρεφονται....'
Ελπιζω να σε επεισα :mrgreen:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jul 2007 11:20 #34841 by Μπάμπης Χαραλάμπους

freak27\ wrote: Αυτο που λες ειναι ακυρο και μην το χρησιμοποιησεις σαν επιχειρημα ποτε ξανα...........
Να σου θυμισω οτι πολλα γραφεια σαν το δικο μου για Η/Υ ειναι κλειστα κ απο τις 2 μεριες με αποσταση 2 εκατοστων και ως θαυματος κανενας Η/Υ δεν εχει καει μεχρι τωρα.....................Αρα εσυ που πληρωσες 400ευρωπουλα επρεπε να απαιτεις το μηχανημα να δουλευει χωρις να κανει μαλα****

Αλλωστε ειχες δει πολλα xbox ή PS2 να καουν?? Κ μην μου πεις οτι τοσα χρονια δεν εκανε 45βαθμους ή οτι δεν υπηρχαν ατομα που παιζαν 15ωρες συνεχομενες...................Αρα φιλε μου μην προσπαθεις να δικαιολογησεις τα αδικαιολογητα της microsoft...............Kαι αν οντως ηταν αυτες οι καταλληλες συνθηκες δεν θα εβγαινε η microsoft να αυξησει την εγγυηση στα 3 χρονια.......Θα ελεγε 'Α! εσεις δεν παιζατε στις καταλληλες συνθηκες αρα εσεις φταιτε κ οχι το γαματο το μηχανημα που φτιαξαμε...' Ειδες ομως να πει κατι τετοιο??? ΟΧΙ αντιθετα θα πληρωσει γαμω τα λεφτα σε επιδιορθωσεις......

Γιατι ως γνωστο......'Οι μαλακιες επιστρεφονται....'
Ελπιζω να σε επεισα :mrgreen:



LOOOOOOOOOOL Δίκιο έχεις! Εγώ θα μείνω με το Wii προς στιγμην kai toy xronou PS3!!!!!!!!!!!!!

I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jul 2007 12:18 #34845 by Chris Zotos

IloveCONSOLES\ wrote:

freak27\ wrote: Αυτο που λες ειναι ακυρο και μην το χρησιμοποιησεις σαν επιχειρημα ποτε ξανα...........
Να σου θυμισω οτι πολλα γραφεια σαν το δικο μου για Η/Υ ειναι κλειστα κ απο τις 2 μεριες με αποσταση 2 εκατοστων και ως θαυματος κανενας Η/Υ δεν εχει καει μεχρι τωρα.....................Αρα εσυ που πληρωσες 400ευρωπουλα επρεπε να απαιτεις το μηχανημα να δουλευει χωρις να κανει μαλα****

Αλλωστε ειχες δει πολλα xbox ή PS2 να καουν?? Κ μην μου πεις οτι τοσα χρονια δεν εκανε 45βαθμους ή οτι δεν υπηρχαν ατομα που παιζαν 15ωρες συνεχομενες...................Αρα φιλε μου μην προσπαθεις να δικαιολογησεις τα αδικαιολογητα της microsoft...............Kαι αν οντως ηταν αυτες οι καταλληλες συνθηκες δεν θα εβγαινε η microsoft να αυξησει την εγγυηση στα 3 χρονια.......Θα ελεγε 'Α! εσεις δεν παιζατε στις καταλληλες συνθηκες αρα εσεις φταιτε κ οχι το γαματο το μηχανημα που φτιαξαμε...' Ειδες ομως να πει κατι τετοιο??? ΟΧΙ αντιθετα θα πληρωσει γαμω τα λεφτα σε επιδιορθωσεις......

Γιατι ως γνωστο......'Οι μαλακιες επιστρεφονται....'
Ελπιζω να σε επεισα :mrgreen:



LOOOOOOOOOOL Δίκιο έχεις! Εγώ θα μείνω με το Wii προς στιγμην kai toy xronou PS3!!!!!!!!!!!!!


Το πήρες τελικά ???

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification