Μόνιμες Στήλες Game Maniacs Game Maniacs 21A: Αντώνης Καλογερής (NoGood!)

Game Maniacs 21A: Αντώνης Καλογερής (NoGood!)

Tuesday, 23 Dec 2014  | in Game Maniacs | Γράφτηκε από τον Χριστιάνα Θάνου   | (15 σχόλια)
Χριστιάνα Θάνου

Χριστιάνα Θάνου  

Απλά αγαπάω The Witcher 3!
Hot
https://www.gameworld.gr/media/reviews/photos/thumbnail/320x180s/df/81/93/nogood-19-1419382232.jpg
 

Game Maniacs 21A: Αντώνης Καλογερής (NoGood!)

Δείτε το Α' μέρος από το Χριστουγεννιάτικο επεισόδιο!

Το Game Maniacs επιστρέφει και μπορείτε από τώρα να δείτε ήδη το πρώτο μέρος στο οποίο μας υποδέχθηκε σπίτι του ο Αντώνης Καλογερής (NoGood!).

Ο Αντώνης έχει στη συλλογή του games από PC, PS3, Xbox 360 και retro κονσόλες, οικιακές ή φορητές, καθώς επίσης retro φιγούρες. 

Δείτε το επεισόδιο:

Αύριο παραμονή Χριστουγέννων θα μας παρουσιάσει την συλλογή του ο Γιάννης Χαρτοφύλακας (Vader).

Μην ξεχάσετε μετά το τέλος και του αυριανού επεισοδίου να ψηφίσετε στο forum του GameWorld.gr (subforum YouTube στο topic που θα ανοιχτεί).

Αν θέλετε να συμμετάσχετε στο Game Maniacs μπορείτε να στείλετε τις συμμετοχές σας στο gm@gameworld.gr .

Καλή επιτυχία στους συμμετέχοντες και καλές γιορτές!

Mόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να γράψουν σχόλια. Παρακαλούμε κάντε πρώτα Login στο site. Αν δεν έχετε λογαριασμό στο GameWorld τότε κάντε Register και στη συνέχεια Login.

Comments  

#1 +5 Kazalk (Level 16) 23/12/2014 21:02
Αντωνηηη!!!! :D τελειαα συλλογη
#2 +4 Mystique (Level 23) 23/12/2014 21:53
Ενα δωματιο γεματο games και απ'οτι βλεπω υπαρχουν τα παντα. Ο ναος του φανατικου gamer. :lol:
#3 +2 JohnnyPap (Level 12) 23/12/2014 22:54
Μολις ειδα το επεισοδιο.Πιστε υω ευκολα θα κερδισει ο Αντωνης γιατι δυσκολα βρισκεις τετοιες συλλογες. ;-)
#4 +3 Blood King (Level 24) 23/12/2014 23:49
Καταπληκτική, ασύγκριτη συλλογή, ένας πραγματικός παράδεισος για σούπερ gamers 8)
#5 +4 NoGood! (Level 24) 24/12/2014 01:15
Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας σχόλια!! :D :D
#6 +5 Mr.Dododi (Level 25) 24/12/2014 02:00
Πάμε γερά Αντωνάρα!!! :D Καλή επιτυχία!!!
#7 +1 StratAron (Level 2) 24/12/2014 10:29
τελειαα συλλογη Καλή επιτυχία
#8 +1 Vader (Level 8) 24/12/2014 10:38
μπραβο Αντώνη !πολυ ωραια συλλογη !να κερδισει ο καλυτερος.....
#9 +4 Parou (Level 20) 24/12/2014 11:40
καλη επιτυχια αντωνη :lol: Καταπληκτικη συλλογη :D
#10 +2 Asxetoss (Level 19) 24/12/2014 12:21
Ετσιι συλλογαρα !!! Καλή επιτυχία και Χρόνια Πολλά για την μέρα.
#11 +1 elefsis13 (Level 13) 24/12/2014 16:09
Αγαπητέ Αντώνη να σου ευχηθώ και εγώ με τη σειρά μου καλή επιτυχία και καλές γιορτές. Θέλω να επικοινωνήσουμε για να σε ρωτήσω εάν πουλάς super mario land 1 και 2 για το game boy. Tα ψάχνω αρκετό καιρό. Ευχαριστώ. Φανταστική η συλλογή σου :lol:
#12 +1 elefsis13 (Level 13) 24/12/2014 16:10
Quoting elefsis13:
Αγαπητέ Αντώνη να σου ευχηθώ και εγώ με τη σειρά μου καλή επιτυχία και καλές γιορτές. Θέλω να επικοινωνήσουμε για να σε ρωτήσω εάν πουλάς super mario land 1 και 2 για το game boy. Tα ψάχνω αρκετό καιρό. Ευχαριστώ. Φανταστική η συλλογή σου :lol:

Ξέχασα και το asterix και obelix πάλι για game boy.
#13 +2 Giocochoco (Level 7) 25/12/2014 18:11
Πάρα πολλά games! Μα καλά με το κιλό τα αγοράζεις; :P Καλή επιτυχία!
#14 +1 koskinas18 (Level 17) 27/12/2014 17:14
Φανταστική συλλογή τι να λέμε τώρα
#15 +1 Bil128 (Level 12) 30/12/2014 03:51
Πολύ μικρή συλλογή είχε αυτός βρε.. το HALO 3 μόνο 4 φορές το έχει.. απαράδεκτος!!!!
>
>
>Αστειεύομαι φυσικά :) Respect από εμένα στην συλλογη και βέβαια είδα σε ένα σημείο και περιοδικά όπως GAMEPRO ,GAMES, GAMER που είναι κρίμα να μην τα δείξετε και αυτά γιατί πιστεύω ότι συνέβαλλαν και αυτά στο ''χτίσιμο'' ταν σημερινών συλλεκτών .
Υ.Γ. : ωραία tatoo
Notification