Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Ποιο είναι το αγαπημένο σας video game?

23 Aug 2014 08:51 #148323 by Kωνσταντινος Σολδατος
Ωχ τι ρωτας βρε φιλε..πολλα αναφερθηκαν πιο πανω,οπως mgs,resident evil...κατι πιο καινουργιο τα ac φυσικα!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Aug 2014 11:18 #148334 by Κωνσταντινος Καλαμαρας
δυσκολη απαντηση και δεν μπορω να πω μονο ενα
αγαπημενα games τα οποια τα παιζω απο οταν ειχαν προτοβγει ειναι
Metal gear solid
Final fantasy
God of war
Αυτα ειναι τα games που ξεχωριζω και που τα παιζω ξανα και ξανα χωρις να βαρεθω

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Aug 2014 01:42 #148416 by Thanos Kampolis
Μας βαζεις δυσκολα. Metal Gear Solid 1, Legend Of Dragoon, Breath of Fire 3, StarCraft 1 + Retribution + Stellar Forces και πολλα ακομα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Sep 2014 21:42 #149320 by ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΛΑΓΓΙΩΛΗΣ
Με μεγάλη δυσκολία... δεν μπορώ να διαλέξω ανάμεσα στο Tomb Raider και το Silent Hill! Κι όμως στους 2 τρίτος χωρεί!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Dec 2014 13:50 #153180 by Georgios Manolis
Είναι πολλά παιχνίδια που έχουν μια ξεχωριστή θέση στη συλλογή μου χωρίς να ξεχωρίζει κάποιο.Το μόνο παιχνίδι που ξεχώρισα μίλια μπροστά είναι το Crysis 1 (Pc version το τονίζω γιατί στο Pc είναι η ολοκληρωμένη εμπειρία).
Όπως είπα και στο προφίλ μου είναι πολλοί οι λόγοι που το ξεχώρισα και δε φτάνει ένα topic για να του αναλύσω όλους. :lol:
Μπορώ μόνο να πω 2 λόγους.Είναι τα 2 συναισθήματα που ένιωσα όταν το έπαιξα.
1) Ένιωσα ότι είμαι 5 χρονών ενώ ήμουν 20 χρονών γαϊδούρι όταν το πρωτοέπαιξα.Ένιωσα σαν πιτσιρικάς που παίρνει το πρώτο του δώρο.Επειδή το παιχνίδι έχει όλα αυτά που ζητούσα από ένα παιχνίδι.
2)Ένιωσα ότι βρίσκομαι στ αλήθεια εκεί.Κανένα άλλο παιχνίδι δεν το έχω "ζήσει" τόσο έντονα.Ότι βλέπεις,ότι ακούς,με ότι όπλο ρίχνεις έχει αυτό το "feel real".Σχεδιαση,sound effects και physics μαζί με brutal AI των εχθρών και διαδραστικό gameplay δημιουργούν τη ποιο ζωντανή και έντονη εμπειρία που είχα σε vieogame.

The fire cracked silently as four Stalkers sat around it. The night was silent, only a small wind and the rustling of grass and leaves to fill the ears. One of the men spoke up suddenly: "Have you children heard the tale of the Monolith?"
- S.T.A.L.K.E.R. local folclore

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Dec 2014 16:48 - 05 Dec 2014 16:49 #153234 by Dimitris Locke

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Dec 2014 17:00 #153240 by Νίκος Ταφραλίδης
Ομοιοπαθής !!!!!!!! Το 80% απο αυτά που δείχνει το βίντεο τα έπαθα :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Dec 2014 17:19 #153244 by Dimitris Locke

Aelaos wrote: Ομοιοπαθής !!!!!!!! Το 80% απο αυτά που δείχνει το βίντεο τα έπαθα :)


Respect

Σε καταλαβαίνω απόλυτα...

:cheer:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Feb 2015 23:49 #157345 by Λευτέρης Νταβερνιάρης
Τα αγαπημένα μου είναι L.A. Noire<3 και bioshock infinite... Αν και την περισσότερη ώρα την έχω περάσει(στο PC, ας μην μπλέξω την nitendo)με το Black Flag το οποίο το τερμάτισα 100%

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world" - G-Man

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification