Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Αστεία Glitches και bugs

18 May 2012 23:52 #107938 by Γρηγόρης
Πείτε μου τα πιο αστεία bugs ή glitches που βρήκατε σε παιχνίδι και σας έκαναν να γελάτε με τις ώρες.
Αυτές τις μέρες έχω 2 να σας πω!
1) Χθες βόλταρα στα λιβάδια του Skyrim (PC) και συνάντησα το περίφημο bug του ιπτάμενου αλόγου (ίσως φταίει που δεν το έχω patchαρει το game) και ενώ άρχισα να γελάω μετά βρήκα και video στο youtube που με έκανε να γελάω ακόμη περισσότερο

[youtube:3lfhkumq]
[/youtube:3lfhkumq]

2) Το χαρακτηριστικό bug της beta του battlefield 3 που όταν είχα συναντήσει είχα κατουρηθεί στο γέλιο σχεδόν και το οποίο βρήκα επίσης στο συσωλείν (youtube) και σας το παραδίδω!

[youtube:3lfhkumq]
[/youtube:3lfhkumq]

Marcus:Control I've hijacted a Brumak!Gonna use it to get Seriously 2.0 faster...
Annya:You've what????

http://gamercard.xboxresource.com/sig/FalconGR%20LIVE

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 May 2012 00:34 #107939 by Νικολής Ασημάκης
Κάτι σαν αυτό;

[youtube:1hk4xt2u]
[/youtube:1hk4xt2u]

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 May 2012 11:24 #107942 by Γρηγόρης
Αχαχαχαχα δεν υπάρχει το video σου Νικ! Σαν να πόνεσε τόσο πολύ το γατί και να έγινε ιπτάμενο! Εγώ όταν έπαιζα και είδα το άλογο στον αέρα άρχισα να ψάχνω στην αρχή τι είναι αυτό αλλά όταν κατάλαβα τι έβλεπα δεν μπορούσα να σταματήσω να γελάω! Και να φανταστείς πως στην αρχή είπα "περίεργος αυτός ο δράκος!":P

Marcus:Control I've hijacted a Brumak!Gonna use it to get Seriously 2.0 faster...
Annya:You've what????

http://gamercard.xboxresource.com/sig/FalconGR%20LIVE

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 May 2012 16:44 #107953 by Μάνος Γρυπάρης
Μεταφέρθηκε στο "Εικόνες/Βίντεο".

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Feb 2013 19:45 #120479 by Βαγγέλης Καντιδάκης
Να προσθέσω κι εγώ ένα βίντεο με ένα από τα πολλά glitches του Assassin's Creed 3:

[youtube:2y7x0kl2]
[/youtube:2y7x0kl2]

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Nov 2016 06:48 - 08 Nov 2016 06:49 #189237 by Παναγιώτης Τσιάτσος
Παίζοντας το Batman: Arkham City και έχοντας βγάλει από τη μέση ένα mini boss μαζί με αρκετούς ακόμη thugs, πέρασα μέσα από το πρώτο μιλώντας στον ασύρματο. Houston, we have a problem!

Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Nov 2016 02:56 - 25 Nov 2016 02:58 #189710 by Παναγιώτης Τσιάτσος
Παίζοντας το Game of Thrones του 2012 έπεσα σε ορισμένα απανωτά glitches στο τελευταίο κομμάτι του παιχνιδιού, όπως αυτά:


Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Dec 2016 01:16 - 06 Dec 2016 01:19 #190389 by Παναγιώτης Τσιάτσος
Παίζοντας Middle-Earth: Shadow of Mordor και Mad Max συνάντησα ορισμένα glitches και bugs. Τα τρία πρώτα screenshots αφορούν το πρώτο game. Στο ένα κόλλησα με τον Talion μέσα σε έναν τοίχο και δεν ξεκόλλησα ποτέ. Στο δεύτερο, στα μισά του παιχνιδιού, βρέθηκα σε μια μάχη όπου για πολλή ώρα όλοι με κοιτούσαν, ενώ στο τρίτο είναι η απόδειξη ότι ο Talion είναι ανεγκέφαλος.







Στο Mad Max βίωσα αυτό:



Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Dec 2016 16:53 - 06 Dec 2016 16:55 #190411 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
χαχαχα τι είναι αυτά τα κουλά στο Mad Max; Μου θυμίζει το Blue Hell στο GTA: San Andreas! Εμένα δεν μου έτυχε σε κανένα από τα 2 κάποιο bug/glitch. Στο Skyrim και στο Oblivion έχουν γίνει τα περισσότερα και φυσικά στα GTA.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Dec 2016 21:50 - 07 Dec 2016 21:55 #190520 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Μου συνέβη κάτι παρόμοιο με το Mad Max στο Valkyria Chronicles! Όταν πήγα να ανέβω μία συγκεκριμένη σκάλα σε ένα κάστρο σε μια αποστολή, ο χαρακτήρας με το που ανέβηκε βούλιαξε μέσα στα γραφικά και έφτασε στον "πάτο" με όλη την πίστα να φαίνεται από πάνω.
Κάτι παρόμοιο τώρα που το θυμήθηκα μου είχε γίνει στο πρώτο Harry Potter παιχνίδι όταν με κυνηγούσε το Troll. Ενώ έτρεχα ο Harry βούλιαξε στα γραφικά και συνέχισα να τρέχει μέσα σε σκοτάδι αλλά από πάνω φαινόταν όλη η πίστα.

Warning: Spoiler!
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification