Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Διαγωνισμός 12 χρόνια GameWorld

10 Jul 2017 22:20 #201597 by Leon Kountouras
Καλησπέρα είχα κερδίσει από εδώ www.gameworld.gr/component/content/article/165-2014-05-19-05...nera-day-one-edition-ο-νικητής

Μπορώ να συμμετάσχω και στην δεύτερη εβδομάδα για δώρο;Γιατί το όνομά μου δεν είναι στους νικητές της πρώτης εβδομάδας.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Jul 2017 01:39 - 11 Jul 2017 01:40 #201631 by Angel

leonalkalai wrote: Καλησπέρα είχα κερδίσει από εδώ www.gameworld.gr/component/content/article/165-2014-05-19-05...nera-day-one-edition-ο-νικητής

Μπορώ να συμμετάσχω και στην δεύτερη εβδομάδα για δώρο;Γιατί το όνομά μου δεν είναι στους νικητές της πρώτης εβδομάδας.


Απο την στιγμή που το δώρο που αναφέρεις δεν είναι απο τον διαγωνισμό "12 Xρόνια Gameworld" και εφόσον δεν έχεις κερδίσει κάποιο δώρο απο τον εν λόγω διαγωνισμό τότε ναι μπορείς να συμμετέχεις.Το ίδιο ισχύει και για τις υπόλοιπες εβδομάδες αρκεί βέβαια να μην έχεις κερδίσει κάποιο δώρο απο τον διαγωνισμό.

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Jul 2017 12:24 #201674 by Γιωργος Γεωργουδακης
Εγω κερδισα ενα απο τα Farpoints της πρωτης εβδομαδας και επιδει ελεγε να βαλω το κανονικο μου ονομα το εκανα αλλα εμενα δεν μου εχει ερθει ακομα καποιο email σχετικα με τον διαγωνισμο μπορειτε να με βοηθησετε??

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Jul 2017 14:05 #201684 by Aνέστης Αδαμίδης

Gexter wrote: Εγω κερδισα ενα απο τα Farpoints της πρωτης εβδομαδας και επιδει ελεγε να βαλω το κανονικο μου ονομα το εκανα αλλα εμενα δεν μου εχει ερθει ακομα καποιο email σχετικα με τον διαγωνισμο μπορειτε να με βοηθησετε??

Φιλαράκι, δείξε λίγο κατανόηση και έχε υπομονή. Αυτή τη στιγμή υπάρχει μεγάλος φόρτος εργασίας με τον συντονισμό για το διαγωνισμό και όλες τις άλλες εργασίες που έχουν για να ενημερώνεται το κοινό, επομένως ίσως πάρει λίγο καιρό μέχρι να επικοινωνήσουν μαζί σου. Αν δεις και περνάει μήνας, τότε να αρχίσεις να αναζητάς.
The following user(s) said Thank You: Πιέρρος Φουστέρης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Jul 2017 23:11 #201767 by Πιέρρος Φουστέρης
Φίλε Gexter, όπως σου είπε ο TheReaper, οι συμμετοχές είναι, ήδη, πάρα πολλές. Θα σας παρακαλούσαμε όλους να περιμένετε 1-2 εβδομάδες (μπορεί και παραπάνω) και μετά να επικοινωνήσετε, πάλι, μαζί μας στο info[at]gameworld.gr για το δώρο σας. Ευχαριστούμε για την κατανόηση.

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Jul 2017 21:42 #201826 by GeorgeGR1
Γεια σας, προσπαθώ να κάνω αυτό το βήμα στον κεντρικό διαγωνισμό:

"Πως θα δηλώσετε συμμετοχή στο διαγωνισμό
1)Κάντε Like σε αυτή την είδηση και Share στο προφιλ σας στο Facebook με hashtag #GameWorld."

Κάνω share με το κουμπάκι share δίπλα στο Like κανονικά όμως πατώντας το "Like (879)" απλά βγαίνει ένα popup του facebook και κλείνει αμέσως. Μετά στο Αρχείο δραστηριοτήτων στο Facebook δεν βλέπω το like, μόνο το share της είδησης. Έχει καταχωρηθεί η συμμετοχή μου;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Jul 2017 13:07 #201870 by Πιέρρος Φουστέρης
GeorgeGR1, η συμμετοχή σου είναι έγκυρη, μην ανησυχείς.

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister
The following user(s) said Thank You: GeorgeGR1

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Jul 2017 12:31 #202158 by Giorgos Tsolaridis
Καλησπέρα! Έχω κερδίσει το Logitech G233 headset, τώρα περιμένω να μου έρθει email στο οποίο θα απαντήσω για να δώσω τα στοιχεία μου?

I don't need to get a life. I'm a gamer, I have lots of lifes.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Jul 2017 12:35 #202159 by Πιέρρος Φουστέρης
Φίλε BigGreekGamer, ναι, θα περιμένεις μέχρι να έρθει e-mail.

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister
The following user(s) said Thank You: Giorgos Tsolaridis

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Jul 2017 16:47 - 17 Jul 2017 17:00 #202205 by Dimitris Fokas
Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω κάτι θέλω να συμμετέχω στον διαγωνισμό για τα ακουστικά Roccat Cross Gaming headset και τι ακριβώς πρέπει να κάνω για να μπω στον διαγωνισμό ??

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification