Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Need for Speed Undercover

09 Nov 2008 19:09 #48746 by Giannis
Replied by Giannis on topic Need for Speed Undercover
kamia blakei 8a einai pali....
:roll:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Nov 2008 22:46 #48750 by Δημήτρης Μπαλαγιάννης
Χαχα, έλεος. Έτσι πήγαινα σήμερα εγώ στην Αττική οδό με την Mercedes 1 φίλου. Γιατί να το βλέπω και σε pixels, όταν το κάνω κανονικά :lol:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Nov 2008 17:18 #49182 by Nikos Georgopoulos
το κατεβασα σημερα.εχει ωραιο story και τρελα γκαζια.
λιγο οι καταδιωξεις με τους μπατσους μου τη σπανε αλλα οκ

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Nov 2008 20:11 #49196 by Δημήτρης Μπαλαγιάννης
Πήγα να το ακτεβάσω στο κινητό αλλά η εφαρμογή έχει "σφάλμα εξαίρεσης" ](*,) ....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Nov 2008 03:41 #49201 by Μάνος Γρυπάρης
Μην κάνετε αναφορές σε πειρατικά! Όποιος θέλει να παίξει ένα παιχνίδι παίζει το demo του (αν υπάρχει) και πηγαίνει στο κατάστημα να το αγοράσει αυθεντικό.

Διαβάστε το review

Κατά την γνώμη μου δεν είναι ότι περιμέναμε, πάντως είναι καλύτερο από το Pro Street γιατί σου δίνει πολύ καλύτερο έλεγχο του αυτοκινήτου (κάτι πολύ βασικό). Μην περιμένετε Drafts, Drifts και τα σχετικά αλλά τουλάχιστον έχει οδήγηση σε ανοικτούς δρόμους.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Dec 2008 11:10 #49230 by Stathis Yannacopoulos
Απαράδεκτο παιχνίδι..

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Jun 2021 22:59 #251833 by Γιώργος Τσάκωνας
Η Electronic Arts επανάφερε για λίγο τρία από τα πέντε games Need For Speed στο Steam και τα έβαλε σε έκπτωση.

Τα Need For Speed Shift, Shift 2 και Undercover βρίσκονταν σε έκπτωση για μερικές ώρες, στα πλαίσια της “EA Racing Sale”. Αυτό όμως ήταν αποτέλεσμα κάποιου λάθους, καθώς η εταιρεία αφαίρεσε την δυνατότητα αγοράς. Οι σελίδες τους στο Steam πάντως παραμένουν διαθέσιμες ακόμα. Τα Need For Speed Carbon και The Run δεν έχουν επιστρέψει μέχρι στιγμής στο Steam ενώ η εταιρεία δεν έχει κάνει κάποιο σχόλιο σχετικά με το περιστατικό. Οι αντιδράσεις του κόσμου στην απόφαση της Electronic Arts να αφαιρέσει τα games Need For Speed από το Steam χωρίς προειδοποίηση ήταν αρνητικές και πολλοί ζητάνε από την εταιρεία να τα επαναφέρει στα digital stores.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification