Μόνιμες Στήλες Epic Fail Ο Duke Nukem στους Users

Ο Duke Nukem στους Users

Friday, 21 Oct 2011  | in Epic Fail | Γράφτηκε από τον Γρηγόρης Βούλγαρης   | (14 σχόλια)
Γρηγόρης Βούλγαρης
Hot
 

Ο Duke Nukem στους Users

Αποκλειστική συνέντευξη...



Με αφορμή το αρνητικό review του Duke Nukem Forever, ο ίδιος ο Duke Nukem εισέβαλε στο στούντιο του SentraFM 103.3. H κάμερα της εκπομπής Users κατέγραψε το αποκλειστικό αυτό συμβάν και όσα διαδραματίστηκαν πισω από τα μικρόφωνα.

Για να δείτε την εικόνα, κάντε δεξί κλικ και αποθηκεύστε την στον υπολογιστή σας.

Mόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να γράψουν σχόλια. Παρακαλούμε κάντε πρώτα Login στο site. Αν δεν έχετε λογαριασμό στο GameWorld τότε κάντε Register και στη συνέχεια Login.

Comments  

#1 Toon-R (Level 11) 22/10/2011 14:15
"ΔΟΥΚΑ ΜΗ ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΕΙΣ! ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΔΩ ΚΑΛΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ XBOX LIVE" χαχαχα εκεί ελιωσα!
#2 Zagnaphein (Level 20) 22/10/2011 14:32
Thank God έλειπα εκείνη την μέρα, νομίζω ο Tσάρλυ έσωσε τον Γιάννη.
#3 bond (Level 16) 22/10/2011 14:35
επεστρεψε το κομικ !
#4 landogar (Level 13) 22/10/2011 17:19
χαχαχα respect στο Δουκα! Ο Τσαρλι ειναι απιστευτος οπως τον κανατε με τα πεταχτα αυτια. Ρε μηπως μετα τον Δουκα να εμπαινε στο στουντιο ο Κωστας Δουκας και να ελεγε οτι αυτος ειναι ο αυθεντικος? :P
#5 Mpaladofatsa (Level 3) 22/10/2011 17:25
Quoting landogar:
χαχαχα respect στο Δουκα! Ο Τσαρλι ειναι απιστευτος οπως τον κανατε με τα πεταχτα αυτια. Ρε μηπως μετα τον Δουκα να εμπαινε στο στουντιο ο Κωστας Δουκας και να ελεγε οτι αυτος ειναι ο αυθεντικος? :P


Ας ελπίσουμε ότι ο Γιάννης θα προσέχει της βαθμολογίες μετά από αυτό.
#6 didda13 (Level 4) 22/10/2011 21:19
χαχχα χαχαχ χαχα!! σεβομαι γρηγορη βουλγαρη!! χαχα!! πολύ μπροστα τα σκιτσα!
#7 JohnShepard (Level 13) 22/10/2011 22:20
Με το δεξί βλέπω μπήκε ο νέος designer! Καλή αρχή Γρηγόρη κι από μένα.

Οσο για τις βαθμολογίες συνεχίστε έτσι και μην ακούτε τις απειλές. Θα φωνάξω τον John Shepard με τα alien να καθαρίσει! :whistle:
#8 eliminator (Level 26) 23/10/2011 13:05
χααχαχα πολύ καλό! Ειδικά στο τέλος!
#9 x_yannis (Level 21) 24/10/2011 03:25
Χαχαχα, πολύ καλό! Γειά σου ρε Δούκα! (μη με σκοτώσεις :confused: )
#10 gman13 (Level 10) 24/10/2011 15:22
καλα ειναι κορυφαιο ειδικα εκει που μιλαει στο δουκα ο θεμης με το γνωστο του τροπο και του λεει και για το lost :woohoo:
#11 kammeno souvlaki (Level 18) 25/10/2011 13:11
ενα απο τα καλυτερα comic νομιζω.ειδικα αφου εχει θεμη και τσαρλυ ειναι simply the best
#12 dgeorgiou (Level 1) 25/10/2011 17:03
Oraios o paixtis!! O Doukas eprepe na exei kai dyo-tria gomenakia mazi alla as opsete.....
#13 Drake (Level 4) 25/10/2011 17:22
Αν ήταν εκεί ο Ασημακόπουλος, θα τον είχε κάνει σκόνη με μία στριφογυριστή κλοτσιά!
#14 sprk (Level 26) 26/10/2011 16:36
αχαχ00αχ0αχ0χ0α 0χα...καλη φαση ,αρκετά καλο παιδια!
Ας ελπισουμε σε αλλα comics παρομοια...
Notification