Μόνιμες Στήλες Game Maniacs Game Maniacs 24A: Άγγελος Μάης (SfcMais)

Game Maniacs 24A: Άγγελος Μάης (SfcMais)

Tuesday, 22 Mar 2016  | in Game Maniacs | Γράφτηκε από τον Μάνος Γρυπάρης   | (10 σχόλια)
https://www.gameworld.gr/media/reviews/photos/thumbnail/320x180s/55/46/23/game-maniacs-24-a-81-1458641484.jpg
 

Game Maniacs 24A: Άγγελος Μάης (SfcMais)

Επιστροφή με νέο επεισόδιο.

Το Game Maniacs επιστρέφει αυτή την εβδομάδα καθώς μετά από πολύ καιρό είχαμε δύο νέες συμμετοχές στο τηλεπαιχνίδι μας.

Γνωρίστε σήμερα την συλλογή του Άγγελου Μάη (SfcMais). Δείτε το επεισόδιο:


Αύριο το GameWorld θα πάει στο σπίτι του Χαράλαμπου Οικονόμου (BobKid). Μετά την λήξη του αυριανού επεισοδίου θα ανέβει η ψηφοφορία στο Forum του GameWorld ώστε να ψηφίσετε τον νικητή του επεισοδίου.

Ο νικητής θα κερδίσει δώρο video game της επιλογής του προσφορά του e-shop.gr.

Συζητήστε για το Game Maniacs σε αυτό το forum topic.

Mόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να γράψουν σχόλια. Παρακαλούμε κάντε πρώτα Login στο site. Αν δεν έχετε λογαριασμό στο GameWorld τότε κάντε Register και στη συνέχεια Login.

Comments  

#1 +3 DoUzOs (Level 27) 22/03/2016 13:55
Πολύ δυνατή η συλλογή του Άγγελου! Χαίρομαι που, μετά από τόσο καιρό, η σειρά επέστρεψε με καλό υλικό!
#2 +2 Blood Prince (Level 27) 22/03/2016 14:17
Μεγάλη συλλογή έχει.Εγώ παλιότερα έπαιρνα πειρατικά αλλά τον τελευταίο καιρό έχω αρχίσει και συλλέγω και εγώ Games.

Το BIOSHOCK 2 επειδή είδα και στο βίντεο το έχω αγοράσει όπως και τα COD:MW και BLACK OPS 2..το cod:waw είχα πάρει πειρατικά.
#3 +2 Scorcher (Level 21) 22/03/2016 15:06
Πολύ ωραία συλλογή συγχαρητήρια!!
#4 Mystique (Level 23) 22/03/2016 17:52
Street Fighter και η μητρικη της Asus στο ραφι ηταν το ζουμι της ωραιας συλλογης αυτης.
#5 Blood King (Level 24) 22/03/2016 18:33
Βλέπω ότι είναι φανατικός οπαδός της Sony ο φίλος μας, επίσης θέλω να τον συγχαρώ για το γούστο του καθώς είναι φανερό ότι επιλέγει τους καλύτερους τίτλους σε κάθε μηχάνημα.
#6 Blood Prince (Level 27) 22/03/2016 19:59
Quoting Mystique:
Street Fighter και η μητρικη της Asus στο ραφι ηταν το ζουμι της ωραιας συλλογης αυτης.



Tόσο πολύ σου αρέσει το παιχνίδι ;;

Εγώ θα ήθελα να αγοράσω τo t-shirt με τον χαρακτήρα από το COD. :lol:

Μελλοντικά ίσως αγοράσω το Bioshock Infinite.
#7 Mystique (Level 23) 22/03/2016 20:07
Quoting Prince of Persia 30:
Quoting Mystique:
Street Fighter και η μητρικη της Asus στο ραφι ηταν το ζουμι της ωραιας συλλογης αυτης.



Tόσο πολύ σου αρέσει το παιχνίδι ;;

Εγώ θα ήθελα να αγοράσω την t-shirt με τον χαρακτήρα από το COD. :lol:

Μελλοντικά ίσως αγοράσω το Bioshock Infinite.


Μου αρεσει, ειδικα το διπλο. ;-) Μονο που στην κονσολα ειναι καλυτερο απ'την εκδοση του pc οχι τοσο απο αποψη ποιοτητας αλλα δεν με βολευει ιδιαιτερα. Θελω να το παρω στο ps4 για μεγαλυτερη απολαυση στο σαλονι. ;-)
#8 Blood Prince (Level 27) 22/03/2016 20:10
Quoting Mystique:
Quoting Prince of Persia 30:
Quoting Mystique:
Street Fighter και η μητρικη της Asus στο ραφι ηταν το ζουμι της ωραιας συλλογης αυτης.



Tόσο πολύ σου αρέσει το παιχνίδι ;;

Εγώ θα ήθελα να αγοράσω την t-shirt με τον χαρακτήρα από το COD. :lol:

Μελλοντικά ίσως αγοράσω το Bioshock Infinite.


Μου αρεσει, ειδικα το διπλο. ;-) Μονο που στην κονσολα ειναι καλυτερο απ'την εκδοση του pc οχι τοσο απο αποψη ποιοτητας αλλα δεν με βολευει ιδιαιτερα. Θελω να το παρω στο ps4 για μεγαλυτερη απολαυση στο σαλονι. ;-)



Ειχα πάρει το Street Fighter 4 και δεν με ενθουσίασε ιδιαίτερα..για διπλό και άμα έπαιζα σε μεγάλη οθόνη της T.V προτιμώ το FIFA. ;-)
#9 Mystique (Level 23) 22/03/2016 20:15
Quoting Prince of Persia 30:
Quoting Mystique:
Quoting Prince of Persia 30:
Quoting Mystique:
Street Fighter και η μητρικη της Asus στο ραφι ηταν το ζουμι της ωραιας συλλογης αυτης.



Tόσο πολύ σου αρέσει το παιχνίδι ;;

Εγώ θα ήθελα να αγοράσω την t-shirt με τον χαρακτήρα από το COD. :lol:

Μελλοντικά ίσως αγοράσω το Bioshock Infinite.


Μου αρεσει, ειδικα το διπλο. ;-) Μονο που στην κονσολα ειναι καλυτερο απ'την εκδοση του pc οχι τοσο απο αποψη ποιοτητας αλλα δεν με βολευει ιδιαιτερα. Θελω να το παρω στο ps4 για μεγαλυτερη απολαυση στο σαλονι. ;-)



Ειχα πάρει το Street Fighter 4 και δεν με ενθουσίασε ιδιαίτερα..για διπλό και άμα έπαιζα σε μεγάλη οθόνη της T.V προτιμώ το FIFA. ;-)


Αν το δεις σε 50αρα τηλεοραση θα εντυπωσιαστεις. ;-) Φαντασου να παιζεις Fifa σε τετοια οθονη τι διαφορα εχει με την αντιστοιχη του pc (22'-23'-24'). ;-)
#10 An arrow in the knee (Level 22) 22/03/2016 23:23
Ωραια η επιστροφη του Game Maniacs.Δυνατη η συλλογη του Αγγελου!
Notification