Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Guitar Hero

29 Dec 2006 10:50 #24547 by Νικολής Ασημάκης
Άνοιξα αυτό το topic γιατί θέλω να ρωτήσω πόσο κοστίζει το προαναφαρθέν παιχνίδι και τι χρειάζετε να αγοράσεις για να το παίξεις. Βέβαια κάποιες γνώμες, αλλά και προσωπικές εμπειρίες θα ήταν ευπρόσδεκτες. :wink:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Dec 2006 11:45 #24550 by Mitropoulos Kostis
Replied by Mitropoulos Kostis on topic Guitar Hero
Νομίζω πως είναι όλο το σετ πακεταρισμένο. Δεν χρειάζεται κάτι extra..αλλά ρε Νικολί, Guitar hero ρε φίλε?? Ήμαρτον....!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Dec 2006 11:54 #24551 by Αντώνης Κατρής
Γιατί ρε όχι ρε συ??? Ο Μάνος που το είχε δοκιμάσει και έχει και σχετικό βίντεο έχει πει τα καλύτερα... Αν μάλιστα το παίξεις και τρελός rock star τότε θα έχει άφθονο χαβαλέ ειδικά στην παρέα!!! Απ'όσο ξέρω κι εγώ το παιχνίδι έρχεται κομπλέ όλο το σετάκι αλλά ρε γμτ η κιθάρα είναι κοροϊδία... Χάθηκε ο κόσμος να δίνουν μια stratocaster???

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Dec 2006 12:33 #24556 by Gabriel
Replied by Gabriel on topic Guitar Hero
re paidia prepei na paizeis kanonika? dld sol majore mi minore kai etsi?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Dec 2006 13:22 #24560 by Σπύρος Κλαουδάτος
Ξεχαστε το πρωτο. Εχει ερθει το 2 και ειναι ακομα καλυτερο.

Το δινουν μονο του
play.com/Games/PlayStation2/CART ... ml?cur=258

και με την κιθαρα
play.com/Games/PlayStation2/CART ... ml?cur=258

Την ανοιξη και στο 360

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Dec 2006 13:58 #24562 by Νικολής Ασημάκης
Eίδα στο site πληροφορίες και για το 1 και για το 2 και πιστεύω πως το 1 είναι καλύτερο, γιατί έχει πολλά αγαπημένα μου τραγούδια. Και μια ακόμα ερώτηση. Επειδή δεν έχω πάρει ακόμα PS2 ( :oops: ) πόσο θα μου κοστίσει η αγορά του σε συνδυασμό με την αγορά του παιχνιδιού;



Υ.Γ. Μην αρχίσετε να μου λέτε τίποτα για PS3 γιατί σιγά μην περιμένω ως το Μάιο και σιγά μην πληρώσω τα μαλλίοκέφαλά μου.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Dec 2006 15:34 #24571 by Σπύρος Κλαουδάτος
To PS2 μπορεις να το βρεις πακετο με διαφορα παιχνιδια για 140-160Ε. Το Guitar Hero 70E.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Dec 2006 16:36 #24581 by Νικολής Ασημάκης
Μήπως ένα από τα δώρα του PS2 είναι και το Guitar Hero;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Dec 2006 17:22 #24592 by Αντώνης Κατρής
Σπύρο αγόρι μου μόλις είπες τους τρεις μαγικούς αριθμούς και μπήκες στην καρδιά μου... Και πραγματικά στεναχωριόμουν γιατί δεν έχει βγει στο 360 αλλά τώρα νιώθω ήδη καλύτερα!!! Αλλά και πάλι θα ήθελα να έχει μια ποικιλία από κιθάρες γιατί αυτή την αηδιαστική Gibson (ή Epiphone) πραγματικά δε θέλω ούτε να τη βλέπω... Πάντως από κομμάτια έχει αρκετά καλούς τίτλους αν και εκεί θα έπρεπε να γίνει κάτι ώστε να εκμεταλεύεται το σκληρό του 360 ώστε να κατεβάζεις κι άλλα κομμάτια όποια εσύ γουστάρεις

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Dec 2006 21:09 #24606 by Σπύρος Κλαουδάτος
Στο 360 θα χρησιμοποιει αλλη κιθαρα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification