Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

MLS: Γενική συζήτηση

09 Jul 2016 01:38 #183957 by Πιέρρος Φουστέρης
Έφτασε και το review του αναβαθμισμένου MLS Diamond! Διαβάστε τα τεχνικά χαρακτηριστικά του στη σχετική είδηση και δείτε το video review!

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Oct 2016 15:40 #188647 by Μάνος Γρυπάρης
Σήμερα σας παρουσιάσουμε το MLS Energy 4G. Με μπαταρία 4.000 mah διαρκεί περισσότερο από τα άλλα MLS smartphones (το βασικό θέμα που θα έχετε παρατηρήσει όσοι έχετε MLS).



Το χρησιμοποιεί και ο Αριστοτέλης, όπως μαρτυρούν οι φωτογραφίες και τα βίντεο στο τέλος της παρουσίασης.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Feb 2017 12:09 #193416 by Μάνος Γρυπάρης
Σας παρουσιάζουμε το MLS Easy S. Απευθύνεται σε όσους δεν είναι εξοικειωμένοι με τα smartphones. Προτείνεται ειδικά για άτομα μεγαλύτερης ηλικίας.


File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Feb 2017 14:59 #193420 by Αγγελική Γοργορίνη
Κομψό κινητό, αλλά θεωρώ την τιμή του too much όταν με τα ίδια χρήματα μπορείς να πάρεις κάτι πιο εξελιγμένο με περισσότερες δυνατότητες. Τι ωραία πάντως που ήταν τα παλιά κινητά με numpad, πόσο πιο όμορφα απ' τα σημερινά που είναι όλα σχεδόν ίδια... Όταν χαλάσει αυτό που έχω το σκέφτομαι σοβαρά να επιστρέψω σε παλιάς νοοτροπίας κινητό.

“What do you fear, lady?" [Aragorn] asked.
"A cage," [Éowyn] said. "To stay behind bars, until use and old age accept them, and all chance of doing great deeds is gone beyond recall or desire.”

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification